+۱۰
میلیون
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۷۱
مگابایت
حجم

برنامهٔ S Health ویژگی‌های اساسی مهمی که برای سلامت بدن به آن‌ها نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه فعالیت‌ها و عادات روزانهٔ شما را ثبت کرده تا به شما کمک کند برنامهٔ غذایی مناسب و زندگی سالمی را پیش رو داشته باشید.

مهم نیست پیاده‌روی می‌کنید یا می‌دوید، دوچرخه سواری می‌کنید یا کوهنوردی می‌کنید. هر فعالیتی که انجام می‌دهید تنها با یک مرحله قابل ثبت است.

سایر ویژگی‌ها:

- مدیریت داده‌های ثبت شده از فعالیت‌ها و امکان برنامه‌ریزی ورزشی و غذایی به کمک آن‌ها

- دارای برنامه‌های ورزشی پیش‌فرض

- امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام فعالیت‌های روزانه

- پشتیبانی از بیش از ۷۰ زبان دنیا

- ذخیره‌سازی اطلاعات ثبت شده به‌صورت امن

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن S Health؛ دستیار سلامت و تناسب اندام شما

همه ما این حقیقت را میدانیم که در دوران سالمندی، جسم به دلیل کهولت سن ضعیف میشود و چنانچه در جوانی برای تندرستی و سلامت خود به فکر چاره نباشیم، باید بیماری های متعددی را در ایام پیری تحمل کنیم! خوشبختانه این روزها، اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که به کمک آنها میتوانیم برنامه منظم و دقیقی برای فعالیت های ورزشی روزانه و همچنین عادت های غذایی تنظیم نموده تا از حداقل زمانی که در اختیار داریم، بیشترین بهره را برای داشتن تناسب اندام ببریم. در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که “S Health” نام دارد و به کمک آن میتوانید جسمی سالم و اندامی متناسب داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، ما را همراهی کنید.

رسانه چیکاو - برنامه S Health ؛ سلامتی به شیوه سامسونگ

رسانه چیکاو – سلامتی و تندرستی نعمتی خدادادی است. اکثر انسان ها از این نعمت برخوردارند و میزان سلامتیشان تقریبا به سبک زندگی آن ها برمیگردد شما نیز اگر سبک زندگی مناسبی داشته باشید، حتما سلامت خود را حفظ خواهید کرد و کمتر به مشکلات جسمی دچار خواهید شد. پس ضروری است که هر کس سبک زندگی خود را پیدا کرده و دنبال کند. ما در این مطلب قصد داریم تا برنامه S Health یا Samsung Health را که برنامه ای برای پیگیری و ثبت اطلاعات مرتبط با سلامتی است را معرفی کنیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi