نرم افزار جامع لاغری

نرم افزار جامع لاغری

نسخه ۲۶
+۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۵
مگابایت
حجم

نرم افزار جامع لاغری


نرم افزاری جامع و پر محتوا برای لاغری،کاهش وزن، تناسب اندام و همچنین کنترل وزن.با توجه به مطالب جامعی که در این نرم افزار گنجانده شده است میتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن به وزن ایده آل و دلخواهتان برسید.


در این اپلیکیشن اندرویدی بخشی تحت عنوان کنترل وزن یا (BMI) قرار گرفته است که قبل از شروع می توانید با وارد کردن قد،وزن و همچنین جنسیت خود از وضعیت فعلی خود آگاه شوید ،وزن ایده آلتان را بدانید و برای رسیدن به این وزن برنامه مربوط به خود را شروع کنید.


لازم به ذکر است که بخش کنترل وزن بر اساس قانون رابینسون که جز جدیدترین و برترین قوانین محاسبه وزن ایده آل می باشد محاسبه میشود و کاملا معتر می باشد.


در این برنامه بهترین روش های کاهش وزن و کنترل آن آورده شده است که از کتاب ها و سایت های معتبری همچون بیتوته گردآوری و مطالعه و سپس در صورت تایید در نرم افزار گنجانده شده است.


سعی بر این است که این نرم افزار جامع ترین نرم افزار کاهش وزن در بین تمام نرم افزار های دیگر باشدو نیاز کاربر را از هر لحاظ برطرف نماید.


همچنین از شما کاربران عزیز انتظار داریم با ارسال نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود ما را در بهبود این برنامه و سایر برنامه ها یاری دهید.در صورت امکان برای همه ی نظرات و پیشنهادات پاسخ مربوطه در اسرع وقت ارسال خواهد شد.


و سخن آخر:


از خرید این برنامه هیچگاه پشیمان نخواهید شد.


منتظر نظرات و ستاره های شما هستیم.


ایام به کام


 

logo-enamad logo-samandehi