کتاب 1100 واژه و دیکشنری لانگمن

کتاب 1100 واژه و دیکشنری لانگمن

نسخهٔ ۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
کتاب 1100 واژه و دیکشنری لانگمن

کتاب 1100 واژه و دیکشنری لانگمن

دانا پردازان
نسخهٔ ۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کتاب و فلش کارت های 1100 واژه ی انگلیسی که باید بدانیم.

ما در این نرم افزار، مطالب مهم کتاب 1100 Words You Need to Know را گردآوری نموده ایم، به گونه ای که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در هر جا و مکانی به مطالعه این کتاب بپردازید و لغات آن را در حافظه خود تثبیت نمایید. ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:

 

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما مراجعه نمایید.


-- این برنامه در برگیرنده تمام 46 هفته این کتاب می باشد.

-- در هر هفته تمام کلمات آن هفته در صفحه ای جداگانه به کاربر نشان داده خواهد شد. این ویژگی جهت ساده سازی بازنگری کلمات هر هفته، در نرم افزار تعبیه شده است.

-- هر هفته به چهار روز تقسیم بندی شده است که هر روز آن شامل پنج کلمه جدید، یک متن که در برگیرنده این پنج کلمه می باشد، یک اصطلاح جدید (Idiom) و پنج مثال در قالب پنج جمله جای خالی، می باشد.

-- هر لغت دارای تلفظ نوشتاری (فونوتیک) و شنیداری می باشد. علاوه بر این، تعریف هر لغت نیز دارای تلفظ شنیداری می باشد.

-- به همراه هر لغت یک یا چند مثال آورده شده است که شما را با کاربرد آن لغت در جمله بیشتر آشنا می نماید. در این نرم افزار امکان تلفظ مثال ها به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است. لازم به توضیح می باشد که این مثال ها از بخش The Panorama of Words از کتاب 1100 واژه انتخاب شده اند.

-- در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن تعریف آن لغت در دیکشنری لانگمن (Longman) به همراه ترجمه فارسی آن به شما نشان داده می شود. بدین ترتیب شما با جنبه های معنایی بیشتری از هر لغت آشنا خواهید شد.

-- در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن شما قادر خواهید بود یادداشتی را برای آن لغت ذخیره نمایید و یا یادداشت های قبلی خود را مشاهده کنید.

-- در بخش متن روزانه، کلمات جدید هایلایت شده اند. به طوری که با کلیک بر روی هر کلمه تعریف آن کلمه برای شما زیرنویس خواهد شد. به این ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود که برای مشاهده تعریف هر کلمه به بخش کلمات مراجعه نمایید.

-- در بخش مثال های روزانه، با کلیک بر روی هر جای خالی پاسخ درست به شما نشان داده خواهد شد. به این ترتیب در این بخش شما قادر به سنجش میزان تسلط خود به کلمات جدید هر روز خواهید بود. علاوه بر این با کلیک بر روی هر مثال، تلفظ شنیداری آن برای شما پخش خواهد شد.

-- در بخش اصطلاح روزانه، یک اصطلاح جدید به همراه تعریف آن و یک مثال که در برگیرنده آن اصطلاح می باشد، به شما نشان داده خواهد شد. در این نرم افزار امکان تلفظ اصطلاح، تعریف و مثال آن، به صورت شنیداری تعبیه شده است.

-- در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لغات مشکل را برای مطالعه بیشتر در هفت گروه دسته بندی نمایید. بدین ترتیب شما می توانید جعبه لایتنر و یا جی 5 را شبیه سازی نمایید.

-- ابزار جستجو در بین کلمات کتاب، مجهز به پیشنهاد دهنده جستجو می باشد که به شما کمک خواهد کرد کلمه مورد نظر خود را به راحتی و سرعت بیابید. شما حتی قادر خواهید بود در خارج از نرم افزار و از طریق ابزار جستجوی گوشی خود، در بین کلمات کتاب جستجو نمایید. تنها کافیست این نرم افزار را به لیست نرم افزارهای جستجو شونده گوشیتان اضافه نمایید.

-- امکان استفاده از نرم افزار در حالتی که گوشی آفلاین است برای تمامی نسخه های آندروید.

-- پشتیبانی از آندروید 2.2 و بالاتر.


لازم به توضیح است که در این نرم افزار تنها دو درس اول کتاب به صورت رایگان قابل استفاده می باشند. شما می توانید از طریق پرداخت درون برنامه ای اقدام به فعال سازی بقیه ی درس های کتاب نمایید.

نظرات کاربران - ۵۴۴ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mamad
mamad
۱۳۹۵/۰۶/۲۸
awesome
unknown
unknown
۱۳۹۳/۰۲/۲۵
یعنی واقعا بی نظیره، به نظر من نه تنها توی کافه بازار که در همه مارکت های آندروید. حقیقتا خسته نباشید و دستتون درد نکنه.
saeed sharafi
saeed sharafi
۱۳۹۶/۰۴/۰۹
عالیه هموطن خوبم