Flipboard: News For Our Time

Flipboard: News For Our Time

نسخه ۴.۲.۵۹
میلیون
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

فلیپ‌بورد، مجله اجتماعی شما


تجربه فلیپ‌بورد به مردم اجازه می‌دهد تا همه‌چیز را در یک‌جا ببینند. با آوردن اخبار دنیا و اتفاقات مهم زندگی در یک‌جا، شما می‌توانید درباره چیزی که برایتان مهم است همیشه با خبر باشید. از اتفاقات شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستگرام گرفته تا اخبار شبکه‌های خبری همه در یک‌جا.
برنامه‌ای برای راحتی زندگی روزانه. در سفر‌های روزانه خود فلیپ‌بورد را باز کرده یا از آن به عنوان ابزاری در کار یا برای به خواب رفتن استفاده کنید. در مورد هر چیز یا هر کسی که می‌خواهید جستجو کنید.
متعجب خواهید شد از چیزی که می‌بینید.


توجه: این برنامه برای گوشی‌ها بهینه‌سازی شده است، و نه تبلت‌ها.

در رسانه‌ها

فلیپ برد، یک مجله ی دیجیتالی ایده آل

فلیپ‌برد یک مجله دیجیتالی است که محتوای سایت های اینترنتی را به زیبا ترین شکل ممکن به نمایش در می آورد. سایت هایی که دوست دارید را در این برنامه وارد کنید تا مطالب همگی آن ها را در یکجا دنبال نمایید

با Flipboard همواره به روز خواهید بود

فلیپ‌بورد نام سرویس خبرخوان رایگانی است که این روزها طرفداران زیادی را در دنیای فناوری پیدا کرده است. این اپلیکیشن یکی از بهترین خبرخوان‌هایی است که پس از غیر فعال شدن سرویس خبرخوان گوگل موسوم به گوگل ریدر، توانسته به خوبی جای آن را پر کند. در زوم‌اپ امروز به بررسی این اپلیکیشن می‌پردازیم.

معرفی کامل Flipboard

تعداد سایت هایی که به انتشار مطالب گوناگون در زمینه های مختلف اقدام میکنند، بسیار زیاد است. شاید شما نیز جزو کاربران برخی از این وبسایت ها باشید که علاقه مند به دریافت آخرین مطالب منتشر شده در آنها هستید و در عین حال فرصت کافی برای مراجعه مداوم به آنها را در اختیار ندارید. به همین دلیل باید، راهی سریع برای دسترسی به مطالب مورد علاقه خود بیابید. اپلیکیشن “Flipboard”، این امکان را در اختیار شما قرار میدهد. در ادامه با ما همراه شوید تا به معرفی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi