Zoe

Zoe

نسخه ۳.۲۰.۷۶۹۵۵۵
۲۰۰
هزار
نصب فعال
ویدئو و رسانه
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

نکته مهم: اپلیکیشن Zoe فقط در دستگاه های اچ تی سی (HTC) قابل اجرا شدن است.

شما به وسیله این اپلیکیشن می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را ترکیب کنید و از آنها یک کلیپ جذاب با مدت زمان کوتاه بسازید. امکانات فراوانی برای ساخت کلیپ در این اپلیکیشن وجود دارد که باعث تنوع هرچه بیشتر ویدیوها می شود.

در رسانه‌ها

Zoe Video Editor: ویرایشگر مخصوص HTC

در همین ابتدای امر بگوییم که اگر از دارندگان گوشی‌های غیر از HTC هستید، این نرم‌افزار برای شما نصب می‌شود اما اجرا نخواهد شد. Zoe در حال حاضر تنها برای دارندگان گوشی‌های این برند در نظر گرفته شده و اگر هم آن را جای دیگر نصب کنید با پیغامی مودبانه مواجه شما خواهید شد که از راه‌اندازی آن جلوگیری می‌کند.

زوم‌اَپ: Zoe، سرویس اشتراک‌گذاری ویدئوی اچ‌تی‌سی

با استفاده از اپلیکیشن Zoe می‌توان تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کرده و با قراردادن موسیقی روی آن، تصاویر را پشت سرهم همراه با افکت‌هایی به همراه موسیقی مشاهده کرد. برای ساخت یک تصویر کافی است تا روی علامت مثبت گوشه‌ی بالای سمت راست کلیک کرده و از مجموع تصاویر موجود در حافظه‌ی گوشی نمونه‌های مورد نظر را انتخاب کرد. پس از انتخاب این تصاویر می‌توان موسیقی مورد نظر را اضافه کرده و سپس در صورت نیاز، افکت‌های متنوع را روی آن اعمال نمود. همچون سایر سرویس‌‌های اجتماعی در Zoe‌ نیز‌ می‌توان سایر کاربران موجود را Follow کرد که در اینصورت قادر به تماشای ویدئو‌های اشتراک‌ گذاشته شده توسط این کاربران نیز خواهیم بود.

logo-enamad logo-samandehi