شیوا - آموزش زبان انگلیسی

شیوا - آموزش زبان انگلیسی

نسخه ۱.۱.۴B
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

شیوا یک نرم افزار خودآموز زبان انگلیسی است که با استفاده از آن می‌توانید زبان انگلیسی را از پایه مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرید.

این برنامه که با رویکرد گیمیفیکیشن طراحی شده است به شما کمک می‌کند تا در محیطی جذاب به یادگیری لغت های زبان انگلیسی و دستور زبان (گرامر) آن بپردازید و همچنین با تمرین‌های فراوان، مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را ببهود ببخشید.

مزیت استفاده از شیوا نسبت به نمونه‌های مشابه شبیه‌سازی کامل کلاس درس برای شماست. آموزش زبان انگلیسی در شیوا به صورت منسجم و طبقه‌بندی شده است. به همین دلیل شما برای یادگیری کافیست روند پیشرفتی که برایتان طراحی شده است را طی کنید. در پایان هر درس می‌توانید یک کارنامه از آموخته‌ها و تمرین‌هایی که انجام داده‌اید مشاهده کنید تا به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید.

استفاده از تمرین‌های فراوان در طول آموزش به شما کمک می‌کند مواردی که در هر درس می‌آموزید را در ذهن خود تثبیت کنید و با آزمون های میان ترم و پایان ترمی که برای شما در نظر گرفته ایم می‌توانید خود را محک بزنید که پس از گذشت چند روز از یادگیری هر درس چه میزان به موارد یاد گرفته شده تسلط دارید تا در صورت نیاز بخش هایی را که احیانا فراموش کرده اید دوباره مرور کنید.

نظرات کاربران

محمدرضا
۱۴۰۰/۰۹/۱۱
عالیه با تمزیناش حرفه ای میشیم
رضا طاعتی
۱۴۰۰/۰۹/۰۹
عالیه. مخصوصاً تمرین هاش
hamid
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
عالیه.. فقط جعبه لایتنر هم اضافه کنین تکمیل میشه.. ممنون
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۱۶
پیشنهاد میشه متحوا مفید و گرافیک عالی
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۰۴
عالیه و ui خوشگلی داره - برای یادگیری زبان پیشنهاد میکنم 👌🔥
شایان
۱۴۰۰/۰۹/۰۴
عالی و کاربردی
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
قالب نرم افزار فوق العاده عالیه. اینکه هم گرامر رو کار میکنه هم تمرین های شنیداری و گفتاری، هم واژگان و مکالمه و... خیلی عالیه. اما سبک آموزشیش میتونست بهتر از این باشه. من الآن جلسه ی اول رو کار کردم و متاسفانه ارتباط ضعیفی بین مکالمه، کلماتی که اموزش داده میشه، و گرامر وجود داره و برای مثال گرامری
هما
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
خیلی خوبه ولی چرا گفتار برا من کار نمیکنه؟مدل گوشیم هواوی نوا 7i
اکرم
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
بعد از 1 روز اشتراک میخواهد یک ستاره هم زیاده
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
خیلی خوبه👍
متین
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
عالی دمتون گرم
امین
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
بعضیا جاهاصوتش اشتباه میکنه براهمین حذف میکنم
امیر
۱۴۰۰/۰۹/۱۱
برنامه عالی