آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

نسخهٔ ۲.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ آبان ۱۴۰۱
آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

گروه فرهنگی آموزشی هیراد
نسخهٔ ۲.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ آبان ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

1)  آموزش لغات (Vocabulary)

لغات هر درس، در دو بخش ارایه شده است. تصویر هر لغت، کلمه انگلیسی و ترجمه فارسی آن، به همراه تلفظ هر یک در این قسمت ارایه شده است.

2)  بخش Conversation  (مکالمه)

متن، صدا و ترجمه مکالمه هر درس در این بخش ارایه شده است. این نکته را فراموش نکنید که یادگیری، بدون تمرین و تکرار مستمر ممکن نیست.

3) بخش Practice (تمرین)

یکی از بخش‌های اصلی کتاب همین بخش است که برای تمرین صحبت کردن باید زیاد به این بخش مراجعه کنید. جملات این بخش نیز همراه با تصویر و صدا و ترجمه ارایه شده است و لازم است آن‌ها را بارها و بارها گوش داده و تمرین نمایید. سپس آن‌ها را برای صحبت با دوستان و همکلاسی‌های خود به کار ببرید تا یادگیری موفقیت‌آمیزی صورت بگیرد.

4) آموزش آهنگ و لحن جملات (Language Melody=Intonation)

آهنگ و لحن خواندن جملات زبان انگلیسی در معنای آن‌ها تاثیر فراوانی دارد. جمله‌ها در زبان انگلیسی یا دارای intoantion (آهنگ و لحن) افتان (falling) و یا خیزان (rising) هستند. در این بخش از برنامه، این موارد ارایه و تمرین می‌شود.

5) نمونه صحبت‌کردن (Speaking Model)

در این قسمت، با استفاده از عبارت‌های فراگرفته شده در درس، نمونه‌هایی از صحبت کردن طراحی شده است که انتظار می‌رود در انتهای هر درس شما نیز بتوانید به این صورت با دوستان خود مکالمه نمایید. این نمونه‌ها را با دقت گوش کرده و تمرین نمایید و با دوستان خود نمونه‌‌های دیگری را ساخته و با هم گفتگو کنید.

6) نکات دستوری (Grammar)

نکات دستوری هر درس در این بخش ارایه شده است که با کلید‌های پایین صفحه می‌توانید بخش های مختلف را مشادهده و مطالعه نمایید.  نکات دستوری با زبانی آسان، در قالب جداول معنی‌دار همراه با مثال ارایه شده است تا بتوانید به آسانی آن‌ها را فرا بگیرید.

7) مرور لغات  (Vocabulary Review)

لغات هر درس را در این بخش باید مرور و تمرین نمایید. هر لغت باید پنج ستاره بگیرد تا به عنوان لغت فرا گرفته شده لحاظ شود. لذا برای این کار، در 5 روز مختلف به این بخش مراجعه کنید. شما باید بعد از دیدن تصویر، لغت، معنی و تلفظ لغت را به یادآورید و بگویید.

8) تمرین لغات (1)  (Vocabulary Test)

در اولین تمرین، باید لغت مناسب برای هر تصویر را انتخاب نمایید. این فعالیت می‌تواند به یادگیری و یادآوری معنای لغات کمک نماید.

9) تمرین لغات (2)

در این تمرین، با کلیک بر روی بلندگو، باید آنچه می‌شنوید را انتخاب نمایید. این کار، به جز یادگیری و یادآوری تلفظ لغات، برای تقویت مهارت شنیداری نیز بسیار مفید است.

10) تمرین لغات (3 و 4)

در این دو تمرین، باید ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس را تمرین و مرور نمایید.

11) تمرین لغات (5)

کلمه یا عبارتی که نمایش داده می‌شود را باید بخوانید. برای این کار روی میکروفون نمایش داده شده کلیک کنید و سپس آن کلمه یا عبارت را بخوانید. در صورت درست خواندن، آن کلمه/عبارت در قسمت مشخص شده نوشته می‌شود. در صورت عدم تشخیص خودکار گوشی، مجدد تلاش نمایید. این تمرین برای تقویت تلفظ بسیار مفید است.

12) تمرین لغات (6)

با کلیک بر روی بلنگوی بالای صفحه، کلمه یا عبارتی که می‌شنوید را تایپ نمایید. این کار به تمرین spelling لغات کمک شایانی می‌کند.

13) تمرین لغات (7)

در این تمرین، با توجه به تصویر داده شده، باید برای تکمیل شدن جمله داده شده، برای جای خالی کلمه و یا عبارت مناسب را بنویسید.

14) تمرین نکات دستوری Grammar Tests

با توجه به نکات دستوری هر درس، تمرین‌هایی در این بخش ارایه شده است که متناسب با هر درس متفاوت می‌باشد. انجام این تمرین‌ها نیز قطعا برای شما ساده و مشخص است چرا که نمونه‌های آن‌ها در بخش لغات نیز وجود دارد.

15) بخش Listeinng

در این بخش نیز، چهار نمونه تمرین برای تقویت مهارت شینداری ارایه شده است.

16)Dictionary

با استفاده از این بخش، شما به یک فرهنگ لغت کامل لغات پایه‌های هفتم و هشتم و نهم دسترسی خواهید داشت. این بخش قابلیت جستجوی فارسی به انگلیسی و بالعکس را دارد. هر لغت همراه با تلفظ، ترجمه و مثال ارایه شده است تا بتوانید دانش لغت را افزایش دهید.

17) بخش ششم: Profile

در این بخش، ضمن نمایش دادن مشخصات شما، درصد پیشرفت شما در هر درس (از 100)  نمایش داده شده است. شما می‌توانید گزارش این نرم افزار را برای دبیر خود ارسال نمایید. برای این کار، ایمیل دبیر خود را وارد کرده و بر روی دکمه ارسال گزارش را کلیک نمایید. توجه نمایید که اتصال اینترنت شما برقرار باشد.

نظرات کاربران - ۱۰۳ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
m_rz
m_rz
۱۴۰۱/۰۹/۰۶
عالی خیلی خوبه آدم قشنگ یاد میگیره و میتونه صحبت کنه و ممنون از آقای قنبری
محمد
محمد
۱۴۰۲/۰۸/۰۳
عالیه
alierto
alierto
۱۴۰۲/۰۷/۲۸
این گروه آموزشی خدمت بزرگی به دبیر های زبان کرده، من به شخصه به عنوان یک دبیر زبان انگلیسی که سالهاست در مدارس تدریس میکنم از تمام عزیزانی که در تولید این برنامه نقش داشتن تشکر میکنم.