یوتوپین ( دیتاشهر )

یوتوپین ( دیتاشهر )

نسخه beta
۱۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

یوتوپین یک شبکه اجتماعی گردشگری است که با استفاده از آن می توانید به سادگی موقعیت دوستانتان را بر روی نقشه مشاهده کرده و یا موقعیت خود را با «حاضری زدن» اعلام کنید. 

"حاضری " به این معناست که شما به عنوان عضوی از این شبکه اجتماعی می توانید در مکان هایی که علاقه دارید اعلام حضور کنید و نظر و عکس یا ویدئو به همراه حس و حال خود از آن مکان اعلام کنید تا دیگر دوستانتان از آن استفاده کنند.

حاضری های شما یادآور خاطرات شما از مکان هایی که در طول زمان در آن حضور داشتید هم خواهد بود.در اپلیکیشن یوتوپین، امکان «جستجو» برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند کسب و کارهای نزدیک خود را پیدا کنند.

اطلاعات بیش از ۵۰۰ هزار مکان در ۹۰۰ دسته بندی مختلف به همراه نظرات و عکسهای دیگر کاربران در دیتاشهر ثبت شده است و با قابلیت جستجوی هوشمند در اختیار کاربران قرار دارد.


در شبکه اجتماعی یوتوپین، شما می توانید فعالیت کاربران دیگر را دنبال نموده، نظر بدهید، عکس بگذارید و حتی به آن ها پیام خصوصی ارسال کرده و صحبت کنید. 


با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها نیاز روزمره خود برای جستجو را برطرف می کنید بلکه می توانید با افراد جدید نیز آشنا شده و دایره دوستانتان را بزرگتر نمایید.


افتخارات "یوتوپین"

تندیس بهترین شبکه اجتماعی در جشنواره وب و موبایل ایران سال 96

کاندید بهترین شبکه اجتماعی در جشنواره وب و موبایل ایران سال 97

بهترین شبکه اجتماعی سال 96 به انتخاب دیجیاتو

مصاحبه با بهرام مشرفی مدیرعامل دیتاشهر و انتشار آن در صفحه اول هفته نامه شنبه

کاندید ده تیم برتر رویداد سیداستارز در ایران

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن دیتاشهر؛ شهرتان را بهتر بشناسید

یتاشهر اپلیکیشنی است مثل سوارم، با امکانات پایه یک شبکه اجتماعی و امکان دوست یابی و گفتگو؛ سرویسی که مراکز خدماتی، تفریحی، درمانی، فرهنگی و تاریخی شهرهای ایران را به شیوه جمع‌سپاری روی نقشه گردآوری کرده تا با استناد به نظرات مردم بهترین مکان ها در سطح هر شهر را پیدا کنید.

«دیتاشهر» جستجوی هوشمند مکان‌های شهر

به محله‌ای جدید نقل مکان کرده‌اید و دنبال آرایشگاه می‌گردید، در شهر به شکل غافلگیرانه‌ای بنزین تمام کرده‌اید و دربه‌در دنبال پمپ بنزین هستید، یا دندان‌درد امانتان را بریده و دنبال نزدیک‌ترین کلینیک می‌گردید، فرقی نمی‌کند؛ به هرکسب‌و‌کاری نیاز داشته باشید، یک اپلیکیشن که بر‌اساس مکان شما، نیازمندی‌تان را روی نقشه نمایش دهد، همیشه راهگشاست.

با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید - دیتا شهر در ذره بین

متاسفانه امروزه به دلیل اینکه یکسری مکان ها به اقلیت های افراد جامعه مرتبط می شود که می شود گفت تنها به افرادی با انتخاب های خاص اختصاص پیدا می کند، جست و جوی آن ها را مشکل می بسازد. جست و جوی رستوران ها، کافه ها، باشگاه ها و مکان های آموزشی خاص و اینکه تعداد اندکی ازاین مکان ها موجود است خیلی ناشناخته و محدود می باشند و پیدا کردن چنین مکان هایی برای این افراد بسیار سخت و زمان بر می باشد، چرا که باید جای جای خیابانهای شهر را پرسه بزنند تا مکان مورد نظر خود را بیابند، البته اگر بیابند که در هر دو صورت زمان و انرژی زیاد و بیهوده ای صرف کرده اند. حال اگر افرادی باشند که به فکر حل این معضل باشند خدمتی نو در این عرصه انجام می دهند و راهکاری را در این زمینه ارائه می نمایند. پس با ذره بین همراه شوید تا با چنین برنامه ای به نام دیتا شهر شما را آشنا سازیم.

logo-enamad logo-samandehi