S Health

S Health

نسخه ۶.۸.۵.۰۰۹
۱۱
میلیون
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۷۱
مگابایت
حجم

برنامهٔ S Health ویژگی‌های اساسی مهمی که برای سلامت بدن به آن‌ها نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه فعالیت‌ها و عادات روزانهٔ شما را ثبت کرده تا به شما کمک کند برنامهٔ غذایی مناسب و زندگی سالمی را پیش رو داشته باشید.

مهم نیست پیاده‌روی می‌کنید یا می‌دوید، دوچرخه سواری می‌کنید یا کوهنوردی می‌کنید. هر فعالیتی که انجام می‌دهید تنها با یک مرحله قابل ثبت است.

سایر ویژگی‌ها:

- مدیریت داده‌های ثبت شده از فعالیت‌ها و امکان برنامه‌ریزی ورزشی و غذایی به کمک آن‌ها

- دارای برنامه‌های ورزشی پیش‌فرض

- امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام فعالیت‌های روزانه

- پشتیبانی از بیش از ۷۰ زبان دنیا

- ذخیره‌سازی اطلاعات ثبت شده به‌صورت امن

در رسانه‌ها

برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید

شاید خیلی از ما تا یک سنی‌ خیلی کاری به کار سالم زندگی کردن نداشته باشیم و در این زمینه‌ها بی‌خیالی طی کنیم، تا یک وقتی به خودمان بیاییم و ببینیم داد بدن بیچاره از بی‌تحرکی و بد‌غذایی و بدخوابی در آمده. حتی اگر اینقدر هم از مرحله پرت نباشیم، به مشاوره همیشگی در مورد برنامه غذایی و زندگی سالم، نیاز داریم. اگر پای اضافه وزن در میان باشد که دیگر حرفی نمی‌ماند.

معرفی اپلیکیشن S Health؛ دستیار سلامت و تناسب اندام شما

همه ما این حقیقت را میدانیم که در دوران سالمندی، جسم به دلیل کهولت سن ضعیف میشود و چنانچه در جوانی برای تندرستی و سلامت خود به فکر چاره نباشیم، باید بیماری های متعددی را در ایام پیری تحمل کنیم! خوشبختانه این روزها، اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که به کمک آنها میتوانیم برنامه منظم و دقیقی برای فعالیت های ورزشی روزانه و همچنین عادت های غذایی تنظیم نموده تا از حداقل زمانی که در اختیار داریم، بیشترین بهره را برای داشتن تناسب اندام ببریم. در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که “S Health” نام دارد و به کمک آن میتوانید جسمی سالم و اندامی متناسب داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، ما را همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi