فیتب | آموزش و برنامه تناسب اندام

فیتب | آموزش و برنامه تناسب اندام

نسخه ۲.۰.۸
۲
هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۹
مگابایت
حجم

در اپلیکیشن فیتب می‌توانید با توجه به موضوعات دلخواهتان در حوزه سلامت و تناسب اندام، به صورت بی‌وقفه ویدیوهای آموزشی را تماشا کنید. آن‌ها را با سایرین به اشتراک بگذارید؛ و با مربیان و کاربران دلخواهتان در ارتباط باشید. هم چنین اگر مربی، ورزشکار حرفه ای، پزشک و یا مشاور سلامت هستید، می توانید محتوای ویدیویی تولید و آن را در فیتب منتشر کنید. اگر علاقه مند به دریافت برنامه های تمرینی از برترین مربیان کشور هستید، می توانید برنامه اختصاصی خود را از مربیان فیتب دریافت کنید.


برخی از امکانات فیتب

- دسترسی به صدها ویدیوی آموزشی و مشاوره ای در دسته‌بندی مختلف حوزه سلامت و تناسب اندام

- امکان دریافت برنامه تمرینی، تغذیه اختصاصی از برترین مربیان کشور

- امکان دانلود ویدیو و تماشای آفلاین آن‌ها

- پیشنهاد محتوا بر اساس علایق کاربر

- امکان بارگزاری ویدیو و اشتراک ان با سایر کاربران


وب سایت: WWW.FITABAPP.IR

اینستاگرام: fitabapp@

پشتیبانی تلگرام: fitab_support@

با ما در ارتباط باشید ...


در رسانه‌ها

اپلیکیشن فیتب، صفر تا صد بدنسازی با همراهی بهترین مربیان

اگر به رشته ورزشی بدنسازی علاقه مند هستید و میخواهید حرکات آن را بطور اصولی انجام دهید، به یک مربی باتجربه نیاز دارید. برنامه فیتب، حاوی آموزش های ویدیویی بدنسازی به زبان فارسی میباشد که زیر نظر بهترین مربیان این رشته ورزشی گردآوری شده است. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید.

نقد و بررسی اپلیکیشن فیتب، تناسب اندام با علی تبریزی

امروزه سلامت و تناسب اندام از دغدغه­‌های معمول اکثر افراد جامعه است. اگر جستوجویی در مارکت‌­های نرمافزاری داشته باشیم، تعداد زیادی برنامه را مشاهده خواهیم کرد که در این حوزه فعالیت می­‌کنند. بدیهی است وجود برنامه‌­های متنوع در دسته سلامت و تناسب اندام بیانگر محبوبیت و علاقه‌­ی کاربران به این دسته می­‌باشد، اما آیا برنامه‌­های کاربردی و مفید نیز به اندازه کافی وجود دارد یا کیفیت برنامه فدای کمیت آنان شده است؟ با عصرارتباط همراه باشید تا یکی از برترین برنامه‌­های حوزه سلامت و تناسب اندام کشور را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

logo-enamad logo-samandehi