Darkness Rises – ظهور شیاطین

Darkness Rises – ظهور شیاطین

نسخهٔ ۱.۶۹.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ شهریور ۱۴۰۱
Darkness Rises – ظهور شیاطین

Darkness Rises – ظهور شیاطین

NEXON Company
نسخهٔ ۱.۶۹.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ شهریور ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Darkness Rises، بازی برای مبارزه‌ی با اهریمن و نجات زمین!

بازی‌های ویدئویی چندسالی است که طرفداران زیادی را پیدا کرده‌اند، مخصوصا سبک اکشن و ماجراجویی. حالا که در حال خواندن این مطلب هستی، حتما به این نوع بازی‌ها علاقه‌ی داری. اگر دنبال بازی‌هایی مشابه Call of Duty: Mobile می‌گردی، باید بگوییم که جای درستی آمده‌ای. حالا وقت آن رسیده که در این‌ طرف بازار سری به بازی Darkness Rises بزنی و ببینی که چه چیز جدیدی می‌خواهد برایت رو کند.

داستان بازی Darkness Rises از چه قرار است؟

زمانی که بازی را برای اولین بار اجرا می‌کنی، تاریکی همه جا را فرا گرفته است. در یک چشم به ‌هم زدن تعدادی از شیاطین وحشی از دل تاریکی بیرون می‌آیند و قصد نابودی زمین را دارند. بازی Darkness Rises در سبک RPG ساخته‌ شده‌ که یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها در دنیا محسوب می‌شود.

بد نیست کمی هم درباره سبک Role-Playing Game یا RPG بدانی. این سبک بسیار قدیمی بوده‌ و از شطرنج و بازی‌های تخته‌ای به صنعت بازی‌های ویدئویی رسیده است. در بازی‌هایی با این سبک باید مسئولیت یک قهرمان یا گروه را به عهده بگیری و آن‌ها را پیروز از میدان نبرد خارج کنی. در این بازی هم چند گروه وجود دارد که می‌توانی با استفاده از ابزار و قدرت‌های ماورایی آن‌ها به جنگ شیاطین بروی.

اگر اهل اجرای بازی‌های کنسولی باشی، بدون شک بازی God of war را هم دیده‌ای. وقتی که بازی Darkness Rises را اجرا می‌کنی، خود به‌ خود ذهنت به سمت این بازی هیجان‌انگیز می‌رود. البته این را هم بگوییم که این بازی با گاد آف وار تفاوت‌های زیادی دارد.

گروه‌هایی مثل جادوگرها، جنگجوها و نابودگران در بازی وجود دارند. در هرمرحله‌ باید با استفاده از قدرت آن‌ها، شیاطین را از بین ببری. حواست باشد که مرگ و زندگی یک جهان در دستان تو است و باید با مهارت خیره‌‌کننده‌‌ی خود آن‌ها را شکست بدهی.

یکی از موارد جالبی که در بازی ظهور شیاطین وجود دارد، قابلیت رام کردن شیاطین است. یعنی می‌توانی با ترفندهای خاصی که در طول بازی یاد می‌گیری، بعضی از هیولاها را به تیم خودت اضافه‌ کنی تا آن‌ها هم برای جنگ آماده‌ شوند.

در بعضی مراحل، همین‌طور که در دل تاریکی قدم برمی‌داری، شیاطینی را می‌بینی که هم تعدادشان از گروه‌ تو بیشتر است و هم از گروه‌ تو قوی‌تر هستند. اینجا دیگر هنر توست که بتوانی به بهترین شکل قدرتت را به رخ همه‌ بکشی.

در نظر داشته باش شخصیتی که اول بازی داری با شخصیت اواسط بازی متفاوت است. در طول بازی مهارت‌ها و توانایی‌های تو بیشتر می‌شود. یعنی هرچه‌ مراحل بیشتری را پشت‌سر بگذاری، می‌توانی قدرت ابرقهرمان‌ها و ابزار را افزایش بدهی تا بتوانی با یک ضربه‌ تعداد بیشتری از شیاطین را از پا دربیاوری.

