پا به پا

پا به پا

نسخه ۱.۲.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

پابه‌پا چیه؟پابه‌پا، یک راه حل ساده برای یک زندگی سالمه. شما می‌تونید هرجایی که هستین با استفاده از اپلیکیشن پابه‌پا، برای رسیدن به اهداف ورزشیتون تلاش کنین؛ بدون اینکه نیاز به امکانات عجیب و غریب یا صرف زمان قابل توجهی داشته باشین. علاوه بر این میتونین با کمک پابه‌پا غذاهای خوش‌مزه‌ی رژیمی هم درست کنین.

تمرینات 7 دقیقه ای پابه‌پا"تمرینات 7 دقیقه ای"، تمریناتی هستند که بر پایه تحقیقات علمی صورت گرفته و امروزه در اقصی نقاط دنیا مورد استفاده ورزشکاران قرار می گیرند. تمرینات پر فشار با استراحت کوتاه، باعث بالارفتن متابلیسم (سوخت و ساز بدن) میشه. مقدار کالری مصرفی این مدل تمرینات معادل حدود یک ساعت تمرین به شکل های دیگره.حالا بهترین بخش این موضوع کجاست؟تمرینات به صورت خیلی ساده انجام میشه و نیازی به تجهیزات باشگاهی نداره، در نتیجه میتونید هر جایی و به هر شکلی تمرین کنید.ویژگی های اپلیکیشن:- طراحی منحصر به فرد؛- برنامه های تمرینی اثربخش ویدیویی همراه با توضیحات توسط مربی؛- دستورهای غذایی رژیمی ویژه ورزشکاران.- رژیم های غذایی آماده (کاهش و افزایش وزن) 


- شرکت در چالش های گروهی.

برای اطلاع از بروزرسانی‌ها، چالش‌های ورزشی و اطلاعات مفید سلامت و تغذیه، اینستاگرام و تلگرام پابه‌پا رو با آدرس pabepafit  دنبال کنید.  

logo-enamad logo-samandehi