معجزه کاهش وزن پروفسور جعفریان

معجزه کاهش وزن پروفسور جعفریان

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۴
مگابایت
حجم

پروفسور منوچهر جعفریان، متخصص و پژوهشگر برجسته علوم تغذیه بعد از 45 سال دوری، به وطن بازگشته و حاصل یافته‌های علمی و آزمایشگاهی این محقق که نتیجه 25 سال تلاش مستمر اوست با خود آورده است . در این خصوص معجزه علم تغذيه در حل مسئله چاقي یکی از کتابهای ایشان می باشد که برای شما خوانندگان گرامی در این برنامه تهیه شده است .
اين متد جديد لاغري در نتيجه تحقيقات و زحمات دانشمندان علم تغذيه كشف شده و آخرين و راحتترين متد لاغري در جهان بشمار ميرود.  اين متد جديد يك معجزه واقعي است و با هيچيك از متد و رژيم‌هاي لاغري ديگر قابل مقايسه نيست.
نجات از چاقي براي هميشه با متد GI و با شعار در قرن جدید : خوب و سير غذا بخوريد تا لاغر شويد.
        اين متد جديد لاغري كالري شماري را رد مي كند. شما مي توانید بدون تحمل رنج گرسنگي لاغر شوید و وزن ايده‌آل خودتان را براي هميشه حفظ كنيد. تغذیه صحیح عامل اصلی سلامت و عادت غذایی غلط که در میان ایرانیان تبدیل به یک فرهنگ شده ، علت اصلی بیماری‌هاست.
این برنامه را اینجانب رضا زعفرانیه(مدیر برنامه های پروفسور جعفریان) نویسنده کتاب «کاهش وزن به سبک لاغری رنگی» که برنامه آن در کافه بازار از همین توسعه دهنده «هزار راز زندگی» می باشد، تنظیم کرده ام و به شما دوستان پیشنهاد می کنم و امیدوارم مورد استفاده شما قرار گیرد .
(شما می توانید کتاب چاپی را از سایت 1000raz.ir (هزار راز زندگی ) تهیه فرمایید. اصل کتاب چاپ شده در حدود 400 صفحه می باشد.)
زندگی زیباست . ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با اندامی مناسب به زندگی زیبای خود ادامه دهید . باشد که این برنامه نیز همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما . این متد لاغری نوین که از آن ماست، هدیه ای است به شما. بهروز و تندرست باشید.

logo-enamad logo-samandehi