نگاهی به ویژگی‌های بازی Darkness Rises

هرچه از ویژگی‌های این بازی بگوییم، کم گفته‌ایم. از شخصی‌سازی شخصیت‌ها گرفته‌ تا مبارزه‌های آنلاین! مطمئنا تو هم متعجب شده‌ای که مگر می‌شود این همه‌ ویژگی در یک بازی رایگان باشد! بعضی از ویژگی‌های بازی Darkness Rises را در ادامه‌ بررسی می‌کنیم.

انجام بازی به‌صورت آنلاین

یکی ‌دیگر از ویژگی‌های جذاب بازی ظهور شیاطین قابلیت انجام آن به‌ صورت آنلاین است. یعنی می‌توانی گیلدهای مختلف ایجاد کرده‌ و آماده‌ی جنگ با دشمنانی از سرتاسر دنیا بشوی.

اینجاست که بحث قدرت و هوش به میان می‌آید و این تویی که حریفان را از پا در می‌آوری. وقتی که این بازی سال 2018 برای اولین‌ بار عرضه شد، توانست در مدت کمی رکورد 1 میلیون نصب را بزند و همین موضوع نشان‌دهنده‌ی جذابیت بسیار بالای بازی است.

شخصی‌سازی شخصیت‌های بازی

می‌توانی با خرج کردن سکه‌هایی که در نبردها گرفته‌ای، برای شخصیت‌های اصلی، لباس و برای کارزار جنگی‌ات، روکش بخری. البته قابلیت شخصی‌سازی این بازی طوری طراحی شده‌ که برای تغییر شخصیت یا ابزارها نیاز به پرداخت هزینه‌ نباشد. یعنی تو می‌توانی از اسکین‌های رایگان استفاده‌ کنید.

رنگ پوست، چشم، فرم صورت، موها و... شخصیت‌های بازی به انتخاب تو بستگی دارد/ هرچه مراحل بیشتری را پشت سر بگذاری، امکانات بیشتری در اختیارت قرار می‌گیرد که بتوانی شخصیت موردنظرت را بسازی.

PRG ماجراجویی بازی Darkness Rises

گفتیم که این بازی در سبک PRG ساخته‌ شده است. در این بازی باید با از بین بردن شیاطین و هیولاها، راه‌ خود را هموار کنی و هرچه زودتر به پایان مسیر برسی. برای این بازی سبک‌های مختلفی ساخته‌ شده‌ است. اگر دوست داری این سبک‌ها را امتحان کنی، می‌توانی نسبت به سطح خودت، یکی از آن‌ها را انتخاب کنی.

در مجموع ویژگی اصلی این بازی آن است که بتوانی از کنترل قهرمان‌ها و کشتن شیاطین لذت ببری و توانایی قهرمان‌های بازی را در شرایط مختلف محک بزنی.

بعضی دیگر از ویژگی‌های بازی ظهور شیاطین

در این نوع بازی‌ها باید مبارزه‌های چالشی را انجام بدهی و مهارتت را به رخ همه‌ بکشی. هرچه‌ موانع بیشتری را پشت‌سر بگذاری، میزان سختی بازی هم بیشتر می‌شود. با گذشت مراحل مختلف باید نشان دهی چند مرد حلاجی...!

  • گرافیک خیره‌کننده‌ و جلوه‌های صوتی اختصاصی
  • امکان ارتقای تجهیزات
  • استفاده‌ از قابلیت Soul Link برای استفاده‌ از قدرت دشمنان و روبه‌رو کردن آن‌ها با بقیه‌ی هیولاها
  • امکان تشکیل قبیله
  • استفاده از سلاح‌های گوناگون

ویژگی‌های منفی بازی Darkness Rises

باید گفت که تنها نقطه‌ ضعف این بازی، فیلتر بودن بخش آنلاین آن برای کاربران ایرانی است. یعنی اگر می‌خواهی در گیلدهای جهانی شرکت کنی، باید قبل از ورود به بازی فیلترشکنت را فعال کنی که بتوانی قدرتت را به رخ بقیه‌ی پلیرها بکشی.

