اموزش زبان انگلیسی سایرا

اموزش زبان انگلیسی سایرا

نسخهٔ ۲.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۶ مگابایت
حجم
اموزش زبان انگلیسی سایرا

اموزش زبان انگلیسی سایرا

بیان گستر مهام هیرکان
نسخهٔ ۲.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۶ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سایرا، یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ست که با تلاش یک تیم ۵۰ نفره از اساتید دانشگاه، دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی، طراحی و ایجاد شده است. ویژگی مهم سایرا استفاده از یک بستر تعاملی و تکنیک بازی یا گیمیفیکیشن ((gamification برای آموزش زبان است. همچنین سایرا از بستر زبان فارسی به عنوان یک عامل کمکی در فرآیند آموزش زبان استفاده می کند. سایرا، روزانه درسنامه هایی را به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. همچنین کاربران با مشاهده ی تحلیل و آنالیز در قالب اعداد و ارقام و نمودارها، از وضعیت یادگیری زبان انگلیسی و پیشرفت خود مطلع میگردند.

از ویژگی های کلیدی سایرا، که باعث متمایز شدن این اپلیکیشن از سایر اپ ها میشود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعاملی بودن اپلیکیشن: در حقیقت این اپلیکیشن تعاملی براساس یک سری رفتارهای استاندارد که برای آن مشخص شده به نیازمندی ها و فعالیت های صورت گرفته از سوی کاربر واکنش نشان می دهد.

استفاده از بازی سازی یا گیمیفیکیشن  (gamification):  یکی از ویژگی های اصلی این اپلیکیشن، استفاده از تکنیک گیمیفیکیشن در فرآیند تدریس می باشد، به عبارتی فرآیند یادگیری تبدیل به یک فرآیند چالشی و بازی مانند خواهد شد، بنابراین زبان آموز سعی می کند با حل کردن و گذراندن چالش های پیش رو، مراحل مختلف را طی کند. همچنین این کار باعث تبدیل فرآیند یادگیری به یک فرآیند ناخودآگاه خواهد شد که در حین انجام برخی از چالش ها، زبان آموز با لذت، به یادگیری زبان خواهد پرداخت.

محتوای تولید شده ی بومی و استاندارد: تمامی تمارین و صداهای داخل اپلیکیشن، توسط تیم تولید محتوای سایرا که مجموعه ای از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستند، تهیه و تولید شده اند. برای مثال، در سایرا به جای شنیدن صدای کامپیوتر، صدای انسانی را خواهید شنید.

نیازسنجی: محتوا بر اساس نیازهای کاربران و زبان آموزان در دنیای واقعی آماده شده اند. به عبارت دیگر از اولویت های اصلی سایرا این است که کاربران پس از یادگیری زبان از طریق اپلیکیشن سایرا، بتوانند در دنیای واقعی هم از زبان استفاده کرده و ارتباط برقرار کنند. ساختارها و فانکشن های مختلفی هم بر همین اساس در درسنامه ها قرار گرفته اند. همچنین ترکیب همه ی مهارت های شنیداری گفتاری، خواندن و نوشتار باعث می شود که همه ی مهارت ها در فرد رشد پیدا کند.

مشاوره: مولفه بعدی که در اپلیکیشن سایرا پیش بینی شده این است که اگر زبان آموز نیاز به مشاوره در زمینه های مختلف یادگیری زبان پیدا کند می تواند  یک مشاور را به صورت هفتگی در کنار خود داشته باشد، سوالات زبانی خود را بپرسد و بدین ترتیب فرآیند یادگیری زبان را زیر نظر آن مشاور طی کند.

لغات و گرامر: لغات و گرامر تدریس شده، بر مبنای میزان تکرار در محاوره روزمره (frequency)، پوشش موقعیت های مختلف (coverage) و کاربرد ( use)  در دنیای واقعی انتخاب شده است. به بیان ساده تر، احتمال برخورد با این لغات و ساختار و موقعیت ها، زمانی که به یک کشور دیگر مسافرت می کنید و یا با یک انگلیسی زبان مکالمه می کنید، بیشتر می باشد.

استفاده از زبان فارسی به عنوان راهنمای یادگیری: در این اپلیکیشن از زبان فارسی به عنوان یک ابزار کمکی برای یادگیری زبان انگلیسی به خصوص در مراحل مقدماتی استفاده شده است. زبان فارسی دارای مولفه های ساختاری، نکات فرهنگی، ضرب المثل ها و بسیاری از ویژگی های دیگر است که می تواند به فهم و یادگیری زبان دوم کمک بسزایی کند.

استفاده از روش CLT : در این اپلیکیشن سعی شده است که از روش های ارتباط محور (communicative) استفاده شود تا زبان را با هدف ایجاد ارتباط و مکالمه در متن (context)، مورد آموزش قرار دهد.

توسعه دهندگان سایرا بر این باورند که آن هنگام که آموزش زبان به راحتی در دسترس عموم مردم قرار بگیرد،  با یک برنامه ریزی هدفمند و در طی یک فرآیند مشخص می توان اتفاقات بزرگ و خوشایندی را در کشور عزیزمان، ایران ، رقم زد.


برای مطلع شدن از تخفیف‌ها، مسابقه‌ها، قرعه‌کشی‌ها و اخبار سایرا! ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

وبسایت: www.sayraelt.ir

اینستاگرام:

sayraelt.ir (بررسی نکات آموزشی زبان، مشاوره در زمینه های مختلف و ...)

sayra.lyrics (سایرا موزیک. لذت یادگیری زبان با موسیقی بهمراه آنالیز، بررسی و ...)


برای استفاده از اپلیکیشن سایرا، باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. زیرا عملکرد درسی و آموزشی شما بطور منظم در سرورهای پشتیبان ما! رصد و ثبت خواهد شد تا در سریعترین زمان ممکن! در بخش آنالیز! وضعیت زبان شما توسط مشاوران و کارشناسان، بررسی شود.

نظرات کاربران - ۱۸۸ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رضا
رضا
۱۴۰۱/۰۵/۳۱
عالی
farhad
farhad
۱۴۰۱/۰۷/۲۴
عالی
عرفان
عرفان
۱۴۰۱/۰۷/۲۳
بسیار مفید