ضد هک وای فای

ضد هک وای فای

نصب از بازار
۷۰۰۰ تومان
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

با این برنامه خیالتان را برای همیشه راحت کنید!


شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد که در بعضی مواقع با افت شدید سرعت اینترنت مواجه شده باشید و یا اینکه حجم اینترنت شما بصورت غیر عادی کم یا تمام شود !
ولی همیشه هم علت این امر مخابرات و یا شرکت ارائه دهنده نیست و ممکن است بدون اینکه شما بدانید از اینترنت شما توسط کسی دیگر استفاده می شود.


گذاشتن پسورد برای مودم وایرلس عملی صحیح و مناسب است و حتما باید انجام شود
ولی فقط گذاشتن پسورد کافی نیست زیرا هک کردن مودم های وایرلس بسیار آسان است و حتی افراد مبتدی می توانند با دانلود نرم افزارهای رایگان هک و حتی با گوشی آندروید، شبکه بیسیم شما را براحتی هک کنند! ویا ممکن است این مسئله برای شما تبدیل به یک تهدید امنیتی شود.
در این نرم افزارروشهایی به شما آموزش داده می شود که معمولا بیشتر افراد از آن بی خبرند و مودمشان نسبت به این نفوذ ها نا امن است.
آموزش ها تصویری است!


نفوذ هکرها و افراد سودجو به شبکه، به سه دلیل برای کاربران خطرناک و ناخوشایند است:
•    اول آنکه این کار سبب افزایش هزینه ی اینترنت ماهانه ی شما می شود چراکه فرد سودجو نیز از حجم اینترنت شما (نهایت) استفاده را خواهد نمود.
•    استفاده ی شخص دیگری از اینترنت، سبب کاهش سرعت می شود چراکه پهنای باند شما با کاربر دیگری به اشتراک گذاشته می شود.
•    این کار می تواند خطرات امنیتی متعددی به دنبال داشته باشد و هکر با استفاده از اینترنت بی سیم، به فایل های شخصی کامپیوتر و اطلاعات خصوصی دیگر دسترسی پیدا کند.با این آموزش شما می توانید جلوی دزدی و هک شدن پسورد مودم خود را بگیرید و شبکه وایرلس خود را 99 درصد امن نمایید! - اون یک درصد هم برای اینه که هیچی غیر ممکن نیست. (; -
کلیه مطالب گفته شده دراین نرم افزار صرفا جنبه آموزشی دارند و هرگونه استفاده غیر آموزشی از این مطالب برعهده خود کاربران می باشد. و سازنده هیچ گونه مسئولیتی درقبال آن ندارد.


صرفا جهت اطلاع:: برای ایمن سازی مودم توسط افراد متخصص مبلغ بیش از 50 هزار تومان اخذ می شود.تازه اگه همه ی روش های ایمن سازی رو بلد باشن و اعمال کنن که معمولا نمی کنن!
در صورت عدم رضایت از برنامه توکن و ایمیل خود را به ایمیل ما بفرستید تا هزینه به شما بازگردانده شود.
یا با support@cafebazaar.ir تماس بگیرید و حتما مبلغ خود را پس بگیرید و عذر خواهی ما را بدلیل عدم رضایت از برنامه بپذیرید.


روش ساخت حساب کاربری در مارکت بازار:
http://cafebazaar.ir/help/?l=faنظرات کاربران

ستاره سهیل
۱۳۹۴/۰۱/۰۹
بسیارخوب
saroo
۱۳۹۴/۰۴/۱۳
خیلی عااااااااالی
majid
۱۳۹۴/۰۳/۱۹
خوبه
امیر سونیک
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
ایول
amir hossen
۱۳۹۴/۰۱/۱۷
عالی عالی
Reza . s
۱۳۹۴/۰۱/۱۵
خوب
(C.I.A)(Amir)
۱۳۹۴/۱۰/۰۸
حرام است خوشم نیومد من فک کردم برنامس ولی فقد ی مشت نوشتس که اگه و نتم بنویسی میاره
mohammad
۱۳۹۴/۰۹/۲۶
افتضااااح،توضیحات و آ موزشی که بصورت رایگان تو اینترنت هست و پولیش کردن!!!!من که راضی نیستم واسه اینکه فکر کردم برنامست!!!!
omid
۱۳۹۴/۰۸/۲۶
خیلی چرتهه
پرهام
۱۳۹۴/۰۸/۰۲
عالی
منو تنهایب
۱۳۹۴/۰۶/۲۹
عالییی
مهدی
۱۳۹۴/۰۶/۲۶
عالی تشکر دوستان
sabah
۱۳۹۴/۰۶/۱۲
good