می‌دانی که فعال کردن فیلترشکن هم سختی‌های خودش را دارد، اما نابرده‌ رنج گنج میسر نمی‌شود. برای تبدیل شدن به یک پلیر حرفه‌ای باید این سختی‌ها را به جان بخری.

محیط بازی و جلوه‌های گرافیکی

هر چیز از ویژگی‌های این بازی بگوییم، کم گفته‌ایم. هرکس بازی Darkness Rises را نصب کرده‌، پشیمان نشده است. این بازی محیط ساده‌ و روانی دارد و می‌توانی خیلی راحت آن را اجرا کنی. کلیدهای مختلف بازی، مانند ضربه، خشم، حرکت و.. طوری روی صفحه قرار گرفته‌اند که بتوانی به‌ راحتی عکس‌العمل نشان بدهی و خودت را برای یک نبرد آماده‌ کنی.

وقتی که ضربه‌ای به حریف بزنی، جلوه‌های گرافیکی فوق‌العاده‌ای را می‌بینی که هیجان‌زده‌ می‌شوی. یکی از دلایلی که تعداد زیادی از کاربران بازی ظهور شیاطین را نصب کرده‌اند هم همین موضوع است. بخش‌های مختلف محیط مثل مسیرها، موانع، شخصیت‌ها و... طراحی کاربرپسندی دارند و از همان دفعه‌ی اول که بازی را اجرا می‌کنی، متوجه‌ی این موضوع می‌شوی.

درست است که بازی و محیط آن کاملا تخیلی هستند، اما در بعضی از بخش‌ها بازی به قدری طبیعی به نظر می‌رسد که محو بازی می‌شوی، طوری که فراموش می‌کنی صرفا در حال اجرای یک بازی هستی.

برای اینکه بازی طبیعی‌تر به‌ نظر برسد، جلوه‌های صوتی اختصاصی هم برای بازی طراحی شده‌ و هرکدام از آن‌ها در زمان مناسب پخش می‌شوند. همچنین در طول بازی یک زیر صدا هم پخش می‌شود که جذابیت آن را دو چندان کرده است.

یک بازی هیجان‌انگیز و رقابتی

این بازی یک هیجان همه چیز تمام است که تو را به دنیای افسانه‌ها می‌برد اگر حس می‌کنی چیزی درباره‌ی بازی هست که گفته‌ نشده، آن را با ما به اشتراک بگذار تا بقیه‌ی کاربرها هم از آن با خبر بشوند.

سوالات متداول

آیا می‌توان بازی را به‌ صورت آنلاین انجام داد؟

بله، بازی Darkness Rises به‌ صورت آنلاین هم انجام می‌شود، اما باید فیلترشکنتان را فعال کنید.

امکان شخصی‌سازی شخصیت‌ها وجود دارد؟

بله، بازی طوری طراحی شده‌ که پلیرها بتوانند شخصیت و اسلحه‌ها را به شکل دلخواه‌ تغییر دهند.

برای دریافت بازی Darkness Rises باید هزینه‌ای پرداخت کرد؟

خیر، این بازی به‌ صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.
نظرات کاربران - ۴۹۳ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۰۰۰۰۰۰۰چ
۰۰۰۰۰۰۰چ
۱۴۰۱/۰۷/۰۷
چرا بالا نمیاره چن نفر این مشکلو دارن؟؟
سعدی
سعدی
۱۴۰۱/۰۶/۲۶
چرا بالا نمیاد باز نمی کنه میرم داخل بازی بعد نمیدونم چی مینویسه
svhehhd
svhehhd
۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اصلا بالا نمیاد نصبش نکنید.اصلا ستاره هم بهش ندین