آموزش زبان انگلیسی با فیلم (مکالمه)

آموزش زبان انگلیسی با فیلم (مکالمه)

نسخهٔ ۲.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
آموزش زبان انگلیسی با فیلم (مکالمه)

آموزش زبان انگلیسی با فیلم (مکالمه)

AppEngine
نسخهٔ ۲.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بسیاری از ما مدت زمان زیادی را صرف یادگیری زبان انگلیسی کرده ایم، اما با وجودی که از نظر لغات و گرامر پیشرفت کرده ایم و در سطح خوبی قرار داریم، در صحبت کردن هنوز با ضعف مواجهیم. جالب است بدانید اکثر افرادی که در آزمونهای TOEFL و IELTS شرکت می کنند،‌ پایین ترین نمره آنها مربوط به قسمت Speaking این آزمونهاست.
تنها روش بهبود این مهارت، تمرین بسیار زیاد و تقلید از نحوه صحبت کردن و جمله ساختن افرادی است که زبان مادری آنها انگلیسی است. ما در این اپ سعی کرده ایم فضایی را برای بهبود مهارت Speaking شما فراهم کنیم و این کار را با تشویق به تمرین و تکرار هدفمند روی محتوایی که به کلیپ های ویدیویی کوتاه از منابع مختلف افزوده شده، انجام داده ایم.
در این اپ، ‌شما کلیپ های از سریالها، شوهای تلویزیونی، فیلمها،‌ سخنرانیهای TED و اخبار در دسته بندی های مختلف می بینید و می بایست سعی کنید بعد از دیدن و گوش فرا دادن دقیق و چند باره هر کلیپ، تلاش کنید جملات را مانند آنها تکرار کنید و به نوعی تمرین جمله سازی و تقلید لحن و لهجه را تجربه کنید. در هر بار تمرین و مرور، شما می بایست هر کارت را پس از بیان جمله گوینده در کلیپ، به سمت راست یا چپ بکشانید که نمایانگر میزان تسلط شما بر محتوای آن کارت است. سنجش اینکه به درستی جملات هر کلیپ را بیان کرده اید بر عهده خود شماست. پس از پایان کارتهای هر مجموعه یا هر تمرین، می توانید گزارشی از پیشرفت خود در آن سری تمرین مشاهده کنید و هر زمان که دوست داشتید، مجددا تمرین خود را ادامه دهید یا از ابتدا آغاز کنید.
علاوه بر تمرین Speaking، اطلاعات بیشتری در پشت هر کارت نیز ارائه شده که توضیحات گرامری و کاربردی راجع به جملات بیان شده در هر کلیپ را شامل می شود.
نکته مهم: با توجه به اینکه کلیپ های ویدیویی برای پخش بدون اشکال و با توجه به اهمیت صرفه جویی در حجم تبادل اطلاعات بسته اینترنتی شما،‌ می بایست بر روی گوشی شما دانلود شوند،‌ لذا حجم این برنامه کمی بالاست. اما مطمئن باشید کیفیت محتوای آموزشی آنقدری بالا هست که هزینه حجم دانلود از بسیاری از کلاسهای آموزش زبان، پایین تر خواهد شد.
توجه داشته باشید که تمامی محتوایی که به کلیپها افزوده شده تماما با کمک و مشورت متخصصان آموزش زبان تولید شده و به هیچ وجه از جایی کپی برداری نشده است. لذا خواهشمندیم شما نیز از کپی برداری آنها خودداری بفرمایید.
 

نظرات کاربران - ۴،۲۶۸ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بابک
بابک
۱۴۰۱/۰۹/۱۶
این برنامه بسیار سودمنده، چراکه هر لحظه به بخش های متنوع و گوناگونی از فیلم ها و ... دسترسی دارم و میتونم توان درک و دریافت شنیداری خودم رو بهبود بدم آفرین به سازندگان این برنامه 🌹
احسان
احسان
۱۳۹۷/۰۲/۳۰
بعد چنتا فیلم باید پول بدیم!! میرم پرس تیو یه تک انگلیسی حرف میزنه میشینم میبینم دیگه😑😑
سارا
سارا
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
یک ستاره هم زیادشه