4000 واژه ضروری انگلیسی

4000 واژه ضروری انگلیسی

نسخه ۶.۰.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

با پیشرفته ترین روش یادگیری لغات و بهترین کتاب آموزشی، تنها با صرف 30% از زمان مطالعه خود، یادگیری خود را 200% افزایش دهید.

با استفاده از این نرم افزار می توانید در مدت زمان کوتاهی دایره لغات خود را افزایش داده و دیگر نگران خواندن و درک مطالب انگلیسی نباشید.

ضمانت یادگیری 100% ای  : در صورتی که در انتهای استفاده از نرم افزار شما قادر به درک مطالب عمومی انگلیسی نبودید ما هزینه خرید شما عودت خواهیم داد.

آیا می دانستید این 4000 لغت 90 درصد مکالمات عادی و یا حتی نیمه تخصصی زبان انگلیسی را پوشش می دهند؟ پس با یادگیری آنها می توانید در زبان انگلیسی حرفه ای شوید.

ویژگی ها :

  • شامل تعریف انگلیسی هر لغت همراه با مثال، تلفظ لغت به صورت انسانی ،   تصاویر با کیفیت به جهت یادگیری بهتر و مترادف ها و متضاد لغات به همراه دیگر معنی های لغت.
  • یادگیری نحوه به کار بردن هر لغت با مطالعه داستان آن درس به همراه ترجمه فارسی  ، که شامل تمامی لغات همان درس می باشد.
  • استفاده از پیشرفته ترین الگوریتم یادگیری لغات که بازدهی آن 5 برابر روش لایتنر می باشد.
  • ارائه گزارش از میزان پیشرفت و لغاتی که تا کنون یاد گرفته اید.
  • دارای امکانات آموزشی فراوانی که یادگیری شما را بهتر و جذاب تر خواهند کرد.

ما تمام سعی خود را نموده ایم تا نرم افزار شامل یک محیط کاربری زیبا ، متنوع و کاربر پسند باشد تا از خستگی در حین استفاده و یکنواخت بودن آن جلوگیری شود و در شأن کاربران استفاده کننده از آن باشد.

.

.

.

.

لایتنر ،  supermemo ، Leitner ، آموزش زبان ، آموزش لغات ، آیلتس ، تافل ، Ielts , tofel ، گرامر ، داستان ، Reading ، Vocabulary ، 504 واژه ضروری ، 1100 لغت ، 400 لغت .

logo-enamad logo-samandehi