Anti Wifi Hack

Anti Wifi Hack

Version 2
7000 Tomans
Install +1 K
Category Education
Size 3 MB
Last Update 2015 March 1
Anti Wifi Hack

Anti Wifi Hack

Hadid Application
Version 2
7000 Tomans
Install +1 K
Category Education
Size 3 MB
Last Update 2015 March 1
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد که در بعضی مواقع با افت شدید سرعت اینترنت مواجه شده باشید و یا اینکه حجم اینترنت شما بصورت غیر عادی کم یا تمام شود !
ولی همیشه هم علت این امر مخابرات و یا شرکت ارائه دهنده نیست و ممکن است بدون اینکه شما بدانید از اینترنت شما توسط کسی دیگر استفاده می شود.


با این برنامه خیالتان را برای همیشه راحت کنید!
گذاشتن پسورد برای مودم وایرلس عملی صحیح و مناسب است و حتما باید انجام شود
ولی فقط گذاشتن پسورد کافی نیست زیرا هک کردن مودم های وایرلس بسیار آسان است و حتی افراد مبتدی می توانند با دانلود نرم افزارهای رایگان هک و حتی با گوشی آندروید، شبکه بیسیم شما را براحتی هک کنند! ویا ممکن است این مسئله برای شما تبدیل به یک تهدید امنیتی شود.
در این نرم افزارروشهایی به شما آموزش داده می شود که معمولا بیشتر افراد از آن بی خبرند و مودمشان نسبت به این نفوذ ها نا امن است.
آموزش ها تصویری است!


نفوذ هکرها و افراد سودجو به شبکه، به سه دلیل برای کاربران خطرناک و ناخوشایند است:•    اول آنکه این کار سبب افزایش هزینه ی اینترنت ماهانه ی شما می شود چراکه فرد سودجو نیز از حجم اینترنت شما (نهایت) استفاده را خواهد نمود.
•    استفاده ی شخص دیگری از اینترنت، سبب کاهش سرعت می شود چراکه پهنای باند شما با کاربر دیگری به اشتراک گذاشته می شود.
•    این کار می تواند خطرات امنیتی متعددی به دنبال داشته باشد و هکر با استفاده از اینترنت بی سیم، به فایل های شخصی کامپیوتر و اطلاعات خصوصی دیگر دسترسی پیدا کند.با این آموزش شما می توانید جلوی دزدی و هک شدن پسورد مودم خود را بگیرید و شبکه وایرلس خود را 99 درصد امن نمایید! - اون یک درصد هم برای اینه که هیچی غیر ممکن نیست. (; -
کلیه مطالب گفته شده دراین نرم افزار صرفا جنبه آموزشی دارند و هرگونه استفاده غیر آموزشی از این مطالب برعهده خود کاربران می باشد. و سازنده هیچ گونه مسئولیتی درقبال آن ندارد.


صرفا جهت اطلاع:: برای ایمن سازی مودم توسط افراد متخصص مبلغ بیش از 50 هزار تومان اخذ می شود.تازه اگه همه ی روش های ایمن سازی رو بلد باشن و اعمال کنن که معمولا نمی کنن!در صورت عدم رضایت از برنامه توکن و ایمیل خود را به ایمیل ما بفرستید تا هزینه به شما بازگردانده شود.
یا با support@cafebazaar.ir تماس بگیرید و حتما مبلغ خود را پس بگیرید و عذر خواهی ما را بدلیل عدم رضایت از برنامه بپذیرید
.


روش ساخت حساب کاربری در مارکت بازار:
http://cafebazaar.ir/help/?l=fa 

User Reviews - 251 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
omid
omid
2015/11/17
خیلی چرتهه
(C.I.A)(Amir)
(C.I.A)(Amir)
2015/12/29
حرام است خوشم نیومد من فک کردم برنامس ولی فقد ی مشت نوشتس که اگه و نتم بنویسی میاره
میثم
میثم
2015/08/01
حیف پولم اصلا کار نمیکنه من فک میکردم چیز خوبی ی ستارم نمی ارزه خخخ