504 واژه الفبا فلش کارت صوتی تصویری

504 واژه الفبا فلش کارت صوتی تصویری

نسخه ۱.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

The 504 Absolutely Essential Words
کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی را همه زبان آموزان می شناسند. بسیاری از آنهایی که امروزه به بالا بودن دانش زبانی شان افتخار می کنند از همین کتاب شروع کرده اند. به واقع کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی که به جرات می توان گفت از پرفروش ترین کتب زبان انگلیسی در دهه اخیر هم بوده منبع مفیدی برای اکثر زبان آموزانی است که می خواهند در حد متوسط لغاتشان را تقویت نمایند. بسیاری از زبان آموزان این کتاب را به عنوان کتاب جامعی برای تقویت لغات زبان انگلیسی شان در حدی که بتوانند امور روزمره یادگیری زبان شان که شامل تقویت مهارت های Reading، Writing، Listening و Speaking می باشد انجام دهند قرار می دهند.
در این برنامه سعی شده که الگوی کتاب حفظ شود و لغات( Word )، درک مطلب( Reading ) و مثالها ( Examples ) بر اساس آن آورده شود. قسمت فلش کارت( Flash-Card )، برای به خاطر سپردن لغات کتاب بر اساس سیستم لایتنر طراحی شده است. همچنین تلفظ هر بخش طبق لهجه بریتانیایی و آمریکایی به همراه یک تصویر متناسب با هر لغت قرار دارد. قسمت جستجو نیز به برنامه اضافه گردید تا بتوانید کلمه مورد نظر خود را جستجو نمایید.

امکانات این برنامه:
1 - قسمت آموزش که شامل 504 لغت مرتب شده بر اساس الگوی کتاب  به همراه معنی انگلیسی، فارسی ، تصویری متناسب با معنی و محتوای هر لغت، تلفظ لغات و معنی و مثالها به همراه درک مطلب، بخش مثالها (examples) شامل سه مثال مربوط به هر لغت به همراه معنی فارسی آنها، بخش مطلب خواندنی (reading) هر درس که در آخرین لغت هر درس گنجانده شده است و از همه لغات آن درس استفاده شده است.
2 - قسمت فلش کارت برای به خاطر سپردن لغات به همراه معنی فارسی و انگلیسی و تصویر مربوطه بر اساس سیستم لایتنر.
3 - قسمت جستجو (اعم از لغات ، معانی انگلیسی و فارسی، خواندنی ها، اصطلاحات عامیانه و...).
4 - قسمت راهنما برای گرفتن اطلاعاتی در مورد نحوه کار با بخش فلش کارت و اجرای برنامه.
5 - قسمت تنظیمات برای نحوه نمایش صدا، تصویر و متن لغات.

نحوه کار قسمت فلش کارت : توی برنامه ما وقتی وارد منوی فلش کارت شدید با 5 جعبه (Deck) و یک کاپ مواجه میشید. تعداد لغات آماده مرور در هر جعبه نوشته شده و کل لغات موجود در هر جعبه مشخص شده. هر کدوم از جعبه ها رو که باز کنی لغات موجود برای مرور در اون روز جلوتون ظاهر میشه و شما میتونید فقط اونها رو مرور کنید و ما بقی اصلا نمایش داده نمیشن. بعد هر لغتی که انتخاب کردید وارد کارت اون لغت میشید و ازتون سوال پرسیده می شه که آیا درست جواب دادید یا خیر؟ اگه درست جواب داده باشید اون کارت به صورت اتوماتیک به جعبه بعدی میره و شما مابقی لغات جعبه ای که اول انتخاب کردید رو می بینید و اگر جواب اشتباه داده باشید اون کارت به جعبه اول برگردونده میشه، لغاتی که هر 5 جعبه رو گذرونده باشن وارد قسمت کاپ فلش کارت میشن و به این معنی هستش که شما الان با خیال راحت اونو حفظ کردید و یاد گرفتید، البته مدت زمانی که طول میکشه که یه لغت از جعبه اول به اون قسمت برسه حدودا یک ماه هستش، به همین راحتی!

نکته : برای برخوردار بودن از صوت در برنامه نیاز است تا موتور صوتی Text-To-Speech گوگل نصب باشد و برای دانلود و نصب از کافه بازار بر روی لینک دانلود کلیک نمایید.

logo-enamad logo-samandehi