1100 واژه الفبا فلش کارت صوت+ تصویر

1100 واژه الفبا فلش کارت صوت+ تصویر

نسخهٔ ۱.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۳۹۵
1100 واژه الفبا فلش کارت صوت+ تصویر

1100 واژه الفبا فلش کارت صوت+ تصویر

گروه نرم افزاری الفبا
نسخهٔ ۱.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

1100 Words You Need To Know
این هم کتاب 1100 واژه ی ضروری زبان انگلیسی که به جرات می توان پس از 504 واژه ی ضروری پرمخاطب ترین کتاب در حوزه ی واژگان ضروری زبان انگلیسی برشمرد. کتاب 1100 منبع بسیاری از آزمون های بین المللی همچون تافل، آیلتس، GRE ،CAE و ... می باشد. واژگان موجود در 1100 بسیار بسیار مشکل تر از آن چیزی است که شما در کتبی همچون 504 یا 601 واژه ی ضروری دیده اید. با داشتن این کتاب تقریبا به بسیاری از واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح تسلط کافی خواهید داشت. پیشنهاد ما برای خوانندگان این کتاب در وهله ی اول خواندن کتاب 504 واژه ی ضروری و سپس 601 واژه و در نهایت 1100 می باشد.  امید است این برنامه نیز مانند سایر برنامه های این گروه مورد توجه شما کاربران محترم واقع شود.
در این برنامه سعی شده است که الگوی کتاب حفظ شود و لغات(Word)، مطالب خواندنی(Reading) و اصطلاحات عامیانه(Idiom) بر اساس آن آورده شود. قسمت فلش کارت(Flash-Card)، برای به خاطر سپردن لغات کتاب بر اساس سیستم لایتنر طراحی شده است. همچنین قسمت جستجو نیز به برنامه اضافه گردید تا بتوانید کلمه مورد نظر خود را بر اساس هفته-روز جستجو نمایید.

امکانات این برنامه:
1 - قسمت آموزش که شامل 1100 لغت مرتب شده بر اساس الگوی کتاب (هفته-روز) به همراه معنی انگلیسی، فارسی آن، یک تصویر نزدیک به معنی و مفهوم هر لغت، بخش reading و Idiom (به همراه معنی+مثال) مربوط به هر روز.
2 - قسمت فلش کارت برای به خاطر سپردن لغات به همراه یک تصویر و معنی فارسی و انگلیسی بر اساس سیستم لایتنر.
3 - قسمت جستجو (اعم از لغات ، معانی انگلیسی و فارسی، خواندنی ها، اصطلاحات عامیانه و...).
4 - قسمت راهنما برای گرفتن اطلاعاتی در مورد نحوه کار با بخش فلش کارت و اجرای برنامه.
5 - قسمت تنظیمات برای نحوه نمایش صدا، تصویر و متن لغات.

نحوه کار قسمت فلش کارت : توی برنامه ما وقتی وارد منوی فلش کارت شدید با 5 جعبه (Deck) و یک کاپ مواجه میشید. تعداد لغات آماده مرور در هر جعبه نوشته شده و کل لغات موجود در هر جعبه مشخص شده. هر کدوم از جعبه ها رو که باز کنی لغات موجود برای مرور در اون روز جلوتون ظاهر میشه و شما میتونید فقط اونها رو مرور کنید و ما بقی اصلا نمایش داده نمیشن. بعد هر لغتی که انتخاب کردید وارد کارت اون لغت میشید و ازتون سوال پرسیده می شه که آیا درست جواب دادید یا خیر؟ اگه درست جواب داده باشید اون کارت به صورت اتوماتیک به جعبه بعدی میره و شما مابقی لغات جعبه ای که اول انتخاب کردید رو می بینید و اگر جواب اشتباه داده باشید اون کارت به جعبه اول برگردونده میشه، لغاتی که هر 5 جعبه رو گذرونده باشن وارد قسمت کاپ فلش کارت میشن و به این معنی هستش که شما الان با خیال راحت اونو حفظ کردید و یاد گرفتید، البته مدت زمانی که طول میکشه که یه لغت از جعبه اول به اون قسمت برسه حدودا یک ماه هستش، به همین راحتی!

نظرات کاربران - ۴۸۳ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جعفر
جعفر
۱۳۹۹/۰۱/۱۵
سلام ودرود.. در انتخاب بعضی از تصاویر دقت نمیکنید مثلا برای کلمه condescendکه بار معنایی منفی داره تصویر تیم نوازی حضرت علی رو انتخاب کردید
میترا
میترا
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
چگونه به لایتنر برنامه دسترسی داشته باشدم؟
برگریزان
برگریزان
۱۴۰۱/۱۰/۰۵
نمیدونم هنوز