زبان بیاموز

زبان بیاموز

نسخه ۷.۲.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
برنامه‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زبان بیاموز؛ شروعی راحت برای یادگیری زبان

شروع هر کاری در ابتدا دشوار است به خصوص وقتی که بحث یادگیری در میان باشد اما خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروز، بسیاری از کارها آسان شده اند و به کمک اپلیکیشن های موبایل میتوانیم امور متعددی از جمله آموزش را به راحتی انجام دهیم. هرچند یادگیری زبان های خارجی نیاز به صرف وقت و هزینه دارد اما برنامه “زبان بیاموز” به افرادی که دارای این شرایط نیستند کمک میکند تا زبان انگلیسی و آلمانی را در کنار هم و از پایه آموزش ببینند. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

به سرعت یاد بگیرید - زبان بیاموز زیر ذره بین

با توجه به گسترش ارتباطات و پیشرفت روزافزون سطح آموزشی کشور، همه ما ملزم به فراگیری زبان های خارجی به خصوص زبان انگلیسی هستیم. اما یادگیری زبان جدید مانند هر مهارت دیگر، پروسه ای طولانی و هزینه بر دارد. اگر می خواهید از زمان های مرده خود برای یادگیری بهره ببرید و با سرعت بالاتری این روند را طی کنید، استفاده از اپلیکیشن های آموزشی بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. نرم افزار " زبان بیاموز " می تواند وظیفه آموزش زبان انگلیسی و آلمانی شما را بر عهده گرفته و به دلیل استفاده از روشی ساده و موثر یادگیری شما را تضمین کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن آموزشی بپردازیم.

بررسی زبان بیاموز؛ اپلیکیشنی برای یادگیری ساده زبان های مختلف

زبان بیاموز اپلیکیشنی است که می خواهد با تزریق نوآوری های تازه به یک شیوه آموزشی قدیمی، به کاربران در یادگیری زبان های مختلف کمک کند.

نقد و بررسی اپلیکیشن زبان بیاموز در دیجی آنباکس

پیشرفت تکنولوژی و دنیا خودآگاه یا ناخودآگاه ما را مجبور خواهد کرد که حداقل کمی با زبان انگلیسی آشنا شویم. حال به لطف گروه نرم افزاری بیاموز اپلیکیشن زبان بیاموز برای آموزش زبان های خارجه تهیه شده است. پس در ادامه همراه ما باشید تا ویژگی های فراوان این اپلیکیشن آشنا شوید...

رسانه چیکاو - با اپلیکیشن زبان بیاموز کانون زبان در جیب شماست

رسانه چیکاو - رسانه چیکاو – با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح ارتباط ها، زبان های خارجه به یکی از ملزومات مهم زندگی افراد تبدیل شده است. تقریبا همه افراد امروزه از نقش بسیار پر رنگ زبان خارجه به ویژه زبان انگلیسی در زندگی روزمره آگاهند. امروزه تمامی ابزار های موجود بر پایه زبان های مهم دنیا مانند انگلیسی، آلمانی و… آماده سازی می شوند و برای استفاده از این ابزار ها بایستی زبان خود را تا حد نیاز تقویت کرد. در این مطلب ما قصد داریم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که توانایی تقویت زبان شما را تا لول های پیشرفته را نیز دارد. با معرفی و بررسی برنامه زبان بیاموز همراه رسانه چیکاو باشید.

معرفی و آموزش استفاده از اپلیکیشن زبان بیاموز

این روزها یادگیری یک زبان خارجی به‌جز زبان مادری به امری ضروری تبدیل شده است. تقریبا در تمام کارها ما نیاز داریم که زبان بین‌المللی انگلیسی را فرا بگیریم. اگر بخواهید آموزش زبان را به‌صورت حضوری دنبال کنید، کافی‌ست سری به خیابان بزنید و با آموزشگاه‌های مختلف آشنا شوید. اما همه امکان رفتن به کلاس را ندارند؛ چرا که نیازمند صرف زمان و هزینه زیادی است. به همین دلیل اپلیکیشن‌های زیادی جهت یادگیری زبان در گوشی‌ ساخته شده‌اند. اپلیکیشن زبان بیاموز یکی از بهترین‌هاست. در واقع برای آموزش زبان در گوشی تنها کافی‌ست که این اپلیکیشن را نصب کرده و آموزش زیر را دنبال کنید.

logo-enamad logo-samandehi