آموزش جمله و کلمه انگلیسی با آزمون

آموزش جمله و کلمه انگلیسی با آزمون

نسخهٔ ۱.۴
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آبان ۱۳۹۴
آموزش جمله و کلمه انگلیسی با آزمون

آموزش جمله و کلمه انگلیسی با آزمون

Mahdiyar
نسخهٔ ۱.۴
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آبان ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار sentence and word english بیش از 3300 جمله انگلیسی همراه با معنی فارسی و هزار کلمه کاربردی  برای سطوح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است تا بتوانید از طریق جمله هرچه زودتر قادر به مکالمه انگیسی در هر زمان و مکان باشید. مزیت بزرگ این برنامه گستردگی جمله ها در تمام زمینه می باشد .
این برنامه دارای 19 بخش (آب و هوا ، کار و شغل ، حیوانات ، درس و مطالعه ، خدا و مذهب ، اتومبیل ، مسافرت ، خانه و آپارتمان ، ورزش و سرگرمی ، مهمانی و گشت و گذار ، روابط فامیلی و ازدواج ، ظاهر و شخصیت افراد ، پوشاک و مدل لباس ، وعده های غذایی ، پول و بازار و خرید ، شهر و کشور ها ، رویداد ها ، ساعت و زمان ، بیماری ، کارهای روزمره ) و بیش از 130 قسمت (قسمت هایی مانند : خرید میوه و سبزی ، گوشت ، جواهر ، بانک ، خرید پوشاک و ... و یا سرگرمی مانند : اینترنت ، تلفن همراه ، عکس و موسیقی ، نقاشی و ....) می باشد .


این نرم افزار دارای 1000 کلمه در بخش های مختلف
حیوانات ، پرندگان ، شغل ها ، بیماری ها ، روابط خانوادگی ،
سبزیجات ، میوه ها ، پخت و پز ، مسافرتی ، وسائل خانه ،
اتاق و آشپزخانه ، اعضای بدن ، دین ، رنگ ها و ...
دسته بندی شده است .
همچنین برای تعیین سطح یاد گیری کلمات می توانید به قسمت آزمون این نرم افزار مراجعه کنید .

دقت تلفظ در بخش جملات این نرم افزار بستگی به نوع گوشی شما دارد .(کاربرانی که مشکل تلفظ جمله دارند و جملات خوانده نمی شود ،باید اخرین نسخه Google Text to speech را دانلود کنند (دریافت از بازار http://cafebazaar.ir/app/com.google.android.tts/?l=fa) و نصب نمایند ، سپس در قسمت تنظیمات گوشی رفته و در قسمت زبان و ورودی >> گزینه های متن به گفتار( موتور تبدیل متن به گفتار Google )را فعال نمایند)


 

نظرات کاربران - ۷۶۰ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کیوو
کیوو
۱۳۹۸/۰۱/۱۱
اصلا نصب نکنید الکی اینترنت تود را مصرف نکنید حرام بشه من اینترنتم را مصرف کردم و دیدم اصلا جملاتم معنی اشان را نشان نداد و ستاره هام ۱است
فاطمه
فاطمه
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
اصلا به درد نمیخوره اه اه اه
د
د
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
سلام صداش چرانیست‌🙄