SevenWorkout

SevenWorkout

Version 1.0
500
Active installs
Sports
Category
4
MB
Size

ورزش هفت دقیقه ای:

آیا از فرم بدن خود ناراضی هستید؟ آیا شما نیز مشکل چربی های اضافی را دارید؟ آیا به دنبال روشی سریع و کم هزینه برای دست یافتن به اندام ایده آل هستید؟ آیا از اضافه وزن رنج می برید؟....

دیگر نگران نباشید. شما با استفاده از این نرم افزار به نتایج دلخواه خواهید رسید. کافی است روزانه فقط 7 دقیقه ورزش هایی که این نرم افزار برای شما ارائه می دهد را اجرا کنید. با انجام این ورزش ها که به صورت کاملا علمی انتخاب شده اند، قادر خواهید بود کالری بسوزانید و از شر چربی های اضافی برای همیشه خلاص شوید.
این برنامه با امکانات کم نظیر وبا گرافیک فوق العاده بالا به گونه ای طراحی شده است که بتوانید محیط آن را برای خود شخصی سازی کنید. از قابلیت پخش صدا و تغییر پس زمینه گرفته تا تغییر زمان ورزش ها و استراحت بین ورزش ها قابل تغییر است. بعد از هر ورزش اطلاعات شما بایگانی می شود تا در آینده بتوانید سابقه ورزشی خود را مشاهده نمایید. نرم افزار پیش رو نرم افزاری حرفه ای و بسیار ارزان قیمت برای کمک به شما در تقویت عضلات و رسیدن به فرم ایده آل بدنتان است. این نرم افزار به خوبی قابل رقابت با نرم افزارهای مشابه خارجی است. امید است با استفاده مداوم از این نرم افزار و انجام حرکات ورزشی آن ضمن حمایت از گروه طاوس، به اندامی زیبا و متناسب دست یابید.

و اما توضیحاتی درباره این ورزش:
تحقیقات صورت گرفته در علم ورزش نشان می دهد انجام چند دقیقه حرکات انفجاری و شدید می تواند کالری معادل چند ساعت پیاده روی و یا دوچرخه سواری را مصرف کند. در این مجموعه، 12 حرکت ورزشی گنجانده شده است که با کمترین امکانات ممکن (یک صندلی و یک دیوار) و با استفاده از وزن شخص به عنوان وزنه، در کمترین زمان ممکن(حدود هفت دقیقه) چربی های اضافی را سوزانده و علاوه بر افزایش آمادگی جسمانی، تناسب اندام شما را نیز بهبود می بخشد. این حرکات به گونه ای انتخاب شده اند تا تمامی عضلات اصلی بدن را درگیر کنند. بهتر است این حرکات را به صورت روزانه انجام دهید تا بهترین نتیجه ی ممکن را از این برنامه بدست آورید.

توضیحات:
این برنامه برای اندروید 2.3 به بالا طراحی شده است.
ممکن است چیدمان تصاویر در تبلت ها صحیح نباشد. در این صورت ورژن اندروید و ابعاد صفحه نمایشتان را به مااطلاع دهید. اما برای اکثر گوشی های اندرویدی مناسب و تست شده است.

logo-enamad logo-samandehi