Smart book 1100 English words

Smart book 1100 English words

Version 1.0
In-app Purchases
Install +2 K
Category Education
Size 4 MB
Last Update 2023 February 20
Smart book 1100 English words

Smart book 1100 English words

noamoozesh_ir
Version 1.0
In-app Purchases
Install +2 K
Category Education
Size 4 MB
Last Update 2023 February 20
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

Smart book 1100 English words you need to know

کتاب هوشمند 1100 واژه انگلیسی

1100 واژه که باید بدانید.


1100 Words You Need to Know

کتاب 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی منبعی بسیار مهم برای تقویت دایره واژگان محسوب می‌شود و  افراد برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، تافل و آزمون دولینگو استفاده می‌کنند.

کل واژگان کتاب 1100 در 46 هفته ارائه می‌شود. در هر هفته شما با 20 لغت جدید مواجه می‌شوید. ویژگی مثبت این کتاب این است که دقیقا برای شما مشخص کرده که در هر روز کدام کلمات را بخوانید. کتاب در هرروز برای شما 5 لغت جدید را ارائه می‌کند. پس برای یادگیری لغات هرهفته به 4 روز نیاز دارید. می‌توانید 3 روز باقی مانده را به تمرین و تکرار اختصاص دهید که باعث تثبیت مطالب در ذهنتان می‌شود. که در کتاب هوشمند 1100 واژه این موارد به صورت تعاملی انجام می شود.

 

کتاب هوشمند 1100 واژه ضروری همانند کتاب کاغذی از پنج بخش با هدف بهتر به خاطر سپردن لغات ضروری انگلیسی تشکیل شده است.

1-      معرفی کلمات به همراه صوت و ترجمه آن.

2-      متنی کوتاه (به همراه صوت و ترجمه ) که 5 کلمه جدید درآن متن استفاده شده است.

3-      Sample sentence » جملاتی با جای‌خالی به شما نشان داده می‌شوند و شما باید با کلمات جدیدی که در آن روز آموخته‌اید،‌ آن‌ها را تکمیل کنید.

4-      Definitions  » معنی و توضیحی از کلماتی که آموخته‌اید به انگلیسی آورده شده. شما باید تشخیص دهید که هرتوضیح مربوط به کدام کلمه است.

5-      در انتهای هرروز با قسمتی مواجه می‌شوید به نام Today’s idiom و با اصطلاحات و ضرب‌المثل‌هایی که کاربرد زیادی در گفت‌وگوهای انگلیسی زبانان دارند آشنا می‌شوید.

 

تمرین‌های مرور هفتگی  به صورت تعاملی در کتاب هوشمند 1100 واژه

قسمت Review

شما دروس هرهفته را در 4 روز به پایان می‌رسانید و سه روز باقی ‌مانده را به مرور و تثبیت مطالب می‌پردازید. برای مرور پایانی در انتهای هرهفته قسمتی به نام Review قرار دارد که به صورت تعاملی می توانید واژگانی که یاد گرفته اید را مرور کنید.

 قسمت Word search

  در این تمرین متنی آورده شده که تعدادی جای‌ خالی در آن وجود دارد . شما باید با کلماتی که در آن هفته یاد گرفته‌اید، آن‌ها را تکمیل کنید.

 و دیگر تمریناتی مانند Sensible sentences   و ... که به صورت تعاملی می باشد.

 

تجربه متفاوت در آموزش با کتاب هوشمند 1100 واژه
User Reviews - 21 Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
hamzaboon
hamzaboon
2023/05/11
عالی تنها ایراد مجموعه آپ های نو آموزش اینه ک تم مطالعه شب ندارن و در دراز مدت چشم اذیت میشه.. نوع ارتباط با برنلمه نویس فرمالیته س.. اگه برنامه نویس هاش پیام من رو میخونن حتما ورژن جدید تم مطالعه شب اضافه کنین به آپ هاتون..
danialghaderi
danialghaderi
2022/11/26
کیفیت طراحی نرم‌افزار بالا هست اما پدید آورنده نرم افزار، برخی لغات کتاب اصلی را عوض کرده!!! مثال هفته ششم روز سوم لغت verbose به جای voluble در بالای صفحه ثبت شده درهفته اول روز دوم لغت matron هم در سر تیتر صفحه و هم در متن با abode عوض شده
احمد
احمد
2023/05/10
بسیار عالی 👌
Paxit