Evernote

Evernote

نسخه ۸.۵.۳
۱
میلیون
نصب فعال
کاربردی
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

این برنامه گوشی شما را به بخش خارجی مغز شما تبدیل می‌کند!

با این برنامه هر آنچه که در زندگی شما اتفاق افتاده به راحتی به یاد آورید. از یادداشت تا ایده، از تصاویر تا صداهای ضبط شده، همه چیز را یکجا جمع‌آوری و با وب و یا کامپیوتر خود همگام‌سازی کنید.

در رسانه‌ها

معرفی برنامه مدیریت اطلاعات Evernote

وزگاری بود که همه چیز را بر روی کاغذ ثبت می‌کردیم. دفترهای یادداشت و سررسیدها برای برنامه‌ریزی طراحی شده بودند و میز کارها پر بودند از کاغذها و پوشه‌ها. ولی امروزه، موبایل هر فرد میز کارش است. نه نیازی به کاغذ هست نه قلم. تنها با لمس چند دکمه همه چیز ثبت می‌شود. حالا از هر سند و مدرکی می‌توان یک نسخه‌ی دیجیتال به صورت عکس یا pdf تهیه کرد و از هر نقطه‌ی دنیا به آن دسترسی داشت. همچنین برای برنامه ریزی فقط کافیست یک اپلیکیشن خوب داشته باشید و کمی حوصله به خرج دهید. Evernote با همین هدف به بازار آمد، اپلیکیشنی با شعار: "Evernote-Stay Organized". برنامه‌ای که به کاغذبازی‌های شما پایان می‌دهد و قرار است همه چیز را سر و سامان دهد.

معرفی Evernote : ثبت لحظه به لحظه زندگی

حجم اطلاعات در دنیای امروز، پیوسته در حال گسترش است و باید چاره ای برای ثبت و ضبط آنها اندیشید. خوشبختانه تکنولوژی تا جایی پیشرفت کرده که میتوان در یک لحظه، اطلاعات زیادی را ذخیره کرد تا در فرصت مناسب از آنها استفاده شود. سرویس های مختلف بر بستر اینترنت و به تازگی اپلیکیشن های تلفن همراه، قسمت عمده ای از این وظیفه مهم را بر دوش میکشند و امکانات سودمندی را در اختیار کاربران قرار میدهند. اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول روز باید کارهای زیادی را به سرانجام برسانید و با حجم وسیعی از اطلاعات سر و کار دارید، در معرفی برنامه اندرویدی “Evernote” ما را همراهی کنید.

موبایل مگ: EverNote، دفترچه یادداشت متفاوت در تلفن همراه شما

یکی از بهترین جایگزین های موبایلی برای دفترچه های یادداشت، EverNote نام دارد. رابط کاربری متریال برنامه و همچنین امکانات یادداشتی متنوع از جمله امکانات مثبت آن به حساب می آیند. همچنین سرویس های زیادی در همگام سازی با اورنوت سازگاری دارند. در ادامه می خواهیم امکانات مختلف این برنامه را زیر ذره بین خود ببریم...

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: Evernote

«این حجم اطلاعات و کارها را چگونه سازماندهی کنیم؟!» این سوال پاسخ‌های متعدد دارد، اما در این مطلب سعی می‌کنیم بهترین راه‌حل را ارائه دهیم. «اورنوت» پاسخ این سوال است. با این برنامه به‌راحتی قادرید زندگی‌تان را سازماندهی کنید و با توجه به خاصیت چند پلتفرمی آن می‌توانید همه‌جا به آن دسترسی داشته باشید. اما باید خاطر نشان کرد اورنوت در حال حاضر تنها یک سرویس نوت‌برداری نیست و فراتر از آن است؛ ابزاری برای نوشتن، همکاری کردن و تحقیق.

معرفی کامل اپلیکیشن Evernote

اپلیکیشن Evernote بدون شک یکی از موفق ترین برنامه ها جهت مدیریت کارها و ثبت یادداشت ها به شمار می رود. این اپلکیشن با امکانات متعددی که در اختیار کاربر قرار می دهد و اکو سیستم جالبی که بر روی پلتفرم های مختلف به وجود آورده، توانسته بسیار متفاوت تر از سایر رقبای خود ظاهر شود و کاربران بسیاری را جذب خود نماید.

همه چیز را به خاطر بسپارید

نوشتن یادداشت و آدرس و شماره تلفن‌هایی که هر لحظه ممکن است به آن‌ها نیاز پیدا کنیم برایمان دغدغه شده است. اما امروزه موبایل‌های هوشمند تا حدودی کار ما را ساده کرده‌اند و به راحتی می‌توانیم هر چه را که نیاز داریم در آن بنویسیم و یا از طریق اینترنت و یا اپلیکیشن‌های کاربردی دیگر اطلاعاتی از موبایلمان کسب کنیم. "Evernote" می‌تواند در دسته‌بندی یادداشت‌ها، اطلاعات و ایده ها به ما کمک کند.

logo-enamad logo-samandehi