فال حافظ با اثر انگشت

فال حافظ با اثر انگشت

نسخهٔ ۱۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آذر ۱۴۰۰
فال حافظ با اثر انگشت

فال حافظ با اثر انگشت

IrApps
نسخهٔ ۱۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آذر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فال حافظ انگشتی؛ هیجان پیش‌بینی دقیق آینده با اثر انگشت شما!

دانلود کنید و لذت ببرید.

شیوه گرفتن فال به این صورت است که شما ۳ ثانیه انگشت خود را در محدوده مشخص‌شده قرار می‌دهید تا زمانی که ویبره دستگاه به پایان برسد. طی مدت این ۳ ثانیه، دستگاه اثر انگشت شما را اسکن می‌کند. حالا انگشت خود را بردارید تا دستگاه با اثر انگشت اسکن‌شده شما فال روزتان را نمایش دهد.

 

توجه: قسمت اسکن اثر انگشت صرفاً برای سرگرمی شما دوستان است و جنبه واقعیت ندارد. ولی برای گرفتن فال می‌توانید نیت کنید و فال خودتان را بگیرید.

 

نظر و ستاره فراموش نشود. با تشکر.

---

فال حافظ با اثر انگشت چیست؟

فال حافظ انگشتی برنامه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده است که فالتان را با بهترین کیفیت می‌گیرد و لحظه‌های خوشی را به شما هدیه می‌کند. تا به حال شنیده‌اید که بعضی از فال‌ها ردخور ندارند و هر چه می‌گویند بی‌بروبرگرد درست از آب درمی‌آید؟ اگر در دوران حساسی از زندگی‌تان هستید، شاید شما هم دلتان بخواهد فالی بگیرید و چشم‌اندازی از آینده تصمیم‌هایتان داشته باشید.

 

ویژگی‌های شگفت‌انگیز برنامه

فال انگشتی برنامه‌ای زیباست که در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل، فالتان را می‌گیرد. این برنامه زیبا علاوه بر اینکه نتیجه کارهای مهم امروزتان را به شما می‌گوید، توصیه‌هایی را برای داشتن آینده‌ای بهتر نیز در اختیارتان می‌گذارد. اگر شما هم بی‌صبرانه می‌خواهید فال زیبایتان را بگیرید و این برنامه جذاب را امتحان کنید، این شما و این هم ۵ ویژگی جالب این برنامه که در کمتر برنامه‌ای می‌توانید ببینید:

 

هیجان پیشگویی تصمیم‌های مهم زندگی با فال حافظ

حافظ شیرازی جایگاه ویژه‌ای بین ما ایرانی‌ها دارد. هرگاه می‌خواهیم تصمیم مهمی در زندگی بگیریم یا احساس می‌کنیم موضوع سرنوشت‌سازی در پیش داریم، حافظ شیرازی را به شاخِ نباتش قسم می‌دهیم و چشم‌اندازی از آینده‌مان را از ایشان می‌پرسیم.

گرفتن فال حافظ حس نابی دارد، آن هم وقتی که احساس می‌کنیم مستقیم دارد با خود ما صحبت می‌کند و با کلام شیوایش، راه را نشانمان می‌دهد. با این برنامه جذاب و ساده می‌توانید فال حافظ با اثر انگشت را مهمان خانه‌هایتان کنید و از پیشگویی تصمیم‌های مهم زندگی و آینده‌تان لذت ببرید.

 

تفسیر زیبای فال حافظ همیشه همراه شما

یکی از ویژگی‌های جالبی که پس از دانلود فال حافظ انگشتی نظرتان را به خودش جلب می‌کند، تفسیر زیبا و کامل فال حافظ است. وقتی با این برنامه مفید فالتان را می‌گیرید، نتیجه فالتان را در قالب جملات ساده و دوستانه دریافت می‌کنید.

حتماً تا به حال برنامه‌های مختلفی را امتحان کرده‌اید که در نتیجه فالتان تنها یک شعر از حافظ را نمایش می‌دهند و درباره ارتباط معنی این شعر با نتیجه فال شما توضیح نمی‌دهند. خوشبختانه این برنامه جذاب شما را هنگام درک فالتان تنها نمی‌گذارد و با توضیحات ساده و دلنشینی، هر آنچه را لازم است بدانید به شما می‌گوید. عالی است، نه؟

 

لذت خواندن جمله‌های سرشار از انرژی مثبت

چقدر حس خوبی دارد وقتی می‌بینیم فالی را که گرفته‌ایم، انگار دارد با خودِ درونی ما صحبت می‌کند. احساس می‌کنیم درک شده‌ایم، مشکلات زندگی‌مان به چشم آمده‌اند و دیگر تنها نیستیم. فال اثر انگشت آنلاین تأثیر مثبتی روی روحیه‌مان می‌گذارد. این فال زیبا با جمله‌های پُرامید و پخته‌اش، از آینده‌مان خبر می‌دهد و چراغ راهمان می‌شود.

هنگامی که در دوراهی سختی در زندگی قرار گرفته‌اید، هیچ چیز بیشتر از جمله‌های مثبت و امیدبخش نمی‌تواند سوخت و انگیزه لازم را برای ادامه راهتان فراهم کند. کافی است تنها یک‌بار این برنامه جذاب را امتحان کنید و از توصیه‌های ارزشمندش لذت ببرید.

 

حس خوب گرفتن فال با برنامه‌ای رایگان و همیشگی

فال حافظ با اثر انگشت برنامه‌ای رایگان است که برای امکانات و تفسیرهای زیبایش، هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. با یک‌بار نصب این برنامه زیبا روی دستگاه اندرویدی‌تان، برای همیشه می‌توانید فالتان را بگیرید و از آن لذت ببرید. برای فال گرفتن با این برنامه هیچ محدودیتی ندارید.

معنایش این است که می‌توانید هر چقدر دوست دارید فال بگیرید و لحظه‌های خوشی را همراه با دوستانتان سپری کنید. چقدر عالی می‌شود هنگامی که در جمع دوستانه‌تان هستید، از دوستانتان بخواهید هرکدام به‌نوبت نیت کنند تا شما فالشان را بگیرید و تفسیرش را برای آن‌ها بخوانید. این‌طوری صمیمیتتان هم بیشتر می‌شود. می‌گویید نه؟ امتحان کنید!

 

یک فال دقیق و اختصاصی با حسگر اثر انگشت

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌هایی که پس از دانلود فال حافظ انگشتی شگفت‌زده‌تان می‌کند، حسگر اثر انگشت این برنامه دوست‌داشتنی است. این حسگر جالب این حس را به شما می‌بخشد که فالتان اختصاصی خودتان است، درست همان‌طور که اثر انگشتتان اختصاصی خودتان است!

با این برنامه جذاب می‌توانید فال‌های اختصاصی برای دوستان و اعضای خانواده‌تان هم بگیرید و آن‌ها را از دقت و واقعی بودن نتیجه فال شگفت‌زده کنید. البته لازم است بدانید که این حسگر اثر انگشت بیشتر جنبه سرگرمی دارد و این‌طوری نیست که بخواهد اثر انگشت واقعی‌تان را بگیرد یا ذخیره کند! پس خیالتان از بابت امنیت برنامه راحت باشد. فالتان را با اثر انگشت مجازی‌تان بگیرید و حسابی لذت ببرید.

 

آموزش کار با فال اثر انگشت به سادگی آب خوردن

کار با برنامه‌ای زیبا و سرگرم‌کننده بدون شک لذت‌بخش است. برنامه‌ای که در کمتر از چند ثانیه فالتان را می‌گیرد و با توصیه‌های زیبایش، حالتان را خوب می‌کند. در ادامه بخش‌های مختلف این برنامه مفید را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به‌آسانی فالتان را بگیرید و لحظه‌های خوشی را تجربه کنید:

 

لذت کار با برنامه‌ای ساده و دوست‌داشتنی

فال اثر انگشت آنلاین یکی از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین برنامه‌هایی است که در زمینه فال حافظ می‌توانید ببینید. کار با این برنامه به‌شدت ساده و لذت‌بخش است. با نصب و اجرای برنامه، یک‌راست می‌روید سر اصل مطلب! یک صفحه زیبا با نقش حافظ شیرازی در پس‌زمینه آن برایتان به نمایش درمی‌آید و یک اثر انگشت آبی که چشمتان را می‌گیرد.

 

حسگر اثر انگشت را دریاب

تقریباً تمام هیجان این برنامه جذاب به حسگر اثر انگشت آن است! در صفحه اصلی برنامه یک حسگر آبی‌رنگ قرار داده شده که با نگه داشتن انگشتتان روی آن، می‌توانید فالتان را بگیرید. به‌محض اینکه اثر انگشتتان با حسگر تماس پیدا می‌کند، ویبره گوشی‌تان به راه می‌افتد. سه ثانیه که بگذرد، ویبره خاموش می‌شود و فالتان به نماش درمی‌آید. به همین سادگی، به همین خوشمزگی!

 

به منوی برنامه سری بزن

منوی این برنامه زیبا، دسترسی شما را به امکانات این برنامه آسان می‌کند. شاید دوست داشته باشید سایر برنامه‌های توسعه‌دهنده را ببینید یا شاید هم بخواهید با ثبت نظر ارزشمندتان از برنامه حمایت کنید. برای دسترسی به منوی برنامه کافی است روی علامت سه خط افقی در بالا گوشه سمت راست صفحه اصلی ضربه بزنید و گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

هر چند تا دوست داری فال بگیر

همان‌طور که گفتیم، این برنامه کاربردی کاملاً رایگان است و استفاده از آن هیچ هزینه‌ای ندارد. بنابراین با خیال راحت می‌توانید هر چند تا فال که دوست دارید، با این برنامه زیبا بگیرید. برای گرفتن فال‌های بعدی کافی است روی دکمه «بازگشت به صفحه اصلی» ضربه بزنید تا به صفحه‌ای که در آن حسگر اثر انگشت قرار دارد، هدایت شوید. معمولاً بین هر فال تا فال بعدی یک تبلیغ کوتاه هم برایتان نمایش داده می‌شود. تبلیغ را ببینید و دوباره فال نیکتان را بگیرید.

 

دانلود فال حافظ انگشتی از بازار

فال انگشتی برنامه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده است که برای همه افراد با هر سن و سالی، لحظه‌های خوشی را به وجود می‌آورد. می‌خواهید بدانید رابطه‌تان با شریک عاطفی‌تان به کجا ختم می‌شود؟ شاید کنجکاوید بدانید که نتیجه کنکورتان چطور پیش می‌رود؟ یا شاید هم دل توی دلتان نیست که بدانید آیا امسال به مراد دلتان می‌رسید و برآورده شدن خواسته همیشگی‌تان را با چشم می‌بینید؟

این برنامه زیبا در فراز و نشیب‌های زندگی همراه شماست و با فال‌های بی‌نظیرش، حرف دلتان را می‌خواند و توصیه‌های ارزشمندی را در اختیارتان می‌گذارد. برای دانلود و بروزرسانی این برنامه زیبا می‌توانید از همین صفحه در بازار اقدام کنید و از انرژی‌های مثبتی که در زندگی‌تان جاری می‌کنید، لذت ببرید.

 

سوالات متداول

تبلیغ‌های برنامه را چطور حذف کنیم؟

تبلیغ‌های برنامه قابل حذف نیستند. این تبلیغ‌ها به‌عنوان تنها راه برای حمایت از توسعه‌دهنده این برنامه دوست‌داشتنی در نظر گرفته شده‌اند. پس آن‌ها را تماشا کنید و از امکانات برنامه لذت ببرید.

آیا شعرهای حافظ نیز همراه با فال نشان داده می‌شود؟

خیر. این برنامه فقط تفسیر فال حافظ انگشتی را برایتان نشان می‌دهد. یعنی دقیقاً همان متن خلاصه و سرراستی را که می‌خواهید!

چگونه فال خود را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم؟

در این برنامه گزینه‌ای برای اشتراک‌گذاری فال با دیگران در نظر گرفته نشده است. اما شما به‌آسانی می‌توانید از فال‌هایتان اسکرین‌شات بگیرید و آن‌ها را با پس‌زمینه ساده و زیبایی که دارند، با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
 
نظرات کاربران - ۲۳،۱۱۴ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شایان
شایان
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
عالی
زلیحا
زلیحا
۱۴۰۰/۱۰/۰۶
عالی بود 🌷🌷🌷🌷🌷
مطهره بختیاری
مطهره بختیاری
۱۴۰۰/۰۹/۳۰
عالی هستش نصب کنید حتما👌👌