فرزانه

فرزانه

نسخهٔ ۲.۸.۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ فروردین ۱۴۰۱
فرزانه

فرزانه

اپلیکیشن فرزانه
نسخهٔ ۲.۸.۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ فروردین ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن فرزانه آثار  قبلی و فعلی مصطفی ملکیان را یکجا گردآورده و آنها را در قالب یک ساختار منسجم ارائه میدهد.

علاوه بر آثار قبلا منتشرشده‌،  آثاری هم که تاکنون منتشر نشده‌اند، در این بستر منتشر میشوند و به طور هفتگی بر آنها افزوده خواهد شد.

همچنین، آثار صوتی، متنی، و تصویری‌ای که از این پس از مصطفی ملکیان تولید شود در اپلیکیشن فرزانه قرار خواهند گرفت.

سازمان‌دهی تمام این آثار بر مبنای یک نظام منطقی است که توسط شخص مصطفی ملکیان طراحی شده است. این نظام شامل شش شاخه‌یِ اصلی و بیش از ۳۵۰ زیرشاخه است. زیرشاخه‌های مربوط به هر فایل در زیر آن فایل‌ تگ شده‌اند که این امر یک محیط کاربری پویا و امکان جست‌وجوی پیش‌رفته و جابه‌جایی سریع در سرتاسر محیط اپلیکیشن را فراهم می‌آورد.

از تمام فایلهای صوتی موجود در اپلیکیشن یک متن چکیده به صورت پی‌دی‌اف موجود است.

امکان گوش‌دادن به فایلهای صوتی فرزانه همزمان با کار در محیط دیگر اپلیکیشنها، امکان ذخیره‌کردن سخنرانیهای مورد علاقه برای مراجعات بعدی، امکان طرح پرسش از استاد، امکان ثبت‌نام در رویدادها و تماشای آنها از طریق محیط اپلیکیشن، و دسترسی به گزیده‌ای از بهترین مقالات منتشرشده در بعضی نشریات به گزینش مصطفی ملکیان، از دیگر ویژگیهای این اپلیکیشن است. 

اپلیکیشن فرزانه توسط مؤسسه‌ی چهره‌ی فرزانه‌ی روز، مرجع رسمی تنظیم و نشر آثار مصطفی ملکیان تولید شده است و در اداره‌یِ فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌ است.

مصطفی ملکیان اندیشمند و مترجم ایرانی است که پژوهشهای عمیقی در چندین زمینه‌ی علوم انسانی، از جمله فلسفه‌ی اخلاق، معنویت، روان‌شناسی، و عرفان کرده‌است. تمرکز و تأکید او بر پرداختن به رنجهای عینی و ملموس آدمیان، جداکردن مسئله‌ها از شبه‌مسئله‌ها، و یافتن راهی برای رهایی از رنجها و دست‌یابی به یک زندگی خوب، خوش، و معنادار است.

دانشجویانی که در صدد اند که به فهمی عمیقتر از آن‌چه در دانشگاه می‌آموزند دست یابند، استفاده از اپلیکیشن فرزانه را سودمند خواهند یافت. برای عموم علاقه‌مندان نیز اپلیکیشن فرزانه جایی است که هم به دغدغه‌های نظری‌‌شان رسیدگی میکند و هم عطش‌شان برای‌ بهبود وضع اخلاقی و روان‌شناختی‌شان‌ را رفع میکند.

نظرات کاربران - ۴۱ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علیان نژاد
علیان نژاد
۱۴۰۱/۰۹/۲۸
سلام مدتی است که کار نمیکنه ، لطفا مشکل را برطرف کنید ممنون
Aref
Aref
۱۴۰۱/۰۹/۱۶
پس از نصب اجرا نشد
همچه پولی
همچه پولی
۱۴۰۱/۰۹/۱۹
یه مدت کار میکرد الان نه کد میده باز هم نمیشه همش کراش میده متاسفانه برنامه خوبی بود ولی نمی‌دونم چرا ول شده