میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

معرفی RAR؛ اپلیکیشنی برای مدیریت کامل بر فایل های فشرده

فشرده سازی فایل ها در فرمت RAR یا Zip، می تواند حجم آنها را به طرز شگفت انگیزی کاهش دهد. مضاف بر این، با این روش می توانید انواع فایل با فرمت های گوناگون را در یک فولدر بسته بندی کرده و حتی برای تأمین امنیت رویش رمز عبور بگذارید.اپلیکیشن RAR for Android ابزاری است که امکان مدیریت کامل بر فایل های فشرده را به گجت های شما می آورد.

معرفی برنامه RAR (رار) – ابزار مدیریت فایل فشرده در اندروید

همانطور که احتمالا مطلع هستید، گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض قادر به اجرای فایل های فشرده نیستند و بدین منظور نیاز به یک اپلیکیشن جانبی خواهید داشت. برنامه های متعددی بدین منظور ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن RAR (رار) اشاره کرد. اپلیکیشن رار (RAR) این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به مدیریت و استخراج فایل های فشرده بپردازند و یا از طریق این برنامه نسبت به فشرده سازی فایل ها اقدام نمایند.

رسانه چیکاو - برنامه رار – RAR بهترین ابزار استخراج فایل های فشرده اندروید

رسانه چیکاو - همانطور که میدانید گوشی هوشمند توانایی فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده را ندارند، به همین منظور برای استخراج فایل ها از برنامه ها و اپلیکیشن ها کمک بگیریم. اپلیکیشن رار RAR یکی از این برنامه ها و ابزار های کاربردی است که این امکان را برای شما فراهم می کند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه RAR – رار بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi