آنتن- پخش زنده فوتبال

آنتن- پخش زنده فوتبال

نسخه ۳.۱.۴ CB
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
میلیون
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

اولین رسانه تعاملی در ایران - آنتن زیر ذره بین

ورزش فوتبال به دلیل شور و حالی که به مردم القا می‌کند، طرفداران زیادی در میان تمام سنین دارد. یکی از تفریحات سالم افراد مشاهده مسابقات فوتبال از تلویزیون است اما گاهی پیش می‌آید به دلیل مشغله‌های روزمره به برنامه مورد علاقه خود نمی‌رسند؛ یا این که به هر دلیلی دسترسی به گیرنده تلویزیون ندارند. برای حل این مشکل اپلیکیشن‌های پخش‌کننده محتوا برای گجت‌های اندرویدی طراحی و پیاده‌سازی شدند. یکی از بهترین آن‌ها اپلیکیشن محبوب آنتن است. به نظر می‌رسد آنتن به طور اختصاصی به پخش زنده مسابقات و برنامه‌های مربوط به فوتبال پرداخته است. هم‌چنین سایر برنامه‌های تلویزیونی به صورت آرشیو در آنتن قابل مشاهده خواهند بود. در واقع آنتن یک مرجع باکیفیت برای مشاهده برنامه‌های فوتبالی است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکیشن آنتن بپردازیم.

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

تلویزیون اینترنتی «آنتن»، سرویس چند‌رسانه‌ای است که اخیراً طراحی و تاسیس شده و در دو بستر وبسایت و اپلیکیشن درحال ارائه خدمات به کاربران خود است. با نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن با عصرارتباط همراه باشید. شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر علاقه‌ی بی‌انتهایی به تماشای ورزش فوتبال و ورزش‌های دیگر داشته باشید و اگر طرفدار دوآتیشه یکی از تیم‌های معروف خارجی و یا حتی داخلی باشید، اصلاً دوست ندارید تا هیچ مانعی بین شما و تماشای مسابقه تیم مورد علاقه خود قرار بگیرد. هرچند از گذشته تا امروز مشاهده و پخش مسابقات برخی از این تیم‌ها به واسطه محدودیت زمان کنداکتورهای شبکه‌های سه و یا ورزش میسر نبوده است، اما حال به لطف اپلیکیشن آنتن و سرویس آن، تماشای هیچ مسابقه‌ای نمی‌تواند نامیسر لقب بگیرد.

بررسی اپلیکیشن آنتن : مشاهده مسابقات ورزشی، آسان‌تر از همیشه

بدون شک در سراسر جهان، ورزش و مسابقات ورزشی از محبوبیت بی‌شماری در میان مردم برخوردار هستند. علاوه بر اینکه ورزش‌کردن برای سلامت بدن مفید است، تماشای مسابقات ورزشی نیز جز یکی از سرگرم‌کننده‌ترین تفریحات ممکن به شمار می‌آیند. می‌توان گفت در گذشته تنها راه تماشای این مسابقات، به صورت غیرحضوری، از طریق جعبه جادویی و شبکه‌های مختلف آن بوده است. حال که هرساله بشر پیشرفته‌تر می‌شود و تکنولوژی نقش بسیار بزرگی را در زندگی ما ایفا می‌کند، می‌توانیم با استفاده از آن وارد دنیای دیگری شویم و تجربه‌های جذابی را کسب کنیم؛ اکنون با وجود اعجاز اینترنت و اپلیکیشن نابی همچون آنتن، می‌توانید در هرمکانی که می‌خواهید به تماشای مسابقات ورزشی بپردازید! با کاوشا همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی اپلیکیشن آنتن بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi