IFTTT

IFTTT

نسخه ۴.۱۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

اینترنت را برای خود به کار گیرید!
برنامه‌ی IFTTT به شما این امکان را می‌دهد با یک عبارت ٬ ارتباطی قوی میان برنامه‌ها و دستگاه اندرویدی خود ایجاد کنید!
اگر «....» آن‌گاه «....»
کافیست شما دستورالعمل های خود را به برنامه اضافه کنید و همه‌ی ارتباطات خود را به صورتی شگفت‌انگیز مدیریت کنید!
***چند مثال:
- اگر «جی‌میل» آن‌گاه «دستگاه اندروید»
می‌توانید در تنظیمات برنامه انتخاب کنید اگر ایمیل جدیدی به جی‌میل شما رسید آن‌گاه دستگاه اندرویدی شما وظیفه‌ای را مثل وصل شدن به یک شبکه٬ تماس با شخص خاص٬ خاموش شدن دستگاه و ... را انجام دهد!
- اگر «اینستاگرام» آن‌گاه «دراپ‌باکس»
می‌توانید در تنظیمات برنامه انتخاب کنید اگر عکس جدیدی در اینستاگرام قرار دادید به طور اتوماتیک این عکس با دراپ‌باکس همگام‌سازی شود!
می‌توانید دستورالعمل‌های خود را ایجاد کنید و یا از دستورالعمل‌های ایجاد شده توسط دیگران استفاده کنید!

در رسانه‌ها

به راحتی با IFTTT اتوماسیون اینترنتی بسازید

با این اپلیکیشن می توانید سایت ها و سرویس های مختلف را به سرویس بی نظیر IFTTT متصل کنید تا کارهای تان در دنیای اینترنت به صورت خودکار انجام گیرند.

زوم‌اَپ: IFTTT، دستورالعملی برای استفاده‌ی ساده‌‌تر از سرویس‌ها

سرویس IFTTT که خلاصه شده‌ی عبارت IF THIS THEN THAT است با پشتیبانی از انواع سرویس‌ها و پلتفرم‌ها امکانات بسیار جالب توجهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن با انتشار اپلکیشین این سرویس به‌ترتیب برای iOS و اندروید قابلیت استفاده از اعلانیه‌های این سیستم‌عامل‌ها را نیز به ویژگی‌های IFTTT افروده‌اند. برای مثال می‌توان دستورالعملی را برای حساب‌کاربری فیس‌بوک و دراپ‌باکس تنظیم کرد تا در صورت انتشار تصویری که کاربر در آن تگ شده، این تصویر بصورت خودکار به فولدری مخصوص در دراپ‌باکس منتقل شود. سرویس‌های پشتیبانی شده توسط این اپلیکیشن شامل موارد متعدد است که تمامی نیازهای یک کاربر اینترنت را پوشش می‌دهد.

نقد و بررسی IF

رشد روزافزون استفاده از شبکه جهانی اینترنت، باعث ظهور سرویس های متعدد بر بستر وب شد که این روزها مورد استفاده بسیاری از مردم دنیا قرار میگیرد. حتی مدیران خیلی از شرکت های بزرگ و کوچک نیز امور روزمره خود را با این سرویس ها انجام میدهند تا علاوه بر تامین امنیت، در وقت و هزینه نیز صرفه جویی کنند. در این میان، بعضی مواقع لازم است تا ارتباط هماهنگی بین سرویس های مختلف برقرار گردیده تا مدیریت آنها ساده تر شود. اپلیکیشن “IF” راهکار مناسبی برای انجام این کار میباشد. در ادامه با ما همراه شوید تا به معرفی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi