GNotes - Note, Notepad & Memo

GNotes - Note, Notepad & Memo

نسخه ۱.۸.۴.۰
+۱۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ای برای یادداشت برداری آسان که امکان همگام‌سازی با جی‌میل را دارد.

این برنامه امکان یادداشت برداری، تصویربرداری و ساختن فهرست کارها، خرید و ذخیره طرح و صدا را فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید با ارسال ایمیل با محتوای یادداشت و پیوست‌های آن به نشانی خود و افزودن برچسب Notes آنرا در میان یادداشت‌های خود در این برنامه دریافت کنید. با ذخیره آنلاین دیگر هیچوقت یادداشت‌های خود را از دست ندهید.

در رسانه‌ها

دفترچه یادداشت خود را به اکانت Gmail تان وصل کنید!

چقدر اهل یادداشت برداری و نوت نویسی هستید ؟ خاطره می نویسید ؟ یا مثل من به نوشتن برنامه ریزی ها و کارهاتون عادت دارید ؟ آیا تصمیم گرفتید که از یادداشت های ناامن و خسته کننده کاغذی به یادداشت برداری بهتری که قابلیت نگه داری سبک تر و امن تری داشته باشه روی بیارید ؟؟ آره منظورم وارد کردن این حوزه از زندگیتون به دنیای دیجیتاله چون اگه تا اینجای قضیه رو پایه هستید از اینجا به بعدش من براتون پیشنهاد خیلی خوبی دارم !! در ادامه این بررسی به خصوصیات اپ GNotes و مزیت هاش می پردازیم.

زوم‌اَپ: مدیریت یادداشت‌ها با اپلیکیشن Gnotes

یکی از عمده‌ ضعف‌های اپلیکیشن‌های یادداشت‌برداری در ‌نبود امکان تهیه‌ی فایل پشتیبان از یادداشت‌های ذخیره‌ شده‌ است. اگر هم این امکان وجود داشته باشد، تنها با همان نرم‌افزار قابل بازیابی است. برای مثال اگر روزی شما تصمیم گرفتید تا تمامی‌یادداشت‌های داخل موبایلتان را به‌ کامپیوتر منتقل کنید، راهی به‌جز آنکه ‌نوبت به‌ نوبت یادداشت‌ها را کپی کرده ‌و با روش‌های پیچیده ‌به ‌کامپیوتر منتقل کنید وجود نداشت‌. به‌همین منظور نرم‌افزارهای مختلفی از جمله‌ Gnote و Evernote منتشر شدند که ‌امکان همگام‌سازی یادداشت‌های ذخیره‌ شده‌ با ایمیل شما را مهیا می‌کنند. به این معنا که‌ شما با کلیک بر روی گزینه‌ Sync تمامی ‌یادداشت‌های خود را به‌ ایمیل یا اکانت کاربری خود در وب‌سایت آن برنامه‌ منتقل می‌کنید و به‌ راحتی می‌توانید از طریق مرورگر به‌ تمامی ‌یادداشت‌ها دسترسی داشته ‌و به ‌استفاده ‌از آن‌ها بپردازید.

logo-enamad logo-samandehi