آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

نسخهٔ ۲.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ آبان ۱۴۰۱
آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

گروه فرهنگی آموزشی هیراد
نسخهٔ ۲.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ آبان ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

1)  آموزش لغات (Vocabulary)

لغات هر درس، در یک بخش (مثل درس 1 و 2) و یا در دو بخش (مثل درس 3 و 4) ارایه شده است. تصویر هر لغت، کلمه انگلیسی و ترجمه فارسی آن، به همراه تلفظ هر یک در این قسمت ارایه شده است.

2)  بخش Conversation  (مکالمه)

متن، صدا و ترجمه مکالمه هر درس در این بخش ارایه شده است. این نکته را فراموش نکنید که یادگیری، بدون تمرین و تکرار مستمر ممکن نیست.

3) بخش Practice (تمرین)

یکی از بخش‌های اصلی کتاب همین بخش است که برای تمرین صحبت کردن باید زیاد به این بخش مراجعه کنید. جملات این بخش نیز همراه با تصویر و صدا و ترجمه ارایه شده است و لازم است آن‌ها را بارها و بارها گوش داده و تمرین نمایید. سپس آن‌ها را برای صحبت با دوستان و همکلاسی‌های خود به کار ببرید تا یادگیری موفقیت‌آمیزی صورت بگیرد.

4) آموزش حروف الفبا و صدای آنها (Sounds and Letters)

بیست و شش  حرف الفبای زبان انگلیسی، به ترتیبی که در هر درس کتاب درسی آمده است، در این بخش ارایه شده است. نحوه نوشتن حروف بزرگ و کوچک به همراه مثال برای صداهای هر حرف می‌تواند در یادگیری نحوه نوشتن و صدای آن‌ها شما را یاری نماید.

5) با معلم خود صحبت کنید (Talk to Your Teacher)

این بخش از کتاب درسی، جمله/جمله‌هایی را ارایه کرده است که می‌توان از آنها برای ارتباط با معلم و پرسیدن سوالات خود به زبان انگلیسی استفاده کرد. صدا و ترجمه جملات ارایه شده و با تمرین و استفاده آنها در کلاس، آنها را می‌توانید فرا بگیرید.

6) نمونه صحبت‌کردن (Speaking Model)

در این قسمت، با استفاده از عبارت‌های فراگرفته شده در درس، نمونه‌هایی از صحبت کردن طراحی شده است که انتظار می‌رود در انتهای هر درس شما نیز بتوانید به این صورت با دوستان خود مکالمه نمایید. این نمونه‌ها را با دقت گوش کرده و تمرین نمایید و با دوستان خود نمونه‌‌های دیگری را ساخته و با هم گفتگو کنید.

7) مرور لغات  (Vocabulary Review)

لغات هر درس را در این بخش باید مرور و تمرین نمایید. هر لغت باید پنج ستاره بگیرد تا به عنوان لغت فرا گرفته شده لحاظ شود. لذا برای این کار، در 5 روز مختلف به این بخش مراجعه کنید. شما باید بعد از دیدن تصویر، لغت، معنی و تلفظ لغت را به یادآورید و بگویید.

8) تمرین لغات (1)  (Vocabulary Test)

در اولین تمرین، باید لغت مناسب برای هر تصویر را انتخاب نمایید. این فعالیت می‌تواند به یادگیری و یادآوری معنای لغات کمک نماید.

نکته: در این تمرین‌ها، در ابتدا و انتهای تمرین، امتیاز شما نمایش داده می‌شود. امتیاز هر بخش باید 10 باشد و در صورتی که کمتر بود، باید پاسخ‌های خود را چک نموده و اشتباه خود را بیابید.

9) تمرین لغات (2)

در این تمرین، با کلیک بر روی بلندگو، باید آنچه می‌شنوید را انتخاب نمایید. این کار، به جز یادگیری و یادآوری تلفظ لغات، برای تقویت مهارت شنیداری نیز بسیار مفید است.

