Memrise  - آموزش زبان ممرایز

Memrise - آموزش زبان ممرایز

نسخهٔ ۲۰۲۲.۹.۲۰.۰
+۱۰۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم
Memrise  - آموزش زبان ممرایز

Memrise - آموزش زبان ممرایز

Memrise
نسخهٔ ۲۰۲۲.۹.۲۰.۰
+۱۰۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به کمک مردم کشورهای مختلف، همراه با فضایی جذاب و ویدیوهای آموزشی، زبان‌ آن‌ها را یاد بگیرید و صحبت کنید.

یبان آموزی با برنامه ممرایز بسیار آسان است. چرا که نیازی به درس حاضر کردن و حفظ کردن نیست! ممرایز شما را در فضاهای مختلف قرار می‌دهد و هر نکته به شکل‌های مختلف آن قدر تکرار می‌کند تا کاملا آن را یاد بگیرید.

با ممرایز می‌توانید در هر زمان از شبانه روز و هر مکانی که هستید (حتی در تاکسی یا موقع خواب) چند نکته‌ی جدید از زبانی که دوست دارید یاد بگیرید.

در ممرایز با آدم‌های بومی کشورها در موقعیت‌های واقعی طرف هستید و با حرف زدن آن‌ها در خیابان‌ها، ‌کافه‌ها،‌ محل کار،‌ مکان‌های تفریحی و ... آشنا می‌شوید.

ده‌ها زبان را می‌توانید با استفاده از برنامه Memrise یاد بگیرید. از جمله: فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی،‌ چینی، ژاپنی، ترکی، عربی، انگلیسی و حتی مغولی!

جالب است بدانید که شما در ممرایز می‌توانید خودتان هم درس‌هایی را با دیگران به اشتراک بگذارید. بنابراین علاوه بر دوره‌های رسمی زبان، ده‌ها دوره وجود دارد که کاربران برنامه ساخته‌اند. مثلا درس‌هایی برای آموزش تافل و آیلتس. شما می‌توانید با جستجو در گوگل به راحتی آن‌ها را پیدا کرده و در برنامه ممرایز خود باز کنید.

نظرات کاربران - ۸،۵۱۵ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
M.T
M.T
۱۴۰۱/۰۶/۲۰
سلام ممنوم از برنامه ی عالی تون،فقط لطف کنید برای آموزش هرزبانی فارسی هم باشه تا راحت تر بتونیم یه زبان جدید یادبگیریم، فارسی نداره همش باید توی مترجم بزنیم تا معنی فارسی آن کلمه رو متوجه بشیم
علی ونائی
علی ونائی
۱۴۰۱/۰۶/۲۰
عالی muchas gracias
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۶/۲۲
عاشقشم انگار واقعا کلاس زبان جیبیه

در رسانه‌ها