پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

نسخهٔ ۵.۰.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ مهر ۱۴۰۲
پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

پادرس - گام به گام، نمونه سوال، جزوه

گروه آموزش آنلاین پادرس
نسخهٔ ۵.۰.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شامل تمام پایه های #چهارم_دبستان تا #دوازدهم_دبیرستان

اپلیکیشن پادرس اولین اپلیکشن درسی میباشد که #رایگان محتوای(گام به گام و نمونه سوال) کلیه دروس را در اختیار دانش آموزان دبستان و دبیرستان می گزارد.

پادرس شامل کلی ابزار باحال هست : خط کش _ جدول تناوبی_فرمول حجم ها - مبدل واحد و برنامه هفتگی ، بازی ریاضی ، املا بازی  ، معدل سنج و ...

دانش آموزان با پادرس می توانند تمام مشکلات درسی خود را رایگان و سریع بر طرف کنند.
محتوای رایگان پادرس شامل نمونه سوال،جزوات، نمونه سوال(نوبت اول و دوم-میان نوبت)، و گام به گام دبیرستان و بارم بندی ویدیوهای آموزشی می باشد.

پادرس نسبت به نسخه های قبل محتوای بیشتری را در اختیار دانش آموزان میگزارد در ادامه به محتوای که اپلیکیشن جدید پادرس در اختیاز شما میگزارد اشاره می کنیم.
  

پادرس دبستان ، چهارم دبستان شامل گام به گام چهارم دبستان و نمونه سوالات چهارم دبستان

پادرس دبستان ، پنجم دبستان شامل گام به گام پنجم دبستان پادرس و نمونه سوالات پنجم دبستان پادرس

پادرس دبستان ، ششم دبستان شامل گام به گام ششم دبستان پادرس ونمونه سوالات ششم دبستان پادرس


پادرس هفتم: این بخش از پادرس شامل تمام محتوای درسی دروس پایه هفتم میشود . دانش آموزان هفتمی میتوانند با استفاده از اپلیکیشن پادرس هفتم گام به گام هفتم ، نمونه سوال هفتم ، جزوات درسی و همچنین ویدیو های آموزی را در اختیار داشته باشند.


پادرس هشتم: این قسمت از پادرس هم تمامی نیازهای دانش آموزان هشتم را رفع می کند و هشتمی ها میتوانند گام به گام هشتم ، ویدیو درسی ، نمونه سوال هشتم ، جزوه و از همه مهمتر حل تمرین دروس رو در پادرس هشتم اختیار داشته باشند.

پادرس نهم: دانش آموزان سال نهم دوره اول ددبیرستان میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس نمونه سوال نهم ،جزوه و گام به گام نهم دروس درسی و همچنین ویدیو درسی را داشته باشند.


پادرس دهم: دانش آموزان سال دهم دبیرستان که رشته تحصیلی آنها ریاضی و فیزک،علوم تجربی و علوم انسانی هست میتوانند با استفاده از پادرس دهم کلیه مشکلات درسی خود را با گام به گام دهم و نمونه سوالات دهم رفع کنند.


پادرس یازدهم: محصلین این مقطع که در رشته های نظری تحصیل می کنند میتوانند با استفاده از اپلیکیشن جدید پادرس یازدهم گام به گام یازدهم ، نمونه سوال یازدهم ، جزوه ها و همچنین کلیه ویدیو آموزشی را رایگان در اختیار داشته باشند.

پادرس دوازدهم: دانش آموزانی که کنکور دارند ودر مقطع دوازدهم تحصیل میکنند نیز با استفاده از پادرس دوازدهم تمامی محتوای مورد نیاز مثل گام به گام دوازدهم و نمونه سوالات امتحانات نهایی و کنکور بدون پرداخت هیچ هزینه ای دسترس آنها است.


پادرس هنرستان: این بخش از پادرس به تازگی و در این نسخه به برنامه اضافه گردیده و فقط شامل دروس اصلی و مشترک دانش آموزان هنرستان های فنی و حرفه وکارودانش میشود که گام به گام هنرستان و نمونه سوالات هنرستان را شامل میشوددر پایان از تمامی دانش آموزان و معلمین که علاقه مند هشتند و دوست دارند محتوای درس آنها در پادرس منتشر شود با پادرس در تماس باشند.

همچنین میتوانید نظرات خود را علاوه بر پشتیبان پادرس از طریق راههای زیر با ما در ارتباط بگزارید:


وبسایت پادرس: https://www.paadars.com/
ایمیل: info@paadars.com
کانال تلگرام: https://t.me/PaadarsApp
اینستاگرام : https://www.instagram.com/Paadars
نظرات کاربران - ۱۲،۷۴۴ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرزانه
فرزانه
۱۴۰۲/۰۷/۱۵
برنامی خیلی خوبیه
نگین
نگین
۱۴۰۲/۰۹/۲۰
علی خیلی خوب هم آموزش داره هم نمونه سوال هم گام به گام ••••
Moon
Moon
۱۴۰۲/۰۷/۱۷
بعد از بروز رسانی مرتب تر شده