تیم های جام جهانی

تیم های جام جهانی

نسخه ۲
۱۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

این برنامه توضیح مختصری در مورد تیم هایی است که در جام حهانی حضور یافته اند.

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ بیستمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۲ ژوئن ۲۰۱۴ تا ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۴ در کشور برزیل بر‌گزار می‌شود. اولین بار برزیل در سال ۱۹۵۰ میلادی میزبان جام جهانی بود و این بار دومی است که برزیل میزبان جام جهانی می‌شود. بعد از مکزیک، ایتالیا، فرانسه و آلمان برزیل پنجمین کشوری است که برای دومین بار میزبان جام جهانی می‌شود. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل طبق ادوار گذشته (از ۱۹۹۸ به بعد) ۳۲ تیم حضور دارند که شامل ۱۳ تیم از اروپا، ۶ تیم از آمریکای جنوبی (همراه با برزیل)، ۵ تیم از آفریقا، ۴ تیم از آسیا و ۴ تیم از منطقه کونکاکاف (آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب) می‌شوند.

در این رقابت ها ۶۴ مسابقه در ۱۲ شهر مختلف برزیل برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات تمامی قهرمانان ادوار قبلی یعنی برزیل، ایتالیا، آلمان، آرژانتین، اروگوئه، اسپانیا و فرانسه حضور دارند. اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی مسابقات است. این تیم اروپایی در جام جهانی ۲۰۱۰ با پیروزی بر هلند در فینال جام را به خانه برد.

نشان رسمی این جام، جمعه ۱۸ تیر ۱۳۸۹ با برگزاری مراسمی در ژوهانسبورگ رونمایی شد. در این مراسم علاوه بر سپ بلاتر، داسیلوا رییس جمهوری برزیل ریکاردو تکسریا رییس فدراسیون فوتبال برزیل، کافو، روبرتو کارلوس، روماریو و کارلوس آلبرتر تورس و کارلوس آلبرتو پریه حضور داشتند نماد جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تندیس جام قهرمانی است که ۲ دست سبز رنگ روی آن و یک دست زرد زیر آن قرار دارد.

فروش بلیط‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از ۲۰ آگوست ۲۰۱۳ شروع می‌شود. قرار است ۳٫۳ میلیون بلیط از طریق سایت رسمی فیفا (FIFA.COM) به فروش می‌رسد. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل طبق ادوار گذشته، ۳۲ تیم حضور دارند که ۱۳ تیم از اروپا، ۴ تیم از آسیا، ۵ تیم از آمریکای جنوبی به غیر از برزیل میزبان بازی‌ها، آفریقا با ۵ و آمریکای شمالی و دریای کارائیب با ۴ سهمیه در جام جهانی برزیل شرکت خواهند شد.

طراحی پوستر این جام توسط کارن هایدینگر، طراح برزیلی انجام شده است. این پوستر شامل نقشهٔ برزیل است که از خطوط پاهای بازیکنان تشکیل شده است.

دیگر محصولات ما:
خوشمزه و لذیذ(کامل)
http://cafebazaar.ir/app/ashpazy.kelasoft/?l=fa

کمدی کلاسیک(آخر خنده)
http://cafebazaar.ir/app/komedi.kelasic/?l=fa

صـــــــــــــــــــــرفـــــــا جــــــهـــــت خنده
http://cafebazaar.ir/app/secans.bartar.kelasoft/?l=fa

معجزات عسل
http://cafebazaar.ir/app/ajayebeasal.kalasoft/?l=fa

لحظات شاد
http://cafebazaar.ir/app/kelasoft.dorbinmakhfi/?l=fa

داستــــــــــــان هـــــــــای بـــــــــی نـــــظــــــیـــــر
http://cafebazaar.ir/app/dastan.kelasoft/?l=fa

ریــــنــــگــــتــــون هــــای جــدیـــد
http://cafebazaar.ir/app/jadid.ringtons.kalasoft/?l=fa

داستان های طـــــــنـــــــز وکـــــمـــــدی
http://cafebazaar.ir/app/dastantanz.kelasoft/?l=fa

پرستار کودک
http://cafebazaar.ir/app/boynerse.kelasoft/?l=fa

داستان های باورنکردنی
http://cafebazaar.ir/app/dastanbavanakardani.kelasoft/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi