آموزش 4000 واژه ضروری انگلیسی

آموزش 4000 واژه ضروری انگلیسی

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آبان ۱۳۹۹
آموزش 4000 واژه ضروری انگلیسی

آموزش 4000 واژه ضروری انگلیسی

مرجع زبان ایرانیان
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آبان ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اغراق نیست اگر کتاب‌های شش سطحی 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی را یکی از کامل‌ترین مجموعه ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدانیم. تمامی لغات این مجموعه کاملا کاربردی است و برای تمامی آزمون‌های زبان و همچنین مکالمات روزمره مناسب خواهد بود.

قابلیت‌های به کار برده شده در این نرم افزار که هیچ نمونه داخلی و خارجی ندارد، عبارتند از:
- آموزش 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی در شش سطح
- آموزش تمامی واژگان، به همراه تصویر، صوت و ترجمه فارسی
- امکان نشانه‌گذاری واژه‌ها برای مرور بیشتر
- ترجمه تمامی ریدینگ‌ها به همراه صوت و پلیر
- ارائه تمرین‌ها به صورت کاملا تعاملی و ارائه پاسخ برای تمامی تمرین‌های بخش لغات و ریدینگ
- قابلیت علامت‌گذاری درس‌ها پس از مطالعه
- امکان دانلود تمامی فایل‌های صوتی و استفاده کامل از نرم افزار به صورت آفلاین یا آنلاین
- امکان خرید هر یک از سطوح به صورت مجزا و یا خرید تمامی سطوح به صورت یکجا

توضیحات بیشتر:

تحقیقات زبان شناسی دهه گذشته نشان داد که بر خلاف تصور اکثر مردم، در بیشتر مکالمات روزمره تنها از 20درصد کلمات رایج در هر زبانی استفاده می‌شود که نتیجه عملی آن، امکان یادگیری سریع بسیاری از زبان‌ها را تنها با یادگیری تعداد محدودی لغت فراهم می‌سازد.

سری کتاب های 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی نوشته Paul Nation یکی از کاملترین منابع آموزش واژگان زبان انگلیسی در سراسر جهان است که در شش جلد تحت عناوین 4000Essential English Words منتشر گردیده است. هر یک از سطوح این مجموعه شامل 30 درس است که هر درس از دو بخش واژگان و یک داستان کوتاه تشکیل می‌شود. هر یک از این بخش‌ها دارای تمرین‌هایی است که به آنها پاسخ داده شده است. در ترجمه این مجموعه سعی شده تا حد امکان هم اصول نگارش رعایت گردد و هم ترجمه جملات و واژگان به گونه‌ای باشد که زبان آموز بتواند به راحتی ترجمه فارسی با انگلیسی را مطابقت داده و معانی واژگان را به سادگی بیاموزد. همچنین هر دو بخش Vocabulary و Story این مجموعه دارای فایل صوتی با لهجه امریکن می‌باشد.

روش مطالعه:

این مجموعه شامل شش سطح می‌باشد که زبان آموز می‌تواند بسته به سطح خود از یکی از سطوح مطالعه را شروع کند، البته توصیه می‌شود که زبان‌آموزان در هر سطحی مطالعه را از سطح یک آغاز کنند و واژگانی که به آنها آشنایی کامل دارند را می‌توانند سریع تر مطالعه نموده و از آن عبور کنند.

هر یک از شش سطح این نرم افزار شامل 30 درس است که هر درس دو بخش اصلی با عناوین Word List و Reading دارد. سعی کنید در هر روز یک درس را مطالعه کنید. هر درس 20 لغت جدید به شما آموزش خواهد داد. ابتدا وارد بخش Word List هر یک از دروس شوید و بدون اینکه ترجمه واژه ها را روشن کنید، فقط به فایل صوتی بخش واژگان گوش کنید و معنای هر واژه را به خوبی درک نمایید، سپس در مرحله دوم سعی کنید متن انگلیسی واژه ها را به همراه فایل صوتی و مثال ها مطالعه نموده و معانی آنها را بیاموزید. سپس در مرحله سوم مجددا واژه‌ها را با روشن کردن قابلیت ترجمه در نرم افزار مطالعه کنید، اگر معنای واژه و کاربرد آن را به درستی می‌دانستید، از آن عبور نموده و اگر معنای واژه را به درستی نمی‌دانستید، آن را نشانه‌گذاری نمایید تا در روز بعد قبل از مراجعه به درس بعدی واژه‌های نشانه‌گذاری شده را مطالعه کنید. پس از اینکه تمامی واژه‌ها را دو یا سه مرتبه مطالعه نمودید، وارد بخش تمرین‌های واژه مورد نظر شده و با صبر و حوصله به تمرین‌های مربوط به بخش واژگان پاسخ دهید و پاسخ‌های صحیح را با پاسخ های خود مقایسه نمایید. سپس در مرحله بعد به بخش Reading مراجعه نموده و برای مرتبه اول به فایل صوتی ریدینگ گوش کنید. در مرحله دوم، فایل صوتی را به همراه متن انگلیسی گوش کنید تا به خوبی تمامی لغات و جملات داستان را درک کنید و همانند بخش واژگان در مرحله سوم ترجمه متن را روشن نموده و این بار داستان را با ترجمه و فایل صوتی مطالعه کنید. شما می‌توانید در هر زمانی، فایل صوتی را متوقف نموده تا به طور کامل مطالعه کنید و سپس می‌توانید آن را از ادامه پخش کنید. پس از مطالعه کامل بخش ریدینگ وارد تمرین‌های بخش ریدینگ شده و به آنها پاسخ دهید و سپس پاسخ های خود را با پاسخ‌های صحیح مقایسه نمایید.

ادامه توضیحات:

https://www.irlanguage.com/1351/4000Essential-English-Words

نظرات کاربران - ۸۱ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحیدی
وحیدی
۱۴۰۰/۰۷/۱۶
برنامه خوبیه ولی تعجب می کنم چرا جعبه لابتنر نداره؟ و به‌ش اضافه نمی کنن.
Elder
Elder
۱۴۰۰/۰۷/۱۴
یه نرم افزار عالی برای افزایش دایره لغات🌹 من به عنوان یک دبیر زبان انگلیسی واقعا از این برنامه لذت بردم و به همه فراگیرها معرفی اش کردم.
ما
ما
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
با سلام ای کاش نرم افزارتان دارای جعبه لایتنر بود.