سحر تودو: مدیریت و یادآوری کارها

سحر تودو: مدیریت و یادآوری کارها

هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

به زندگیت نظم بده، بعدش شروع کن به لذت بردن...

زندگی می تونه از دست ما در بره، مثلا انجام کارهایی رو فراموش کنیم. سحر تودو این امکان را می دهد که کارهای روزانه خود را ثبت و مدیریت کنید. همه کارهای خود را به موقع و منظم انجام بدید و از مسیر زندگی لذت ببرید.

سحر تودو یک لیست ساده و هوشمند است برای مدیریت کارهای روزانه شما. اگر برای بالابردن بهره وری خود در منزل، مدرسه، دانشگاه یا محل کار خود نیاز به یک ابزار حرفه ای دارید، سحر تودو می تونه یک گزینه خوب باشه.

چرا باید انجام کاری فراموش بشه؟!

کارهای روزانه ات رو ثبت کن و ذهنت رو درگیر به خاطر سپردن اونها نکن. بعدش فقط روی انجام اونها تمرکز کن. هر زمان و هر جایی که لازم باشه میتونی به سحر تودو دسترسی داشته باشی، حتی وقتی اینترنت نداری.

با سحر تودو می توانید کارهای خود را دسته بندی کنید، موعد مقرر برای هر کدام مشخص کنید و اگر نیاز به یادآوری در زمان خاصی بود، برای کارهای روزانه خود تاریخ و ساعت یادآوری مشخص کنید. همچنین می تونید برای هر کار یادداشت جداگانه ای بنویسید. کارهای روزانه ی مهم را مشخص کنید و بر روی آنها تمرکز بیشتری داشته باشید. زمانی که مدیریت کارهای روزانه خود را به سحر تودو می سپارید، ذهن شما از به خاطر سپردن آنها رها می شود و فراموش کردن کارهای مهم جای خودش رو به نظم در کارهای روزانه می ده.

از سردرگمی تا لیستی منظم و برنامه ریزی شده از کارهای شخصی

سحر تودو به شما کمک می کنه که همه ی کارهای خود را منظم و دسته بندی شده ثبت و مدیریت کنید.
این باعث خالی شدن ذهن شما از یادآوری و برنامه ریزی کارها میشه. وقتی همه کارهای شخصی خود را با سحر تودو انجام بدید،
هم  ذهنی خالی  دارید برای  انجام بهتر  کارها، هم کاری  فراموش نمیشه.

خیلی سریع و راحت به هر لیست، کار جدید اضافه کن

ایجاد یک کار جدید در سحر تودو بسیار سریع و راحت است. یک لیست را انتخاب کنید، دکمه + را در پایین صفحه کلیک کنید، عنوان کاری که باید انجام بشه را تایپ کنید و تمام! 

هر زمانی بخواهید به شما یادآوری می کنیم

زمانی که باید کاری یادآوری شود را مشخص کنید، بقیه اش با سحر تودو. به موقع به شما یادآوری می کنیم که انجامش بدید. قطعا دیگه انجام دادنش رو فراموش نمی کنید.

فقط بر روی کاری که باید انجام بشه تمرکز کنید

ما کارهای امروز و کارهای مهمی که دارید به صورت جداگانه برای شما نمایش میدیم. فقط روی انجام آنها تمرکز کنید، کارهایی که هنوز وقتشون نشده فکر نکنید چون تمرکزتون رو از بین میبره.

همگام سازی خودکار

در صورتی که سحر تودو را بر روی چند دستگاه نصب کنید، اطلاعات شما بین این دستگاه ها به صورت خودکار همگام می شود. همچنین امکان دسترسی به اطلاعات در نسخه تحت وب نیز فراهم است.

دیگه اجازه نده کاری عقب بیوفته و  انجام کاری رو فراموش نکننظرات کاربران

حامد
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
برنامتون واقعا عالیه فقط یه پیشنهاد داشتم. یه جایی بذارید برای برنامه های روتین و روزانه. بعضی کارها باید به صورت دائم و روزانه انجام بشه.
عادل
۱۳۹۸/۰۷/۱۹
فضای ساده و بسیار عالی و کاربردی👌
Behzad
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
برنامه خیلی خوبیه، اما دوتا نکته: ۱. اینکه با زدن دکمه back برنامه بدون تایید خارج میشه و این خیلی اذیت کنندس ۲. بشه برای دیگران لیست گذاشت!
Yasin
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
عالیه،فقط اگه ممکنه،کنار اسم لیستو اون ایکن کوچیکه که واسه نمایش تاریخ کار هست،تایم یاد آوری رو که تنظیم کردیم رو هم بزنید،با تشکر :)
vahid
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
1-کارهایی که ماهیت تکراری دارن رو نمیشه برنامه ریزی کرد، یادآوری با قابلیت تکرار نداره 2- هشدار نداره، باید برنامه رو باز کنی
saeed.coral
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
کد تاییدش نمیاد
mohammad abolfathi
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام ممنون از برنامه خوبتون فقط در مورد برنامه های روتین توی به روز رسانی برنامه های روتین روزانه هم باشه خیلی از کارهای روزانه تکراری هست
هادی بهروزفر
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
صدا ها پخش نمی‌شود و الارم ها نیز نمایش داده نمی شود و کارها عقب می ماند
امیر
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
چراآلارمش صدانمیده اصلامتوجه نمیشم؟چیکاربایدبکنم؟
احسان
۱۳۹۸/۰۷/۲۷
سلام برنامه خیلی خوبیه، پیشنهاد دارم، کاش مثل تودویست امکان برچسب بگذارید. و اینکه کارهای کامل شده امکان انتخاب برای نمایش داره، خیلی خوبه.
رضامند
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
عالیه. جایگزین ترلو و ایرانی.... مدتها بود دنبال یه همچین چیزی بودم. دمتون گرم... نصبش باید برسه بالای ۱۰۰ هزارتا
کوران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
بسیار برنامه ی خوبیست؛ اگر ترتیبی بدهید تا برنامه دورنگاری از کل کار ها در هفته و ماه پیش رو را هم بدهد، بهتر می‌شود.
علیرضا
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
واقعا عالیه