Pocket: Save. Read. Grow.

Pocket: Save. Read. Grow.

نسخه ۷.۲۵.۰.۱
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

بهترین راه ذخیره‌سازی و نمایش مقالات، ویدئوها و...
هرگاه چیزی بر روی وب پیدا کردید و خواستید که بعدها آن را ببینید و مطالعه کنید، لینک آن را در جبیبتان قرار دهید! به این ترتیب به طور خودکار با موبایل، تبلت و کامپیوتر همگام‌سازی انجام می‌گیرد و هر زمان و هرکجا که خواستید بدون نیاز به اتصال اینترنت به آن محتوا دسترسی خواهید داشت.

در رسانه‌ها

ذخیره کن بعدا بخون؛ معرفی اپلیکیشن پاکت (Pocket)

ما همیشه امکان دسترسی به اینترنت نداریم، بعضا ممکن است در سفر یا در جاده باشیم و بخواهیم از وقتمان نهایت استفاده را ببریم، این زمان می‌تواند برای مطالعه بسیار مناسب باشد، شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن پاکت Pocket وب‌سایت‌های مورد علاقه خودتان را به جیبتان اضافه کنید، به عبارت ساده‌تر شما می‌توانید یک وب‌سایت را به طور کامل دانلود کنید و در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید به آن دسترسی داشته باشید!

مطالعه هدفمندتر و مدیریت شده از صفحات وب با pocket

اپلیکیشن Pocket این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید مطالب، ویدئو‌ها و عکس‌هایی را که در اینترنت دیده‌اید ولی وقت مطالعه‌شان را ندارید ذخیره کنید تا در زمانی مناسبی آنها را روی موبایل، تبلت یا کتابخوان خود به‌صورت آفلاین مشاهده نمایید.

زوم‌اَپ: تلفن هوشمند شما بدون Pocket چیزی کم دارد!

پاکت یک اپلیکیشن بسیار معروف است که شاید بسیاری از شما آن را بشناسید و به طور روزمره از آن استفاده کنید. فرض کنید در حال وب‌گردی هستید که ناگهان مقاله جذابی را مشاهده می‌کنید، اما الان فرصتی برای مطالعه آن ندارید. راه‌های زیادی برای از دست ندادن این مقاله وجود دارند. می‌توانید آن را بوک‌مارک کنید، آدرس URL آن را ذخیره کنید، می‌توانید آن را در اپلیکیشن‌هایی چون اورنوت ذخیره کنید. اما ساده‌ترین و بهترین راه استفاده از اپلیکیشنی چون پاکت است. چرا؟ چون بعدا به راحتی می‌توانید آن را روی موبایل یا تبلت خود و به صورت تمیز و بدون تبلیغات صفحات وب مطالعه کنید؛ به علاوه می‌توانید از امکاناتی چون خواندن متن توسط TTS یکپارچه با این اپلیکیشن یا با پس‌زمینه مشکی (مناسب برای مطالعه در شب) بهره ببرید.

معرفی کامل اپلیکیشن Pocket

با پاکت دیگر هیچ مطلب جذابی را از دست ندهید. به کمک این برنامه هرچه که در اینترنت می بینید را ذخیره کنید تا بعدا و به صورت آفلاین به سراغش روید

pocket کجای زندگی ماست؟

بسیاری از اپلیکیشن ها تاریخ انقضا دارند، می آیند، مدتی در گجت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و سپس به فراموشی سپرده می‌شوند. اما بعضی دیگر ماندگاری طولانی دارند و با زندگی ما عجین می‌شوند. برنامه پاکت هم یکی از این موارد است. برنامه‌ای که در ظاهر خیلی ساده است و شاید اگر کسی آشنایی اولیه با آن نداشته باشد، اصلا متوجه کاربرد آن نمی‌شود.

صفحات را الان علامت بزنید،بعدا مطالعه کنید!

بارها شده که به صفحه و یا مقاله ای در اینترنت برخورد کرده اید اما فرصت مطالعه را در آن زمان نداشته اید.شاید هم ویدئو یا عکس!قاعدتا مطلب را ستاره دار،یا لینک را ذخیره می کنید،در غیر اینصورت مطلب،ویدئو یا عکس را از دست می دهید!!! Pocket سرویسی است که به شما کمک میکند زمانی که وقت مطالعه ندارید،مطلب و یا صفحه اینترنتی را بعدا مطالعه کنید.در هر زمانی که بخواهید نه تنها در مرورگر کامپیوتر شخصی خود،بلکه در تبلت و یا موبایل خود،به مطلب دسترسی دارید.

logo-enamad logo-samandehi