Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder

نسخه ۶.۰۹.۱
۱
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

ضبط‌کننده خودکار مکالمات


هر تماسی را که دوست داشتید ضبط کنید.
می‌توانید تمامی مکالمات را ضبط کنید یا آن‌هایی که در لیست آشنایان شما نیستند.
مکالمات ضبط شده را می‌توانید پخش کنید، ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید.

در رسانه‌ها

Automatic Call Recorder: راهی آسان برای ضبط تماس های تلفنی در اندروید

آیا تمایل دارید تماس های تلفنی خود را ضبط کنید؟ ممکن است از کیفیت تماس های اپراتوری که از آن استفاده می کنید راضی نبوده و برای ارائه ی مدرک در اینباره نیاز به ضبط نمونه ی تماس داشته باشید یا امکان دارد از فردی به صورت تلفنی راهنمایی بگیرید و بخواهید برای مراجعات بعدی، این راهنمایی ها را به عنوان یک مرجع برای خود ذخیره نمایید. Automatic Call Recorder یکی از برترین برنامه های موجود برای ضبط و ذخیره ی تماس های تلفنی است.

ضبط نامحدود مکالمات با Automatic Call Recorder

برنامه ی Automatic Call Recorder یک اپلیکیشن کامل و جامع برای ضبط مکالمات با کیفیت ایده آل است که با ویژگی های منحصر بفرد و کاربردی خود می تواند تمام نیازهای کاربران را برطرف سازد. این اپلیکیشن که برای پلتفرم اندروید طراحی شده و به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است برای ضبط، ذخیره، پخش و اشتراک مکالمات بسیار مناسب است و دست کاربر را در تنظیمات برنامه باز گذاشته است و کار با آن بسیار آسان و سریع انجام می شود. کاربر می تواند تمامی مکالمات را در فضای ابری ذخیره کند و نگران محدودیت فضا برای این دسته از فایل ها و یا پاک شدن اطلاعات دیگر خود نداشته باشد.

بررسی اپلیکیشن Call Recorder: ضبط آسان مکالمه‌های تلفنی!

Call Recorder یکی از بهترین اپلیکیشن‌های اندروید برای ضبط مکالمات تلفنی به شمار می‌رود و با داشتن امکانات زیاد و کامل، استفاده از آن بسیار آسان است. فقط کافی است که این اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید؛ بعد از این تمامی کارها به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و تمامی تماس‌های صوتی شما بدون هیچ گونه دردسر و محدودیتی با کیفیت بسیار خوب ضبط می‌شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر عملکرد این اپلیکیشن

رسانه چیکاو - با برنامه Automatic Call Recorder مکالماتت رو ضبط کن

رسانه چیکاو – ممکن است تا بحال به این فکر افتاده باشید که مکالمات تلفنی تان را ضبط کنید. برای ضبط مکالمات تلفنی، اگر گوشی هوشمند در اختیار دارید کافی است اپلیکیشنی را نصب کنید که این کار را برای شما انجام دهد. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی برنامه برنامه Automatic Call Recorder بپردازیم که یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi