فال پیامبران - فال انبیا

فال پیامبران - فال انبیا

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ دی ۱۴۰۰
فال پیامبران - فال انبیا

فال پیامبران - فال انبیا

گروه برنامه نویسی صادروید
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ دی ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فال انبیا جزو فال های قدیمی پر طرفدار در بین ایرانیان می باشد که روزانه تعداد بسیاری از افراد از آن برای پیش بینی کارها و امورات زندگی خود استفاده می کنند. فال انبیا الهی، فالی است که در آن شما نتیجه فال خود را با توجه به یکی از پیامبران الهی خواهید دید. این برنامه به عنوان مرجع کامل در حوزه فال پیامبران و انبیا الهی، به صورت کامل در اختیار شما کاربر عزیز قرار دارد تا بتوانید پاسخ پرسش های خود را به وسیله فال انبیا و پیامبران الهی دریافت کنید. فال انبیا شامل فال به یکی از ۲۶ پیامبر الهی می باشد.
فال انبیا و پیامبران الهی شما را به سخنان و گفتار یکی از پیامبران الهی هدایت می کند که با توجه به نیتی که کرده اید می تواند دل شما را آرام کند. گرفتن فال انبیا فقط در کنار تصمیم شما برای توفیق و سعادت و آشنایی با احادیث و سخنان انبیاء الهی است. برنامه فال پیامبران و انبیا الهی کاملا رایگان است و شما کاربر عزیز میتوانید بدون پرداخت هزینه هر زمان که دوست داشتید از برنامه فال انبیا و پیامبران الهی استفاده کنید.

برای گرفتن فال انبیا و پیامبران الهی
چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال انبیا و پیامبران الهی کلیک کنید .

در برنامه فال انبیا و پیامبران الهی شما می توانید نتیجه فال خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.


جمع کردن

نظرات کاربران - ۲۵ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هستی
هستی
۱۴۰۱/۰۸/۱۹
عالی
محمودی
محمودی
۱۴۰۱/۰۹/۰۶
خوب
اسدی
اسدی
۱۴۰۱/۰۸/۲۱
خیلی خوب ایت