۵۰۴ لغت ضروری

۵۰۴ لغت ضروری

نسخه ۰.۸.x
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۷۷۹
کیلوبایت
حجم

کتاب Absolutely Essential Words 504 یکی از منابع لازم و ضروری برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد است.
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید همیشه این ۵۰۴ لغت ضروری را همراه خود داشته باشید و آن‌ها را مرور کرده و بهتر بخاطر بسپارید.

- شامل ۴۲ درس کتاب به همراه مثال‌ و فونتیک کلمات
-امکان علامت‌گذاری کلمات برای مطالعه دوباره
- به اشتراک‌گذاری درس‌ها با برنامه‌هایی مانند Evernote
- امکان جستجو در بین کلمات کل کتاب
- رابط کاربری ساده و آسان

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

۵۰۴ لغت ضروری

یادگیری زبان انگلیسی امروزه یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین مباحثی است که ما را در تمامی امور مربوط به فعالیت‌های زندگیمان کمک می‌کند، امروزه اپلیکیشن‌های زیادی توسعه داده شده‌اند که ادعا دارند زبان انگلیسی را با آن‌ها قورت می‌دهید ولی آیا واقعا به همین سادگی است؟

موبایل مگ: 504 لغت ضروری انگلیسی در تلفن همراه

کتاب 504 لغت ضروری، از جمله اساسی ترین منابع یادگیری زبان به شمار می رود که پیش نیاز بسیاری از درس ها است. این اپلیکیشن تمامی لغات کتاب 504 را در قالب حدود 40 درس در اختیار شما قرار می دهد. هر درس حاوی تعدادی لغت به همراه معنی فارسی و انگلیسی و مثال ها است...

دسترسی سریع به ۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی

یکی از منابع درسی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل کتاب ۵۰۴ Essential Words است که در خود ضروری ترین لغات زبان انگلیسی را جای داده. اپلیکیشن «۵۰۴ لغت ضروری» محتوای این کتاب را به موبایل شما می آورد تا در هر جا که هستید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و مطالعه خود را ادامه دهید.

logo-enamad logo-samandehi