افزایش قد برای تمام سنین + ویدیو

افزایش قد برای تمام سنین + ویدیو

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۷
مگابایت
حجم

توجه: نسخه اصلی این پکیج به زبان انگلیسی می‌باشد و قیمت آن 40$ است. این برنامه نسخه فارسی ترجمه‌ شده این پکیج است به همراه ویدیوهایی که خودمان اضافه کرده ایم و نمونه مشابه فارسی ندارد.


بیش از 194000 نفر از 174 کشور دنیا از این روش استفاده کرده‌اند و 96.2% این افراد از نتایج راضی بوده‌اند.


و اکنون این مجموعه بینظیر به زبان فارسی در اختیار شماست.


باور عموم این است که رشد استخوان‌ها به‌محض رسیدن به بلوغ متوقف می‌شود، این کاملاً اشتباه است. بر اساس تحقیقات پزشکی رشد قد بعد از بلوغ در بزرگسالی حتی در مواردی تا 50 سالگی با تمرینات مخصوص ممکن است.


به این نکات توجه کنید:


الف. در بازی بیس بال، دست بازی یک پرتاب‌کننده از دست دیگرش 2.5 تا 7.5 سانتی‌متر بلندتر است.


ب. دست راست تمام بازیکنان حرفه‌ای های لای حداقل 5 سانتی‌متر بلندتر از دست چپشان است. (پیامدی دیگر از تمرینات سخت)


ج. همچنین تفاوت‌های قدی منطقه‌ای قابل‌توجه ای در تمام سنین وجود دارد، این تفاوت بیشتر به شرایط تغذیه و اقتصاد مربوط است تا عوامل ژنتیکی.


تمام مطالب این برنامه علمی است.


به‌شرط اجرای دقیق برنامه و تداوم اجرا ما افزایش قد 5 تا 10 سانتی‌متری را تضمین می‌کنیم.


ما در این برنامه:


1. به شما برنامه دقیق تمرین روزانه خواهیم داد که این خود شامل برنامه‌های تمرینات مقدماتی (هفته اول)، تمرینات منظم (سه هفته بعد) و تمرینات پیشرفته (هفته‌های بعدی) است.


تمرینات مقدماتی: شامل 6 تمرین است که صبح‌ها بعد از بیدار شدن و شب‌ها بعد از قبل از خواب برای یک هفته انجام می‌دهید.


به‌طورکلی بدن شما را برای تمرینات شدیدتر در فصل‌های بعد آماده می‌کند؛ قامتتان را اصلاح می‌کند تا خوش‌اندام تر به نظر برسید و در بعضی موارد افزایش قد نیز ممکن است دیده شود.


تمرینات منظم: شامل 15 تمرین است که شما در یک چرخه 3 روزه، روزانه 5 تمرین را انجام می‌دهید، شما این چرخه را 7 مرتبه تکرار خواهید کرد.


این تمرینات مانند تمرینات مقدماتی عمل می‌کند منتهی شدیدتر و مشکل‌ترند و شما را برای تمرینات پیشرفته آماده می‌کند و بسته به ویژگی‌های شخصی، قدتان را 3 تا 7 سانتی‌متر افزایش می‌دهد.


تمرینات پیشرفته: شامل 10 تمرین است که شما 7 روز قبل از خواب انجام می‌دهید و بعد 2 روز به خود استراحت می‌دهید. زمان دقیقی برای توقف این چرخه وجود ندارد. این چرخه را با توجه به نتیجه دلخواهتان ادامه می‌دهید.


بسته به ویژگی‌های شخصی بعد از 2 تا 3 هفته تکرار تمرینات پیشرفته، رشد 1 تا 5 سانتی‌متری مشاهده خواهید کرد.


2. به شما وضعیت صحیح خوابیدن، راه رفتن و نشستن به‌منظور کمک به افزایش قد را آموزش خواهیم داد که شما را قادر می‌سازد چند سانتی‌متر به‌راحتی و بدون زحمت به قد خود اضافه کنید.


 


3. به شما برنامه دقیق غذایی برای کمک به افزایش قد خواهیم داد. به شما مواد موردنیاز بدن را برای افزایش قد معرفی می‌کنیم و غذاهای حاوی آن مواد را به شما می‌گوییم و سپس به شما یک رژیم غذایی پیشنهادی می‌دهیم که می‌توانید آن را شخصی‌سازی کنید.


4. به شما نوشیدنی HGH (هورمون رشد) را معرفی می‌کنیم و طریقه درست کردن آن را به شما یاد خواهیم داد. این نوشیدنی روند افزایش قد را سرعت می‌بخشد.


یک سؤال: چقدر حاضرید برای بلندتر شدن خود هزینه کنید؟ 100 میلیون تومان؟ شاید این مبلغ زیادی باشد. 10 میلیون تومان ؟ 1 میلیون تومان ؟ 100 هزار تومان؟ شما می‌توانید با یک‌دهم این مبلغ یعنی تنها 10 هزار تومان به این هدف برسید. تنها چیزی که برای بلندتر شدن نیاز دارید یک تصمیم جدی برای بلندتر شدن و سرمایه‌گذاری در خرید این برنامه است.


دوستان عزیز درباره موفقیت هایتان در اجرای تمرینات و افزایش قد برای ما بنویسید. 

logo-enamad logo-samandehi