کتاب هوشمند 1100 واژه

کتاب هوشمند 1100 واژه

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ اسفند ۱۴۰۱
کتاب هوشمند 1100 واژه

کتاب هوشمند 1100 واژه

نو آموزش
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ اسفند ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کتاب هوشمند 1100 واژه انگلیسی

1100 واژه که باید بدانید.

آموزش جامع و کامل   1100 واژه

1100 Words You Need to Know

کتاب 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی منبعی بسیار مهم برای تقویت دایره واژگان محسوب می‌شود و  افراد برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، تافل و آزمون دولینگو استفاده می‌کنند.

کل واژگان کتاب 1100 در 46 هفته ارائه می‌شود. در هر هفته شما با 20 لغت جدید مواجه می‌شوید. ویژگی مثبت این کتاب این است که دقیقا برای شما مشخص کرده که در هر روز کدام کلمات را بخوانید. کتاب در هرروز برای شما 5 لغت جدید را ارائه می‌کند. پس برای یادگیری لغات هرهفته به 4 روز نیاز دارید. می‌توانید 3 روز باقی مانده را به تمرین و تکرار اختصاص دهید که باعث تثبیت مطالب در ذهنتان می‌شود. که در کتاب هوشمند 1100 واژه این موارد به صورت تعاملی انجام می شود.

 

کتاب هوشمند 1100 واژه ضروری همانند کتاب کاغذی از پنج بخش با هدف بهتر به خاطر سپردن لغات ضروری انگلیسی تشکیل شده است.

1-      معرفی کلمات به همراه صوت و ترجمه آن.

2-      متنی کوتاه (به همراه صوت و ترجمه ) که 5 کلمه جدید درآن متن استفاده شده است.

3-      Sample sentence » جملاتی با جای‌خالی به شما نشان داده می‌شوند و شما باید با کلمات جدیدی که در آن روز آموخته‌اید،‌ آن‌ها را تکمیل کنید.

4-      Definitions  » معنی و توضیحی از کلماتی که آموخته‌اید به انگلیسی آورده شده. شما باید تشخیص دهید که هرتوضیح مربوط به کدام کلمه است.

5-      در انتهای هرروز با قسمتی مواجه می‌شوید به نام Today’s idiom و با اصطلاحات و ضرب‌المثل‌هایی که کاربرد زیادی در گفت‌وگوهای انگلیسی زبانان دارند آشنا می‌شوید.

 

تمرین‌های مرور هفتگی  به صورت تعاملی در کتاب هوشمند 1100 واژه

قسمت Review

شما دروس هرهفته را در 4 روز به پایان می‌رسانید و سه روز باقی ‌مانده را به مرور و تثبیت مطالب می‌پردازید. برای مرور پایانی در انتهای هرهفته قسمتی به نام Review قرار دارد که به صورت تعاملی می توانید واژگانی که یاد گرفته اید را مرور کنید.

 قسمت Word search

  در این تمرین متنی آورده شده که تعدادی جای‌ خالی در آن وجود دارد . شما باید با کلماتی که در آن هفته یاد گرفته‌اید، آن‌ها را تکمیل کنید.

 و دیگر تمریناتی مانند Sensible sentences   و ... که به صورت تعاملی می باشد.

 

تجربه متفاوت در آموزش با کتاب هوشمند 1100 واژه


نظرات کاربران - ۲۵ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ebrahim Harizavi
Ebrahim Harizavi
۱۴۰۲/۰۵/۲۴
برنامه رو خریدم و فعال سازی کردم ولی بازم زیر محیط برنامه با سایز بزرگی تبلیغات نمایش میده که خیلی آزار دهنده س و تو ذوق میزنه، پشیمون شدم از خریدم کاشکی همون نسخه اصلیش رو ادامه میدادم به استفاده.
بهرام
بهرام
۱۴۰۲/۰۶/۰۷
اخه این چه برنامه‌ایه، یه برنامه که اصلا با متود اموزشی روز جلو نرفته، همه دارن روش اموزش رو ساده میکنن شما سخترش کردید، برا یه لغت باید یه دیکشنری جلو دستد باشه ۱۰ تا لغت جدید رو بخونی، می شد خیلی راحت تر و خوبتر و با تسلط بیشتر برنامه رو طراحی کرد، اینکه از لغات سخت برا توضیح یه لغت ساده استفاد
hamzaboon
hamzaboon
۱۴۰۲/۰۲/۲۱
عالی تنها ایراد مجموعه آپ های نو آموزش اینه ک تم مطالعه شب ندارن و در دراز مدت چشم اذیت میشه.. نوع ارتباط با برنلمه نویس فرمالیته س.. اگه برنامه نویس هاش پیام من رو میخونن حتما ورژن جدید تم مطالعه شب اضافه کنین به آپ هاتون..