تقویم اذان گو بادصبا

تقویم اذان گو بادصبا

نسخه Roya - ۱۲.۰.۱
میلیون
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۶
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

نقد و بررسی تقویم اذان گو بادصبا

همه افراد برای انجام فعالیت های روزمره نیاز به آگاهی کامل از زمان دارند تا برنامه های کاری خود را به نحو احسن سازماندهی کنند. این امر بدون داشتن یک تقویم دقیق میسر نیست و چه بهتر که این تقویم در تلفن همراه ما باشد. برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، “تقویم اذان گو باد صبا” نام دارد و به شما کمک میکند زمان را در دست داشته باشید. با ما همراه شوید تا این اپلیکیشن اندرویدی را نقد و بررسی کنیم.

تاریخ در دست شما

در زمانی که همه ی انسان ها دغدغه ی فراموشی دارند ، یک نرم افزار خوب وملی می تواند تسکینی بر زخم های آنان باشد . تقویم اذان گوی باد صبا نرم افزاری است که با ثبت آمار دانلود ۱,۶۰۰,۰۰۰ نفر در اندروید توانسته یکی از بی رقیب ترین تقویم ها در بین مردم باشد. با نقد و بررسی این نرم افزار همراه ما باشید…

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: تقویم اذان گو باد صبا

برای مطلع شدن از وقت نماز از چه راهی استفاده می‌‌کنید: بلندگوی مسجد، صدای رادیو یا اخبار تلویزیون؟ اپلیکیشن اذان‌گوی باد صبا یک تقویم مذهبی است که براساس اوقات شهری شهر شما و فرا رسیدن وقت نماز صدای اذان را از گوشی‌تان پخش می‌کند.

معرفی تقویم اذان گو باد صبا

در باد صبا شما می توانید با انتخاب یکی از 1235 شهر موجود به عنوان موقعیت خود، به تمام ویژگی های اپ در زمینه اوقات شرعی، مثل اذان خودکار دسترسی داشته باشید که در آن قابلیت انتخاب موذن هم وجود دارد. قبله نما، ادعیه ی روزانه، مبدل تاریخ و دفترچه یادداشت، تنها گوشه ای از امکانات باد صبا هستند که از آن یک اپلیکیشن کامل ساخته اند.

۳ دلیل برای این‌که از برنامه تقویم اذان‌گو بادصبا استفاده کنیم

به جرات می‌توان گفت که کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که گوشی اندرویدی داشته باشد ولی تاکنون اسم تقویم بادصبا را نشنیده باشد! این برنامه از همان ابتدا با تکیه بر کاربردهای اسلامی مانند: پخش اذان، نمایش اوقات شرعی و… توانست به برتری چشمگیری بر دیگر تقویم‌های ایرانی اندرویدی دست یابد و در این زمینه آن‌قدر موفق و کاربردی عمل کرد که جایگاه محبوب‌ترین اپلیکیشن تقویم ایرانی را به خودش اختصاص داد.

بررسی اپلیکیشن باد صبا، تقویم اذان گو

برنامه بادصبا، یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های مربوط به دسته بندی تقویم‌های اسلامی است که اکثر ما آن را با قابلیت پخش اذان خودکار میشناسیم و به یاد می‌آوریم

چیکاو - معرفی و بررسی برنامه باد صبا

رسانه چیکاو - اپلیکیشن باد صبا که به عنوان پر طرفدار ترین تقویم شمسی، میلادی و قمری است کارد های فراوانی دارد که سبب محبوبیت زیاد این اپلیکیشن شده است. سازنده در این اپلیکیشن پخش اذان، قبله نما، زمان طلوع و غروب خورشید و…. را بسته به شهری که در آن اقامت دارید، برای کاربران فراهم آورده است. اما این تنها بخشی از امکانات این اپلیکیشن پیشرفته است. همراه چیکاو باشید.

معرفی اپلیکیشن تقویم اذان گو باد صبا – نوای خوش اذان به افق شما

وجود یک تقویم فارسی با امکانات فراوان بر روی گوشی های هوشمند ما میتواند بسیاری از نیاز های روزانه مانند آگاهی از وقت اذان ، قبله نما ، ادعیه روز و … را برطرف سازد . تقویم اذان گو باد صبا یکی از کاملترین و پیشرفته ترین های این دسته میباشد

نقد و بررسی اپلیکیشن بادصبا

در این مقاله قصد داریم تا به نقد و بررسی یکی از بهترین و پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های مربوط به دسته بندی تقویم‌های اسلامی یعنی باد صبا بپردازیم. با دیجی اُرَنج همراه باشید.


نظرات کاربران

۱۴۰۰/۰۵/۰۴
تاریخ عقب میمونه وبعد که برنامه رو باز میکنی تاریخ درست میشه
موری
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
اذان‌هاسرتایمش‌پخش‌نمیشه‌همیشه‌تاخیرداره،سپاس
kana
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالیه ، طراحی پوسته ها تقریبا یکنواخته ، فقط رنگ عوض شده
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
خیلی عالی و زیبا است تنوع و جذابیتش هم خوب است واقعا خدا قوت به شما
مسلم نگهبان هکانی
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالیه اجرتون با خدا
رضاپارسایی
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
خوبه کاربردش
ستایش
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی فقط همینو میتونم بگم خیلی عالیههه❇️❇️
سعید
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
خیلی خوبه فقط قبله نما تو گوشی درست نشون نمیده ولی تو نقشه درسته
ابوالفضل
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی
ن
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
خوب
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی
hani
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی
علی یوسفی
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالیه