رژیم ولاغری هوشمندانه

رژیم ولاغری هوشمندانه

نسخه v۱.۰
۵۰
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۱
مگابایت
حجم

به نام خدا 
امروزه اضافه وزن وچاقی گریبان گیر همه ما شده است و دغدغه اصلی ما رفع اضافه وزن و رسیدن به یک وزن ایده ال و سالم است درهمین راستاگروه نرم افزاری سوما بر این شد روش های کاهش وزن و لاغری را جمع اورده کرده و ان رادر قالب یک نرم افزار در خدمت شما عزیزان قرار دهد. دیگر وقت ان رسیده است که از دست اضافه وزنمان خلاص شویم .تنها با نصب یک نرم افزار به وزن ایده ال خود برسید.
وزن مناسب و ایده ال =سلامتی و طول عمر بیشتر


اگرشما هم همیشه دغدغه چاقی ویا لاغری دارید بد نیست بدانید فرد لاغر، لازم است کم وزنی‌اش اثبات شود. تعریف چاقی و لاغری صرفا نسبت قد به وزن نیست، بلکه ممکن است با اندازه‌گیری ترکیب بدن فرد لاغر، چربی بدنش زیاد باشد.
این روش تغذیه برای سلامتی افراد چاق لازم و حیاتی است ولی می‌تواند برای افراد معمولی خطرناک باشد. اینکه چه کسی باید رژیم لاغری بگیرد را پزشک یا متخصص تغذیه مشخص می‌کند.وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند، فقط چند هفته بعد از قطع رژیم، بیشتر از وزن قبل می شود. همچنین تجربه نشان داده است در رژیم های خیلی سفت و سخت که با ترکیب غیرعادی غذاها باعث می شوند فرد در مدت کوتاه وزن کم کند، این احتمال وجود دارد که بعد از مدتی انگیزه اولیه از دست برود و دوباره وزن فرد اضافه شود.
 

logo-enamad logo-samandehi