هلساول

هلساول

نسخهٔ ۱.۰.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۵۵ مگابایت
حجم
هلساول

هلساول

هلساول‌
نسخهٔ ۱.۰.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۵۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فستینگ یا روزه متناوب یک نوع الگوی غذایی است که در آن میزان یا نوع غذای شما محدود نمی‌شود بلکه زمان خوردن غذا در آن کنترل می‌شود. در تایمر اپلیکیشن هلساول علاوه بر اینکه می‌توانید از تایمر برای مطلع بودن از زمان روزه متناوب خود استفاده کنید همچنین می‌توانید از اینکه در هر ساعت چه اتفاقی در بدن شما رخ می‌دهد نیز مطلع باشید. بهترین زمان برای گرفتن روزه متناوب شب است که مقدار زمان بیشتری از روزه را در خواب سپری کنید. ساعت پیشنهادی ما برای  شروع روزه ۸ شب است (با توجه به اینکه این ساعت بسته به مقدار زمان روزه شما می‌تواند تغییر کند). پس آخرین وعده خود را ۸ شب میل می‌کنید سپس تایمر هلسا را شروع می‌کنید تا به شما کمک کند تا زمان روزه خود را پیگیری کنید و از وضعیت بدن خود مطلع باشید. هنگام روزه شما مجاز به خوردن آب، چای تلخ و قهوه تلخ (بدون شیر و شکر) هستید. بعد از اتمام روزه تایمر هلسا را متوقف کنید.

در صفحه کالری شمار مقدار کالری و ماکروهای (کربوهیدرات، پروتئین و چربی) مورد نیاز شما در روز برای رسیدن به هدفتان نشان داده شده. با وارد کردن غذای هر وعده در این بخش ماکروهای خود را به اندازه مصرف کنید. تاکید اپ هلساول به مطلع بودن از میزان ماکروهای مصرفی روزانه است زیرا شمردن کالری نمی‌تواند به تنهایی به شما کمک کند تا بدنی سالم و فیت داشته باشد. این نوع الگوی غذایی نه تنها کمک بسیار زیادی به چربی سوزی در بدن می کند بلکه کمک چشم گیری نیز به افزایش مقاومت بدن میکند.

امکانات

- تایمر فستینگ: با استفاده از تایمر فستینگ، زمان روزه خود را در طول روز دنبال کنید و از اتفاقاتی که در بدن شما رخ می‌دهد مطلع شوید.

- کالری شمار: با استفاده از از کالری‌شمار می‌توانید کالری غذای روزانه خود را وارد و ذخیره کنید.

- BMR: به شما نشان می‌دهد برای رسیدن به وزن دلخواه در روز چه مقدار کالری می‌توانید مصرف کنید.

- BMI: به شما نشان می‌دهد از نظر چاقی یا لاغری در چه وضعیتی هستید.

- سوابق فعالیت‌ها و خورد و خوراک شما(تقویم):  در این بخش تاریخچه کالری غذاهای مصرفی روزانه و فعالیت‌های ورزشی خود را می‌توانید به صورت ماهانه مشاهده کنید.

و امکانات دیگر... .


به یاد داشته باشد که ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم و از نظرات و انتقادات شما استقبال می‌کنیم!

نظرات کاربران - ۱۶ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نهرسانا
نهرسانا
۱۴۰۱/۰۳/۱۸
سلام وقت بخیربرنامه خوبی هست فقط کاش یک قسمت برای راهنمایی و پرسش و پاسخ داشت
سوسن خانوم
سوسن خانوم
۱۴۰۱/۰۱/۰۲
برنامه ی خوبیه‌.کلی نظم میگیره زندگی.فست هاشم عالیه
نگین
نگین
۱۴۰۱/۰۱/۲۰
سلام . قبلا داشتم خیلی خوب بود . پاک شد از گوشیم الان دوباره نصبش کردم هر کار میکنم وارد برنامه میشه و میزنه هلسا قطع شد . میشه بگید چیکار کنم