اتود | آموزش لایتنری انگلیسی کنکور

اتود | آموزش لایتنری انگلیسی کنکور

نسخهٔ ۱.۴.۲-scb
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ بهمن ۱۳۹۸
اتود | آموزش لایتنری انگلیسی کنکور

اتود | آموزش لایتنری انگلیسی کنکور

گروه توسعه اتود
نسخهٔ ۱.۴.۲-scb
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ بهمن ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن اتود به شما کمک میکنه تا بتونید تمامی نیازمندی هاتون رو برای آموزش زبان انگلیسی در کنکور براورده کنید. با استفاده از اتود و با بهره گیری از تکنیک لایتنر همه کلمات لازم رو به حافظه بلند مدتتون بسپارید، میتونید آزمونک بدید، متن های انگلیسی شبیه کنکور رو بخونید و تو این بخش توانمند بشید، بازی های مختلفی رو انجام بدید که کمکتون میکنه با اشتیاق بیشتری زبان انگلیسی رو به خاطر بسپرید و موارد دیگه‌ ای هم هست که باید خودتون بیاید و تو اپلیکیشن اتود ببینید.


اپلیکیشن اتود یک بسته کامل آموزش زبان انگلیسی و یادگیری به روش لایتنر و کسب آمادگی برای شرکت در کنکور و کسب موفقیت در سوالات زبان انگلیسی هست. از کلی آدمهای با تجربه که درس زبان انگلیسی رو تدریس میکنن و یا طراح سوال بودن پرس وجو کردیم که اپلیکیشن اتود  رو چطور طراحی کنیم تا شما بتونید تو کنکورزبان انگلیسی موفق بشید.


حالا با استفاده از اپلیکیشن اتود و به کمک لایتنر و امید به خدا و پشتکار خودتون، بی شک تو آموزش زبان انگلیسی موفق می شید.


ویژگی‌های اپلیکیشن اتود:

طراحی: 

طراحی و آموزش زبان انگلیسی بر اساس نیازهای ذهن در بیاد سپاری نکات.


متدهای یادگیری:

مبتی بر روشهای تثبیت شده یادگیری لایتنر با بکارگیری از تمامی توانایی های حافظه ذهن انسان (تصویری، شنیداری، درک مطلب و ...)


تمرکز بر اشتباهات:

اگر در آموزش یه کلمه مشکل داشته باشید، اپلیکیشن اتود طوری طراحی شده که با چندین الگوریتم مناسب، اون کلمه رو آموزش بده و به حافظتون بسپاره و خیلی خوب بتونین نقاط ضعفتون رو بپوشونین.


تست کاربری:

برای اینکه یه تجربه داشته باشید، براتون یه بخش از اپلیکیشن اتود رو رایگان کردیم که شما بتونید طراحی اپلیکیشن و نحوه آموزش زبان انگلیسی و همچنین روش یادگیری لایتنر رو تو اپلیکیشن اتود بررسی کنید و اگر خوشتون اومد، برای خرید اقدام کنید


یادگیری:

هر جا که باشید و هر زمانی از روز که باشه، میتونید خودتون رو برای کنکور آماده کنید: کلمات جدید رو یاد بگیرید، مرور کلمات گذشته رو بکنید، گرامر یاد بگیرید، بازی کلمات بکنید، آزمونک بدید و کلی کار دیگه که همش رو اپلیکیشن به کمک لایتنر خودش براتون میاره و دیگه شما درگیر محاسباتش نمی شید.


نکته برداری:

تا جایی که میتونستیم پرس و جو کردیم که نکته ای رو برای آموزش زبان تو کنکور جا نندازیم ولی بازم یه ویژگی کذاشتیم که اگه شما احساس نیاز کردین بتونین خودتون نکته و کلمه به اپلیکیشن اضافه کنین و ما براتون اونارو تو لایتنر بهتون آموزش بدیم. پس بیاین که باهم یه مسیری رو بریم که تهش موفقیت تو هر کنکوری باشه.


تعهد بلند مدت:

اپلیکیشن اتود رو که نصب کنید، تازه سفر ما با شما شروع میشه. ما تا آخر با شماییم و هر جا سوال یا مشکل و حتی پیشنهاد برای اپلیکیشن داشته باشید ما براتون حلش میکنیم. کلی کانال ارتباطی داریم از ایمیل، شبکه های اجتماعی، شماره تماس و ...


خیالتون راحت که ما همیشه کنارتونیم.گروه توسعه اتودنظرات کاربران - ۲۵ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عارف
عارف
۱۳۹۹/۰۱/۰۸
این چرا وصل نمیشه
مهدی
مهدی
۱۴۰۰/۰۱/۰۴
کد نمیاد⁦☹️⁩😒
mmmmmm
mmmmmm
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
سلام چرا کد تایید نمیاد؟