10) تمرین لغات (3 و 4)

در این دو تمرین، باید ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس را تمرین و مرور نمایید.

11) تمرین لغات (5)

کلمه یا عبارتی که نمایش داده می‌شود را باید بخوانید. برای این کار روی میکروفون نمایش داده شده کلیک کنید و سپس آن کلمه یا عبارت را بخوانید. در صورت درست خواندن، آن کلمه/عبارت در قسمت مشخص شده نوشته می‌شود. در صورت عدم تشخیص خودکار گوشی، مجدد تلاش نمایید. این تمرین برای تقویت تلفظ بسیار مفید است.

12) تمرین لغات (6)

با کلیک بر روی بلنگوی بالای صفحه، کلمه یا عبارتی که می‌شنوید را تایپ نمایید. این کار به تمرین spelling لغات کمک شایانی می‌کند.

13) تمرین مکالمه (1) (Conversation Test)

در این بخش، پس از کلیک بر روی بلندگو در بخش A، پاسخ سوال شنیده شده را از بین سه گزینه داده شده انتخاب نمایید. این فعالیت برای تمرین مهارت صحبت کردن و شنیدن بسیار مفید است.

14) تمرین مکالمه (2)

پس از خواندن سوال بخش A، با گوش دادن به پاسخ صوتی بخش B، گزینه مناسب را باید انتخاب نمایید. دقت کنید که فهم پاسخ بستگی زیادی به فهم سوال دارد. این بخش نیز به مهارت شنیداری و ارتباطی شما کمک می‌نماید.

15) تمرین مکالمه (3)

این تمرین بر عکس تمرین قبل است. در این تمرین ابتدا با کلیک بر روی بلندگو سوال را بشنوید و از بین پاسخ‌های داده شده، پاسخ مناسب را انتخاب نمایید.

16) تمرین مکالمه (4)

برای تکمیل سوال و جواب داده شده (بخشی از مکالمه)، کلمه/عبارت مناسب را انتخاب نمایید. این کار برای آشنایی با ساختار جمله‌ها و استفاده از لغات بسیار مفید است.

17) تمرین مکالمه (5)

در تمرین بعدی، برای کامل شدن مکالمه لازم است عبارت اول و یا دوم را تشخص داده و انتخاب نمایید. این فعالیت علاوه بر این که مهارت خواندن را تقویت می‌کند، بر مهارت ارتباطی شما نیز می‌افزاید.

18) تمرین مکالمه (6)

در آخرین تمرین، شما با توجه به مکالمه داده شده، سوال و یا پاسخ مناسبی را با استفاده از لغات داده شده باید بسازید. برای این کار فقط کافی است به ترتیب صحیح روی لغات کلیک نمایید تا جمله ساخته شود. در صورت خطا، از دکمه "سطل زباله" پایین صفحه استفاده نمایید تا جمله حذف نماید. این فعالیت علاوه بر تقویت مهارت ارتباطی، در یادگیری ساختار جمله‌ها بسیار مفید است.

19) بخش پنجم: Profile

در این بخش، ضمن نمایش دادن مشخصات شما، درصد پیشرفت شما در هر درس (از 100)  نمایش داده شده است. شما می‌توانید گزارش این نرم افزار را برای دبیر خود ارسال نمایید. برای این کار، ایمیل دبیر خود را وارد کرده و بر روی دکمه ارسال گزارش را کلیک نمایید. توجه نمایید که اتصال اینترنت شما برقرار باشد.

نظرات کاربران - ۱۱۰ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
علی
۱۴۰۱/۱۰/۱۰
اصلا خوب نبود یک ستاره ام کمه
طاها
طاها
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
چون پولیه
GodGamer
GodGamer
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
برنامه بدرد نمی خوره نصبش می‌کنی تا درس۳ بیشتر نداره یک ستاره دادم تا نظرم ارسال بشه وگرنه اصلا برنامه خوبی نیست