Pocket: Save. Read. Grow.

Pocket: Save. Read. Grow.

نسخه ۷.۳۲.۰.۰
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

بهترین راه ذخیره‌سازی و نمایش مقالات، ویدئوها و...
هرگاه چیزی بر روی وب پیدا کردید و خواستید که بعدها آن را ببینید و مطالعه کنید، لینک آن را در جبیبتان قرار دهید! به این ترتیب به طور خودکار با موبایل، تبلت و کامپیوتر همگام‌سازی انجام می‌گیرد و هر زمان و هرکجا که خواستید بدون نیاز به اتصال اینترنت به آن محتوا دسترسی خواهید داشت.

در رسانه‌ها

صفحات را الان علامت بزنید،بعدا مطالعه کنید!

بارها شده که به صفحه و یا مقاله ای در اینترنت برخورد کرده اید اما فرصت مطالعه را در آن زمان نداشته اید.شاید هم ویدئو یا عکس!قاعدتا مطلب را ستاره دار،یا لینک را ذخیره می کنید،در غیر اینصورت مطلب،ویدئو یا عکس را از دست می دهید!!! Pocket سرویسی است که به شما کمک میکند زمانی که وقت مطالعه ندارید،مطلب و یا صفحه اینترنتی را بعدا مطالعه کنید.در هر زمانی که بخواهید نه تنها در مرورگر کامپیوتر شخصی خود،بلکه در تبلت و یا موبایل خود،به مطلب دسترسی دارید.

pocket کجای زندگی ماست؟

بسیاری از اپلیکیشن ها تاریخ انقضا دارند، می آیند، مدتی در گجت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و سپس به فراموشی سپرده می‌شوند. اما بعضی دیگر ماندگاری طولانی دارند و با زندگی ما عجین می‌شوند. برنامه پاکت هم یکی از این موارد است. برنامه‌ای که در ظاهر خیلی ساده است و شاید اگر کسی آشنایی اولیه با آن نداشته باشد، اصلا متوجه کاربرد آن نمی‌شود.

معرفی کامل اپلیکیشن Pocket

با پاکت دیگر هیچ مطلب جذابی را از دست ندهید. به کمک این برنامه هرچه که در اینترنت می بینید را ذخیره کنید تا بعدا و به صورت آفلاین به سراغش روید

زوم‌اَپ: تلفن هوشمند شما بدون Pocket چیزی کم دارد!

پاکت یک اپلیکیشن بسیار معروف است که شاید بسیاری از شما آن را بشناسید و به طور روزمره از آن استفاده کنید. فرض کنید در حال وب‌گردی هستید که ناگهان مقاله جذابی را مشاهده می‌کنید، اما الان فرصتی برای مطالعه آن ندارید. راه‌های زیادی برای از دست ندادن این مقاله وجود دارند. می‌توانید آن را بوک‌مارک کنید، آدرس URL آن را ذخیره کنید، می‌توانید آن را در اپلیکیشن‌هایی چون اورنوت ذخیره کنید. اما ساده‌ترین و بهترین راه استفاده از اپلیکیشنی چون پاکت است. چرا؟ چون بعدا به راحتی می‌توانید آن را روی موبایل یا تبلت خود و به صورت تمیز و بدون تبلیغات صفحات وب مطالعه کنید؛ به علاوه می‌توانید از امکاناتی چون خواندن متن توسط TTS یکپارچه با این اپلیکیشن یا با پس‌زمینه مشکی (مناسب برای مطالعه در شب) بهره ببرید.

مطالعه هدفمندتر و مدیریت شده از صفحات وب با pocket

اپلیکیشن Pocket این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید مطالب، ویدئو‌ها و عکس‌هایی را که در اینترنت دیده‌اید ولی وقت مطالعه‌شان را ندارید ذخیره کنید تا در زمانی مناسبی آنها را روی موبایل، تبلت یا کتابخوان خود به‌صورت آفلاین مشاهده نمایید.

logo-enamad logo-samandehi