TeamViewer for Remote Control

TeamViewer for Remote Control

نسخه ۱۵.۸.۱۱۵
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۶۰
مگابایت
حجم

از راه دور و از طریق آندروید کامپیوتر شخصی خود را کنترل کنید!

دسترسی از راه دور به کامپیوتر از طریق آندروید. ارائه خدمات پشتیبانی فنی به دوستان و آشنایان بدون نیاز به رفت و آمد.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: با TeamViewer، به سادگی ریموت شوید

در سال‌های اخیر نرم‌افزار تیم ویور با در اختیار داشتن قابلیت‌های کاربردی و تجربه‌ی کاربری ساده، نظر بسیاری را جلب کرده است. اپلیکیشن موبایل این سرویس نیز امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اما نکته‌ی اصلی در مورد این اپلیکیشن، حفظ سادگی کار با تیم‌ویور نسخه‌ی موبایل است که امکان برقراری ارتباط ریموت را در وارد کردن کد شناسایی و رمز عبور خلاصه کرده است. با توجه به وجود صفحه‌ی نمایش لمسی، در ابتدا شاهد نمایش ژست‌های حرکتی به‌منظور کنترل کامپیوتر یا گجت ریموت شده هستیم. برای مثال در صورتی که دو انگشت خود را روی صفحه‌ی نمایش به سمت بالا یا پایین بکشیم، صفحه‌ اسکرول می‌شود.

اتصال به کامپیوتر از راه دور با موبایل : بیاموزید

Teamviewer یک نرم افزار عالی و کاربردی می باشد که با استفاده از آن می تواننید دستگاه خود را از راه دور کنترل کنید. این نرم افزار بیشتر برای کنترل یک کامپیوتر توسط کامپیوتر دیگر بکار میرود و بین کاربران ویندوز بسیار محبوب است . به تازگی سیستم عامل اندروید این برنامه را در اختیار کاربران خود قرار داده و با نصب آن می توانید رایانه خود را از را ه دور کنترل کنید. البته اپلیکیشن تیم ویور برای پلتفرم های IOS و ویندوزفون نیز عرضه شده است. این اپلیکیشن دارای دو نسخه TeamViewer for Remote Control و TeamViewer Quick Support می باشد که اولی برای کنترل کامپیوتر با گوشی و دومی برای کنترل گوشی با رایانه است که ما در تک۲۴ قصد آموزش نسخه اول را داریم.

معرفی TeamViewer؛ اپلیکیشنی برای کنترل از راه دور رایانه از طریق موبایل و تبلت

شکی نیست که TeamViewer، یکی از کاربردی ترین نرم افزارهایی است که تاکنون برای رایانه ها عرضه شده است. تا این لحظه بیش از ۲۰۰ میلیون رایانه در سراسر دنیا از طریق این برنامه فوق العاده به هم متصل شده اند و از طریق این ارتباط، روزانه هزاران نفر قادرند مشکلات خود را از راه دور و کمک گرفتن از سایر افراد رفع کنند.

logo-enamad logo-samandehi