رشد کودک ماه به ماه(منحنی رشد)

رشد کودک ماه به ماه(منحنی رشد)

+۱ هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

رشد و نمو طبیعی کودک در هر سنی نشانه سلامت زیستن او در حال و آینده است. بنابراین شما باید در هر زمان و در هر سنی، معیارهای رشدی کودک خود را بشناسید و مطمئن شوید که کودک شما به طور طبیعی رشد و نمو می کند. تعیین وزن و طول قد کودک نشانه رشد جسمی و تعیین اندازه دور سر نشانه رشد مغز کودک می باشد.


 


اگر منحنی رشد کودک را به طور مرتب بررسی می کنید در صورت تغییر ناگهانی در صدک بهتر است به پزشک مراجعه نمایید، مثلا اگر فرزندتان همواره در صدک چهلم قرار داشت ولی به صدک 15 کاهش یافت پزشک به دنبال علت این تغییر خواهد گشت. تا جایی که هم قد و هم وزن به صورت متناسب با هم رشد کنند و افزایش وزن فقط اندکی کمتر از حد مورد انتظار باشد لازم نیست نگران شوید. کودکی که مادر یا پدرش کوتاه تر از حد میانگین است ممکن است به کندی رشد کند و کوچک تر از همسالانش باشد.


 


برنامه ارائه شده داده های ثبت شده کودک دلبند شما را پردازش کرده و آنرا تفسیر کرده و شرح میدهد. همچنین منحنی رشد کودک طبق استاندارد بین المللی WHO ترسیم شده و بصورت نمودار نیز میتوانید منحنی رشد کودک را از سه بعد وزن، قد و دور سر بررسی نمایید.


 


آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات برای بهبود عملکرد برنامه میباشیم.

نظرات کاربران

کاربر بی‌نام
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
خیلی باگ داره من فرزندم دختر هست و با مشخصات دختر ثبت کردم ولی تمام نمودار ها رو بر اساس پسر ها می‌دهد و بررسی ها رو در مورد پسرها میدهد
تیام
۱۳۹۸/۰۹/۱۱
من نصبش کردم ولی نمودارنشون نمیده
سینا
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
خیلی خوب بود ساده و کاربردی
مزخرف و بی کیفیت
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
افتضاحهه اصلا نمودار نشون نمیده
آلا
۱۳۹۸/۰۶/۰۹
هیچ کدوم از نمودارها باز نشدن
ونوس
۱۳۹۷/۰۸/۰۱
من هزینه نسخه کامل را پرداخت کردم و شناسه پرداخت از کافه بازار برایم ارسال شده ولی هنوز نرم افزار خطای نسخه آزمایشی میدهد!!!
:)
۱۳۹۷/۰۷/۲۶
برنامه ی خوبیه فقط باید بلد باشی باهاش کار کنی
h.s
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
راضیم ازش
عقاب ایران...
۱۴۰۰/۰۶/۰۲
چطور توی نمودار قد ووزن خط بکشم؟
Rozh
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
افتضاحه
سمی
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
من نسخه کامل رو خریدم ولی چرا اجرا نمیشه؟؟؟
محجوب
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
واقعا بی کیفیت بود
Alireza
۱۳۹۷/۰۱/۱۳
بسیار بد. مدام دچار خطا میشه و هنگ می‌کنه .