Learn English Idioms and Slang. Vocabulary Builder

Learn English Idioms and Slang. Vocabulary Builder

نسخه ۱.۲.۵
+۲ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

این برنامه به یکی از سخت‌ترین مباحث برای بسیاری از دانش‌آموزانی که زبان انگلیسی می‌آموزند اختصاص داده شده است - اصطلاحات عامیانه‌ی زبان انگلیسی به عنوان بخشی از فرهنگ لغت شهری انگلیسی. از آنجایی که اصطلاحات قابل ترجمه‌ی کلمه به کلمه نیستند، شما فقط باید معنی آن را بدانید و آن را حفظ کنید.

اصطلاحات زیادی در انگلیسی وجود دارد. در این برنامه، ما بیش از ۷۰۰ تا از آن‌ها را برای یادگیری جمع کرده‌ایم و سعی کردیم یک رابط کاربرپسند بسازیم که به شما کمک کند تا روند یادگیری ساده و سریع انجام شود.

تکنیک یادگیری که در برنامه به‌کار رفته ، به شما امکان می‌دهد اصطلاحات انگلیسی را به سرعت یاد بگیرید (تا سقف ۳۰ اصطلاح جدید در روز)؛ اصطلاحاتی که بومیان انگلیسی اغلب در گفتارهای عمومی از آن‌ها استفاده می‌کنند. این کمک بزرگی برای بهبود مهارت‌های ارتباطی انگلیسی شماست.

هر اصطلاح در این برنامه با تعریف کامل انگلیسی، چندین مثال کاربردی، تلفظ صدا و جزئیات بسیار بیشتر در فلش‌کارت‌های‌ مربوط به خود ارائه می‌شود. به دلیل تکنیک یادگیری منحصربه‌فرد، شما این اطلاعات را برای مدت زمان بسیار طولانی به‌خاطر خواهید داشت.

متخصصان ما بیش از ۲۰۰۰ مثال کاربردی از اصطلاحات انگلیسی، اصطلاحات عامیانه و عبارات شهری برای شما انتخاب کرده‌اند که به شما در استفاده از آن‌ها در موقعیت‌های مناسب در زندگی روزمره کمک می‌کند.

در حین مطالعه‌ی اصطلاحات انگلیسی و عامیانه‌ی فرهنگ لغت شهری، می‌توانید دانش خود را با گذراندن تست‌هایی که به دو روش انجام می‌شود محک بزنید : معنی اصطلاحات و کاربرد در متن . هنگامی که آزمون طی شد، برنامه با محاسبه‌ی پارامترهای زیادی به شما نشان می‌دهد که دانش شما چقدر خوب است.

تیم ما برای شما آرزوی موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی دارد!