لاغری در 15 روز دمو

لاغری در 15 روز دمو

نسخه
۱۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

 

دوستان عزیز سلام

ما در این برنامه سعی کرده ایم تا راه ها و روش های ممکن برای کاهش وزن بدن ، کاهش چربی ، افزایش استقامت و مقاومت بدن برای داشتن یک زندگی ایده آل و سالم به دور از هر گونه بیماری را (انشالله) برای شما گردآوری کنیم . امید است با بکار بستن این مطالب در زندگی و کار خود در چرخه موفقیت قرار بگیرید .

دوستان عزیز امروزه با پیشرفت چشمگیر علم و تکنولوژی راه های جدید و نوینی برای لاغری و چربی سوزی به وجود اومده ، اما دقت کنید که بسیاری از این راهها ممکن است موفقیت آمیز باشند اما بعدها عوارضی را بدنبال دارند که فعالا ناشناخته است .

این را بدانید که از زمان انسان های اولیه تا به امروز تنها راه ممکن برای سلامتی انسان کار و فعالیت و ورزش  است . یکجا نشینی و عدم فعالیت موجب افسردگی و سستی بدن می شود . بیشتر امراض و بیماریها ارتباط مستقیمی با عدم فعالیت دارند . ما در این برنامه تمام این موارد را مورد بررسی قرار داده ایم و بیماریهایی که از فعالیت نکردن گریبان ما انسانها را می گیرد معرفی کرده ایم . امید است با مطالعه و دوری کردن از این موارد همیشه سالم و سر زنده باشید .

بایدها  و نبایدهای خورد و خوراک را توضیح داده ایم ( یعنی چه چیزی بخوریم بهتر است و چه چیزی را باید از سفره تغذیه خود حذف کنیم )

چگونه ورزش کنیم ، برای رسیدن به هدفی خاص چه حرکتی را و چه مقدار و چه زمانی باید انجام دهیم .

این را بدانید که جهت کسب تناسب اندام و تثبیت آن ورزش باید منظم و روزانه انجام شود . حداقل سه بار در هفته باید در برنامه روزانه امان برایش جا باز کنیم . در هفته یک بار ورزش کردن هم بهتر از عدم انجام ورزش است و آثار مثبت فراوانی را در پی دارد .

هیچگاه و تو هیچ شرایطی نگذارید احساسات منفی بر شما چیره شود و شما را از برنامه موفقیت اتان دور سازد . این را بدانید که مغز ما هيچوقت همه حقايق براي گرفتن تصميم "ايده آل" را در خود ندارد.

دوستان عزیز دقت کنید که ورزش کردن فقط برای کاهش وزن و سوزاندن چربی نیست ، بلکه ورزش کردن برای داشتن عضلات قوی و جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی و پوکی استخوان و ضعف سستی وووو ... برای همه آدمیان لازم و اجباری است .

ورزش کنید تا همیشه پر انرژی و سرحال باشید و کارایی بیشتری در زندگی داشته باشید . فکر نکنید اگر ورزش کنید خسته می شوید و نمی توانید کار خود را بخوبی انجام دهید بلکه برعکس . ورزش چنان سرحالتان می کند که هیچگونه دردی در بدن از کار روزانه احساس نمی کنید . ورزش تمام دردها و بیماریها را از شما دور می کند . (البته بعد از انجام دو ماه بطور منظم به این هدف خواهید رسید . اگر ورزشکار نباشید در چند هفته اول احساس درد و کوفتگی خواهید داشت و بعد هر چقدر پیش روید احساس سرحالی و چابکی و نشاط خواهید داشت و از ورزش کردن بطور واقعی لذت خواهید برد.)

اگر صبح پس از بیداری از خواب احساس کوفتگی و سستی و درد می کنید ورزش برای شما واجب است !

اگر شب ها نمی توانید براحتی بخوابید و در رختخواب تا ساعتها بیخوابی می کشید  . ورزش بر شما واجب است !

اگر احساس خشکی مفصل صبحگاهی و زانو درد و گردن درد و کمر درد دارید باید با ورزش خود را تقویت کنید!

سیستم بدن ما انسانها طوری طراحی شده است که باید از تمام جهات مورد تقویت و فعالیت قرار گیرید به همین منظور ما در این برنامه در بخش تمرینات چربی سوزی انواع و اقسام تمرینات کششی ، انعطاف پذیری ، مقاومتی ، قلبی و عروقی ، استقامتی را گنجانده ایم تا شما عزیزان فیزیک بدنی ایده آل و آماده و خوش فرم را کسب کنید .

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه شما عزیزان

مهدی دست افشان

کارشناس ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزشی

منابع و ماخذی که در تهیه این برنامه مورد استفاده قرار گرفته است .

سایتها :

https://www.fitnessblender.com

http://www.elmevarzesh.com

http://www.ghatreh.com

http://shafaf.ir

http://www.hoshyar4.com

http://ino.ir

http://popsugar.com

http://jamejamonline.ir

http://rastineh.ir

http://isna.ir

http://lifeskillspsychology.com

 

کتابها :

فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی – دیوید کاسیل و همکاران – ترجمه دکتر حمید آقا علی نژاد و همکاران – جلد اول - ویرایش چهارم – 2008

تمرین های قدرتی و بدنسازی – تئودور بومپا – ترجمه دکتر نعیما خواجوی و همکاران

بدنسازی و تمرین های کششی – باب اندرسن – مترجم تهمینه میر هاشمیان – 1392

تغذیه کامل ورزشی – فردریک هتفیلد – مترجم روبن شاهوردیان - 1386

logo-enamad logo-samandehi